Kasulikud nõuanded

Pidulik jumestus 2021. aasta uusaasta õhtuks

Vaata kõiki huulepulkade, -läigete ja -palsamite pakkumisi
30.11.2020
naised teevad uusaasta peoks pidulikku meiki

Jõulude lähenedes hakkame üha enam mõtlema ka aastavahetuse pidustustele – kui jõulupidude ajal on jumestus veidi tagasihoidlikum, siis aastavahetus on ideaalne võimalus tunduvalt eredamalt särada. Kui soovid pilkupüüdvat ja kaunist välimust, siis tasub teada, millised on 2021. aasta uusaastapidude kõige trendikamad meigisuunad.

Lopsakad kirsitooni huuled

tumepunased huuled uueks aastaksmeik tumepunaste huultega

Tõenäoliselt teab iga tugevat meiki armastav naine – kas säravas toonis huuled ja heledad silmad või tagasihoidlikus toonis huuled ja tumedad silmad. Kuid moed muutuvad ja reegleid rikutakse ning 2021. aasta meigitrendid on üsna vastuolulised. Võid erksates värvides rõhutada nii oma kauneid silmi kui huuli. Eriti paeluv on sel aastal kirsitoonides jumestus. Võite valida nii matid kui säravad värvitoonid.

Ajatu punaste huulte klassika

See on täiesti klassikaline uusaasta meik, mis sobib suurepäraselt neile, kes otsivad aja jooksul järeleproovitud lahendusi - pead vaid valima särava, kauakestva huulepulga ja hoidma seda kogu õhtu värskena.

punane huulepulk uue aasta meik punased huuled uue aasta meik punased huuled

See on äärmiselt naiselik ja elegantne valik, mida on lihtsalt võimatu kahe silma vahele jätta. Erkpunane huulepulk sobib nii väga tumedatele kui ka kuldsetes toonides silmadega - saad ise välja mõelda, kui eredalt soovid särada.


Lummavalt säravad silmad

Võib öelda, et see on peaaegu kõige populaarsem uusaasta meik, mis ei kaota oma positsiooni ka sel aastal. Sõltuvalt pidulikust riietusest saad valida kuldse, hõbedase, roosa või mõne muu lauvärvi vahel ja mis kõige tähtsam - muuda see võimalikult säravaks.

roosades ja lillades toonides meik särav uusaastameik särav silmameik

Kui Sulle meeldivad julgemad lahendused, proovi segada paar erinevat tooni. Suurema tähelepanu saamiseks on lauvärvid sageli esile tõstetud ja kui soovid rohkem, lisa pikad ripsmed!


Populaarne suitsune meik

suitsusilma meik suitsune silmameik uueks aastaks suitsune silmameik uueks aastaks

See on veel üks ohutu peomeigi trend, mida saab kasutada mitte ainult uusaastaööl, vaid ka muudel puhkudel. Kui soovid sellel peol siiski peen välja näha, võid kehtestatud reegleid pisut ületada ja lisada sära. Kaunista silmanurgad, et luua eristuv mulje. Eriti hästi sobivad selleks kuldsed toonid, kuid proovi julgelt ka muid võimalusi.