Kasulikud nõuanded

Näpunäiteid ja soovitusi unustamatu tüdrukuteõhtu korraldamiseks

Vaata kõiki peokaunistuste pakkumisi
04.08.2022
tüdrukud tüdrukuteõhtut tähistamas

Tüdrukuteõhtu korraldamine on erakordne au ning võimalus sellist üritust organiseerida võib tekkida vaid korra elus, mistõttu võib juhtuda, et korraldamine muutub rõõmsa sündmuse asemel stressirohkeks ja aeganõudvaks. On ju on nii palju erinevaid detaile, millele mõelda! Dekoratsioonid, meelelahutus, kingitused... ja kui palju see kõik maksma läheb! Kuid pea hoogu, hinga sügavalt sisse ja loe meie juhendit, milles anname nõu, kuidas korraldada läbimõeldult ja edukalt vahva tüdrukuteõhtu!

tüdrukud tüdrukuteõhtut tähistamas

Tüdrukuteõhtu korraldamine: olulisemad sammud

Et kõik kulgeks nii nagu loodetud, on kõige parem alustada tüdrukuteõhtu planeerimist nimekirja koostamisest, mis aitab planeerimist oluliselt lihtsustada. Nimekiri tagab selle, et kõik mõtted saaks kenasti kirja ning püsiks meeles. Järgnevalt jagame sinuga meie soovitatud peo planeerimise ülesannete nimekirja.

tüdrukud mere ääres tüdrukuteõhtut tähistamas

1. Vestlus tulevase pruudiga

Ükskõik, millised ideed sinu seltskonnal tüdrukuteõhtu jaoks on, tuleb esmalt vestelda pruudiga. Esita küsimusi, mis aitavad paremini mõista, millist pidu pruut soovib, sest korraldate ju peo tema jaoks. Uurige, kas pruudil on mingeid eelistusi. Äkki talle ei meeldi ekstreemne tüdrukutepidu ja rahulik tähistamine on talle südamelähedasem? Kui nii, siis tulebki organiseerida rahulik pidu. Kuid võibolla soovib pruut, et teda üllatatakse? Pruudiga võite kooskõlastada ka tüdrukuteõhtu ligikaudse kuupäeva, eelarve, külaliste nimekirja ja muu sarnase korraldusliku poole.

2. Külaliste nimekirja koostamine

Tüdrukuteõhtule tuleks kutsuda pruudile lähedased isikud, alates pereliikmetest ja sugulastest kuni sõprade või töökaaslasteni. Pruudilt pead saama võimalikult palju teavet iga külaliste nimekirjas oleva naise kohta, et pidu ja sellega seonduv sujuks: kontaktandmed, mis asjaoludel ta pruuti tunneb, on ta vegan, taimetoitlane, allergiline mõne toidu suhtes, kuidas on lood tema alkoholitarbimisega, ega ta ei ole rase, on tal lapsi (ehk on vajadus lapsehoidja järele) ja muu selline. Seejärel tuleks kõikide tüdrukutega ühendust võtta, küsida nende osalemise kohta ja pakkuda võimalikke variante.

tüdrukuteõhtu külaliste nimekirja koostamine

3. Eelarve prognoosimine

Ükskõik millised on teie tüdrukuteõhtu ideed, vajate peoks ka kindlat eelarvet. Peo eelarve on jagatud osalejate vahel – iga osaleja (v.a pruut, tema osalustasu hajutatakse teiste vahel) tasub oma osa kogusummast. Võimalus on ka pruudiga kokku leppida peo eelarve ühe külalise kohta – korrutades summa külaliste arvuga, teate kogu ettevõtmise eelarvet. Eelarve peaks sisaldama tüdrukuteõhtu tegevusi, dekoratsioone, toitu, jooke, majutust, transporti ja meelelahutust.

4. Tüdrukuteõhtu idee ja teema valimine

Pärast tüdrukuteõhtu lõpliku külaliste arvu ja eelarve paika panemist on järgmise sammuna vaja otsustada teema. Seda tehke koostöös kõigi osalistega – veeretage mõtteid, küsige eelnevaid kogemusi, uurige peokohtadelt ja tegevuste pakkujatelt hindu ja võimalusi. Proovige valida teema, mis meeldiks teile kõigile.

5. Tüdrukuteõhtu dekoratsioonid, toimumiskoht ja toitlustus

Kui tüdrukuteõhtu idee lõplikult paigas, on aeg hoolitseda kõigi vajalike kaunistuste eest. Tüdrukuteõhtu valitud teema määrab põhimõtteliselt dekoratsioonid ja nende kujunduse, värvilahenduse jne. Kõiki kaunistusi pole ehk vaja eraldi ostma hakata ja osa neist võiksite hoopis ise meisterdada, nii loote tüdrukuteõhtusse rohkem autentsust. Ärge unustage kokku leppida ja võimalikult ruttu broneerida koht, kus tüdrukuteõhtut peetakse. Parem on seda teha võimalikult vara, sest hiljem võivad kõik head kohad olla hõivatud. Viimaseks, kuid mitte vähem tähtsaks, on toitlustus, sest mis on pidu ilma maitsva toidu ja joogita?

tüdrukuteõhtu piknik


6. Tüdrukuteõhtu riietus ja aksessuaarid

Nagu dekoratsioonide puhul, tuleb ka külaliste riietuses jälgida peo teemat. Lisaks pidulikele riietele on olulisel kohal ka tüdrukutepeo aksessuaarid. Et korraldada meeldejääv tüdrukuteõhtu, võib kasutada teemakohaseid esemeid või riietust. Üks võimalikest lahendustest on T-särk, millel on prinditud individuaalne tekst või foto. Selline idee on lahe ning särk jääb mälestuseks meeldejäävast õhtust. Loomulikult võite välja mõelda ka muid variante – laske kujutlusvõimel lennata!

tüdrukuteõhtu aksessuaarid


7. Tüdrukuteõhtu fotosessioon

Fotosessioon on tüdrukuteõhtu üks olulisemaid osasid. Kaaluge professionaalse fotograafi palkamist. Või soovite ise erilisi pilte jäädvustada? Proovige kiirpildikaameraid, et luua kohe nostalgiahõnguline pilt õhtust! Fotosessiooni puhul ei tasu unustada ka sellekohaseid tarvikuid ja aksessuaare, sest tegemist on ikkagi tüdrukuteõhtuga!

tüdrukud tüdrukuteõhtul pilte tegemas