Kasulikud nõuanded

Kuidas valida video- ja helitehnikat koju?

Vaata pakkumisi
25.09.2018
video ja helitehnika

Kas oled kinofänn või armastad lihtsalt muusikat? Kas oled otsustanud, et Sinu kodus on midagi puudu? Võimalik, et ideaalsest kodust jääb puudu vaid kvaliteetne video- või audiotehnika? Hästi- saad selle osta kaup24.ee e-poest. Pead vaid otsustama, mida täpsemalt vajad- kodukino süsteemi, kõlareid, raadiot, videomängijat, autoraadiot, kaasaskantavat kõlarit, muusikapleierit, vinüülplaadimängijat ning võib olla soovid hoopis ise muusikat luua ja vajad mõnda muusikariista? See tundub mõnevõrra pöörane ja keeruline, eks? Noh, kaup24.ee eksperdid tulevad appi koju video- ja heliseadmeid valima.

Kodukinosüsteemid

Kodukinosüsteemid on muidugi mõeldud kino ja mängude jaoks. Jah, neid võib kasutada ka muusika mängimiseks, kuid seejuures tuleb pöörata rohkem tähelepanu madalale sagedusele ja muudele teguritele, et esitada võimalikult realistlike heliefekte ning täpseid helisid. Kodukinosüsteemid võivad olla üsna kallid, seega soovitame neid osta ainult tõelistele kinosõpradele.

Kõlarid ja heliribad

Kui otsid soodsamaid heliseadmeid, mida saaks kasutada nii muusika kui filmide jaoks, saad valida standardse kõlari või heliriba süsteemi. Tõsi, need ei paku nii hämmastavat kogemust filmivaatamisel ega suuda tavaliselt mängida mitmemõõtmelisi helisid, kuid sellised heliseadmed maksavad vähem, on lihtsamad ega nõua palju juhtmeid ning pakuvad rohkem universaalsust.  


Raadiod ja äratuskellad

Raadiod ja äratuskellad on vajalikud, kui Sulle meeldib kuulata muusikat ja erinevaid raadiojaamasid või Sa lihtsalt ei usalda oma nutielefoni äratuskella- telefonil võib ju aku tühjaks saada, see võib end välja lülitada ja alarm mitte üldse töötada. Kuid spetsiaalne äratuskell töötab kõikjal ja alati! Nende seadmete valimisel ei ole erireegleid- pead põhimõtteliselt valima välimuse, sageduse ulatuse ja toite tüübi järgi.


Videomängijad

Kui otsid soodsa hinnaga seadet, mis suudaks esitada teatud tüüpi kettale või USB-mäluseadmele salvestatud teavet, soovitame osta videomängija. Seade tuleks valida selle toetatava resolutsiooni ja vormingute põhjal.