Kasulikud nõuanded

Massaažiga dušikabiini nutikad funktsioonid

Vaata kõiki hüdromassaažiga dušikabiinide pakkumisi
09.03.2020
modernne dušikabiin

Nüüdisaja tehnoloogia võimaldab meil aina enam nautida erinevaid mugavusi vannitoas, kaasa arvatud massaaž. Kes meist ei tahaks peale pikka ja väsitavat tööpäeva lõõgastuda sooja vee all? Näiteks on massaaž tuntud kui ärevuse leevendaja, mis aitab võidelda peavalude vastu, parandab unekvaliteeti, leevendab lihasvalu ning parandab vereringet, energiataset ja immuunsüsteemi. Seetõttu tasub kindlasti lisaks dušikabiini valimisele pöörata tähelepanu ka massaaži võimalusele ja selle mitmekülgsetele funktsioonidele.


Masseeriv laedušš

Masseeriv laedušš aitab veel jõuda kogu Sinu kehani. Laeduši funktsioonid on sarnased käsidušiga - need tekitavad veevoolu, mis aitavad erinevate valude vastu ning parandavad meeleolu. Üldiselt on võimalik valida mitmete survete vahel - olgu selleks kas ringikujulise funktsiooniga või pumpava veevooluga. See tähendab, et dušiotsik pumpab vett ringikujulises rütmis, mis on eriti lõõgastav Sinu selja ja õlgade jaoks. Pulseeriv massaaž tähendab seda, et tugevad veesurved toimivad pursetena. Olemas on ka teisi funktsioone, mistõttu on oluline tutvuda lähemalt, mis funktsioone erinevad kabiinid pakuvad. Oluline on aga leida dušikabiin laedušiga, mis oleks võimalikult suure survega, et saada massažist viimast.

Masseeriv käsidušš

Masseerivad käsidušid tekitavad lõõgastavat ja pulseerivat veevoolu, mis aitavad vähendada seljavalu ja lihasvalu ning muudavad duši all käimise meeldivamaks.

Dušiotsiku eelisteks on see, et vett on võimalik suunata mistahes kehaosale, et tagada parem veesurve teatud keha piirkonnale. Olemas on mitmeid veevoolu mustreid, millest kõige tuntum on eelnevalt mainitud ringikujulise veesurvega massaaž. Kui oled otsimas kvaliteetset dušiotsikut, siis peaksid leidma otsiku, mis pakub kõige suuremat survet. Lisaks peaksid tähelepanu pöörama sellele, et otsikut oleks kerge puhastada ja paigaldada. 

Jalamassaaž

Osad dušikabiinid omavad ka jalamassaaži funktsiooni. See tähendab, et vee survet on tunda ka jalgade juures, mistõttu ei jää laeduši kasutamisel masseerimata ka need kehaosad. Jalamassaaž leevendab jalgades lihaspingeid, mistõttu sobib selle kasutamine eriti peale jalgade treenimist. 

Pihustid

Peamiseks massaažiga dušikabiinide eripäraks on 6 pihustit, mis asuvad kabiini seinal. Üldiselt on selle juures olemas ka iste, kuhu istuda ning nautida tugeva survega massaaži seinale. See on suurepärane lahendus kuidas leevendada seljavalusi ning lihtsalt lõõgastuda. Pihusti on väga tugeva veesurvega, mistõttu on efektiivne massaaž tagatud. See on ideaalne viis peale pingelist töö- või koolipäeva, kus tahaksid lihtsalt maha istuda ja lõõgastuda.

Termostaadiga segisti

Kuna massaažifunktsiooniga dušikabiinid on tehnoloogia üks uuemaid leiutisi, siis sellega ei jää tulemata ka termostaadiga dušisegisti. See tähendab seda, et dušš ise reguleerib vastavalt keskkonnale sobiva temperatuuriga vee ning selle kiire korrigeerimine aitab kaitsta võimalike põletuste eest kuuma vee korral. Need on ka keskkonnasõbralikumad - nii hoiad kokku lisaks ajale ka vett.

Aurufunktsioon

Kui oled saunas käimise armastaja, kuid kodu planeeringu või muu põhjuse tõttu ei ole võimalik sauna paigaldada, siis aitab seda asendada aurufunktsioon. Kuigi see ei asenda tõelist saunakogemust, siis ka puhas aur on võimeline parandama Sinu tervist ja heaolu. Kui see on midagi, mis Sind kõnetab, siis peaksid tähelepanu pöörama duširuumi aurugeneraatori olemasolule.

Kui oled parasjagu valimas dušikabiini, tasuks eelistada uusimad tehnoloogilisi lahendusi - nii saad näiteks oma vannituppa tekitada mõnusa ja hubase spaa erinevate funktsioonide abil. Kui oledki parasjagu mida sellist otsimas, siis tasuks vaadata just meie veebipoodi, sest siit leiad kõige soodsamad hinnad ja kvaliteetsed tooted. Hoolitse oma tervise ja heaolu eest juba täna!

Klientidele meeldib see postitus

5/5
1 Ostja hinnang

Kuidas hindate seda postitust?