Kasulikud nõuanded

Kuidas luua ilus kööktuba? Sisekujundaja annab nõu

Lai valik elutoamööblit
26.11.2021
heledates toonides kaasaegne kööktuba

Köök, mis on ühendatud elutoaga, on tänaseks muutunud ülipopulaarseks arhitektuurilahenduseks, võimaldades suurt, avarat ja valgusküllast ruumi. See muudab laste järele valvamise või külaliste võõrustamise veelgi mugavamaks. Iga tsooni eesmärk on aga erinev, seega tuleb mõelda, kuidas neid nii funktsionaalselt kui ka stiililiselt kombineerida. Arutlesime sisekujundajaga mõne olulisema aspekti üle. Samuti soovitame Teil end kurssi viia 2022. aasta sisustustrendidega.

Ärge kartke kontraste

Elu- ja köögiruume saab kombineerida ka erinevate, kontrastsete materjalidega. Näiteks elegantset, puidust söögi- ja elutoa mööblit võib kombineerida luksuslike marmorpõrandatega. Sellised ebatraditsioonilised lahendused annavad ruumile uuendusliku ja modernse tunde, muutes samas üldise välimuse ühtlaseks. Köögi-elutoa kombinatsiooni terviklikkust ja esteetikat hoiab kahes alas domineeriv värvi- ja/või materjalipalett.

kontrastne kööktoa interjöör


Hoidke köögis pigem klassikalist joont

Klassikaline valge köök on kaasaegselt mugav ja mitmekülgne. Selline köök sobib ideaalselt iga interjööri stiiliga ja mis tahes muu värviga. Klassikalist stiili köögimööbel on tavaliselt valmistatud looduslikest materjalidest - puidust ja kivist. Ruumis domineerivad tumedad ja hallid toonid koos puitpõrandaga, mis loovad modernsuse ja hubasuse õhkkonna. Valge köök aitab luua ruumis avaruse tunde ning minimalistlik stiil mõjub korraliku ja puhtana.

klassikalises stiilis kööktuba


Kasutage looduse elemente

Köök - elutoa sisustust võib kombineerida viimasel ajal väga populaarsete loodusteemaliste detailidega. Pöörates tähelepanu looduslikele motiividele - puidule ja selle imitatsioonidele - loote kauni ja etnilise hõnguga stiili, mis loob hubasuse oaasi tunde. Taimed ja muud kaunid sisustusdetailid lisavad elujõudu. Terasest, mustast metallist aktsendid aitavad kaasa interjööri iseloomule. Lisage ruumi veel rustikaalne ja suur laud, kuhu mahuvad kõik pereliikmed või külalised, laotage selle alla vaip, et oma looduslähedane kööginurk veelgi mõnusamaks muuta.

looduslike elementidega köök-elutuba


Eelista praktilist stiili

Köök ja elutuba koos kohustavad otsima praktilisi stiililahendusi ja see kehtib eriti teie valitud toonide kohta. Must annab köögimööblile elegantsi ja stiili ning nagu valge köök, on ka must köök mitmekülgne ja sobib iga stiiliga. Praktilises stiilis köögimööblil puuduvad konkreetsed detailid, mistõttu on seda lihtne kombineerida mis tahes muu disainilahendusega. Moodsas ja minimalistlikus stiilis ruumi loomisel ei riku baarilaud ruumi ja näeb stiilne välja. Lisage ruumis domineerivatele toonidele erksamaid aktsente ja pilkupüüdvaid detaile.

praktilises stiilis köök-elutuba


Otsige ühendavaid punkte

Köögi ja elutoa värvid võivad olla sarnased või erinevad, kuid oleks tarvis leida värvipalett, mis ühendaks kahte tuba. Rikkalikud, väljendusrikkad aktsendid sobivad suurepäraselt heledate ja erksate värvidega. Rafineeritud jooned toovad kergust ja selgust, samas geomeetrilised kujundid jätavad stiilsest ja kaasaegsest mulje.

kombineeritud värvidega köök-elutuba


Kasutades neid näpunäiteid võite olla kindel, et loote stiilse ja ühtse köök-elutoa. Kõige olulisem on ruumi mitte üle koormata ja pidada silmas selle funktsionaalsust.

Klientidele meeldib see postitus

5/5
1 Ostja hinnang

Kuidas hindate seda postitust?