Kasulikud nõuanded

Päikesepuuder: milleks see on ja kuidas seda kasutada?

25.06.2020
naine lisab suvisele meigile meigipintsliga päikesepuudrit

Pole kellelegi saladuseks, et jumestusega võib tõelisi imesid saavutada – mitte üksnes võluvamate omaduste esiletõstmiseks, vaid ka nahale kerge päevitunud ilme andmiseks. Kui teil ei ole võimalik päikeselisi päevi rannas veeta, kuid armastate päikesekuldset jume, siis on võimalik päikesepuudri ja kosmeetikatrikkidega suurepäraseid tulemusi saavutada. Seekord räägime, mismoodi endale kuldne päevitunud jume saada.

Päikesepuudri eesmärk

Võib julgelt öelda, et selle igapäevase jumestusvahendi peamine eesmärk on loomuliku päevitunud naha efekti saavutamine, kuid tegelikult on neid tooteid võimalik kohandada ka muuks otstarbeks. Päikesepuudrit kasutades saate ühtlustada kaela ja näo tooni, peita punetust ning kasutada seda ka näo kontuurimiseks. Korrektse kasutamise korral omandab nahk tervisliku päevitunud ilme – kuidas see kõik saavutada, sellest räägime kohe allpool.

Õige tooni valimine

Selleks, et see päikesepuuder aitaks tõepoolest soovitud tulemusi saavutada, on kõigepealt vaja valida enda nahale sobiv toon. Selleks saate oma nahatüübi kindlaks teha ning järgida mõnda põhilist nippi:

  • Valige mitte rohkem kui 23 tooni oma näonahast tumedam toon – sel viisil saavutate loomuliku tulemuse.
  • Oranžid, virsiku- või punased toonid sobivad soojale nahatüübile.
  • Külma nahatüübi korral tuleks valida külmad pruunid toonid. Külmade toonide värvierinevus ei ole väga suur, kuid isegi väike erinevus võib lõpptulemust suuresti mõjutada.
  • Läiget sisaldava päikesepuudri valimisel tuleb tähelepanu pöörata ka nende värvile. Külmale nahatüübile sobivad paremini külmad toonid, soojale soojemad ja kuldsed toonid.
  • Kui soetate endale liiga tumeda toote, siis ärge kiirustage seda minema viskama – võite seda segada veidi heledama puudriga.


Kuidas päikesepuudrit kasutada?

Parimate tulemuste saamiseks toimige järgmiselt:

  1. Ole jumestuseks valmis. Kanna näole kreem ja vajadusel ka jumestuskreem.
  2. Kanna päikesepuudrit sobivatesse kohtadesse. Loomuliku välimuse saavutamiseks kanna toodet ainult punktidele, mida päike esmalt paitama hakkab. Juuste piirile, põskedele, lõuajoonele ja teistele veidi kõrgematele kohtadele.
  3. Ära vali endale liiga tumedat tooni puudrit. Kasuta toodet väikeses koguses – nii saad loomulikuma tulemuse. Kui vaja, on võimalik puudrit alati juurde kanda: nii muutub soovitud efekti saavutamine palju lihtsamaks.
  4. Kasuta kontuurimistrikke. Tumedamad toonid võivad teie ebatäiuseid peita või nägu vajadusel kitsamaks muuta – just nendele piirkondadele võid päikesepuudrit kanda.
  5. Kanna päikesepuudrit kaelale. Toodet tuleks kanda ka kaelale ning sealt omakorda õlgadele. Näo toon peab olema vastavuses kaelaga ja kael omakorda kogu kehaga.

Kõiki neid näpunäiteid hoolega järgides, on teil aastaringselt võimalik nautida kerget suvist päevitust. Kõige olulisem on valida õiges toonis päikesepuuder ning mitte selle kasutamisega üle pingutada. Siis jääte peeglist vastu vaatava kaunitariga kindlasti rahule!

Klientidele meeldib see postitus

5/5
1 Ostja hinnang

Kuidas hindate seda postitust?

PHH Group: Internetinė parduotuvė Pigu.lt Interneta veikals 220.lv E-pood Kaup24.ee Verkkokauppa Hobbyhall.fi E-pood Hansapost.ee

© 2003-2021 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.