Kasulikud nõuanded

Miks eelistada magamistoas pimendavaid aknakatteid?

Vaata kõiki pimendavate ruloode pakkumisi
11.03.2022
pimendavad kardinad magamistoas

Kui otsid oma kodu jaoks uusi kardinaid, eriti magamistuppa, peaksid kaaluma pimendavate kardinate eeliseid. Pimendavad kardinad on väga praktiline valik, mis tagab parema une, säästes samal ajal raha. Kui sul on väikeseid lapsi, on need kardinad eriti olulised. Pimendav ruloo täiustab iga magamistuba või eluruumi. Enne, kui hakkate endale pimendavaid aknakatteid valima, on oluline teada, kas valida rulood, kardinad või ribakardinad

Pimendavate ruloode suurim eelis on nende võime blokeerida valguse sisenemist ruumi. See on oluline väikelastele ja ka inimestele, kes töötavad öövahetuses, sest päeval magamine võib olla raske päikesevalguse tõttu. Pimendavad aknakatted võivad aga takistada kuni 99% päikesevalgusest tuppa pääsemast. Magamistoas pimendavate kardinate kasutamine vähendab terviseriske, luues ööhõngu.


Pimendavate kardinate teine eelis on nende võime vähendada teie energiakulusid. Enamikus kodudes on 10-25% soojusenergia kadu akendest. Pimendavad kardinad võivad aga teie energiaarvet vähendada kuni 25%. Talvel aitab pimendav drapeering ruumis soojust hoida. Suvel on neil võime soojust ruumist välja peegeldada. Mõlemad asjaolud tagavad, et säästate oma energiakuludelt raha.