Kasulikud nõuanded

Kuidas endale kaunid lokid saada?

Vaata kõiki sirgendajate ja lokitangide pakkumisi
29.11.2019
lokkide tegemine kodus

Ikka ja alati on nii, et kõik need, kellel on sirged juuksed, unistavad kaunitest lokkidest ja vastupidi. Õnneks pole sellise unistuse täide viimine tänasel päeval kuigi keeruline. Teil on tarvis vaid otsustada, milliseid lokke endale soovite ning otsida näpunäiteid, kuidas kodustes tingimustes kõige kaunimad lokid vormida – järgnevalt Teile mõningad kasulikud nipid ja soovitused.

Peened lokid

Kui unistate sellistest lokkidest, on kõige parem soetada spetsiaalsed lokitangid, mis teenivad Teid aastaid. Pärast pea pesemist ja kuivatamist pole edasine protsess kuigi keeruline – kõik, mida peate tegema, on võtma väikesed juuksesalgud, kandma neile juuksevahtu, keerata need siis tangide ümber ja hoida mõni sekund. Iga liigutusega kujundate endale kauni välimusega lokid. Selleks, et kaunis tulemus võimalikult kaua püsiks, on soovitatav kasutada täiendavalt juukselakki või -vaha.


Kerged lokid

Võib julgelt väita, et need, kes soovivad endale kergeid lokke, on tõesti õnnega koos – see meetod ei nõua täiendavaid väljaminekuid ja võimaldab Teil tulemused kiirelt ja efektiivselt saavutada. Samuti tasub selliseid lokke katsetada neil, kes soovivad endale lokke tange kasutamata. Sel juhul võtke eelnevalt kuivatatud suurem juuksesalk, kandke sellele juuksevahtu ja keerake see ümber sõrme. Mähkige juuste ümber riie ja siduge see kokku. Laske "loomingul" üleöö mõjuda ja nautige hommikul kergeid ja loomuliku välimusega lokke.


Hollywoodi lokid

Need, kes soovivad välja näha nagu kuulsused teleekraanidel, soovitame proovida järgmist viisi Hollywoodi lokkide saavutamiseks. Jällegi on kõige parem kasutada lokitange. Kandke juustele juuksevahtu, keerake salk ümber tangide ja mis kõige tähtsam ärge lokki vabastage. Moodustatud lokk tuleb klammerdada pealaele ja hoida seda mõnda aega, et tulemus oleks püsivam. Mõne aja pärast vabastage lokid ettevaatlikult ja kammige need õrnalt läbi, et tulemus oleks võimalikult loomulik.