Kasulikud nõuanded

Pulmad vabas õhus: kõige kaunimad ideed

Vaata kõiki peoatribuutika pakkumisi
05.06.2020
noorpaar tähistab oma pulmi vabas õhus

Pulmad on meie elu üks olulisemaid sündmusi, mistõttu soovime, et kõik kulgeks veatult. Kindlasti ei tule planeerimisetapis puudust väljakutsetest ning parima asukoha valimine võib kujuneda eriti pead murdvaks. Üha sagedamini korraldatakse oma pidu värskes õhus – kui valite selleks oma koduhoovi või kodutalu, on teil võimalus proovida mitmesuguseid kauneid dekoreerimise lahendusi. Millised on siis praegusel hetkel kõige populaarsemad kaunistamise viisid?

Kaunistage peokoht laternatega

Laternad on ilmselt üks kõige populaarsemaid dekoratsiooni-elemente, mis sobivad suurepäraselt ka pulmapeole meeleolu loomiseks. Laternate abil saate luua seinu ning katuseid, mille all einestamine muutub eriti meeldejäävaks. Seda tüüpi kaunistused lisavad romantikat ja võimaldavad luua maagilise atmosfääri – lõpptulemus ei vea teid alt. Maksimaalse efekti saavutamiseks tasub tulukesi ja laternaid riputada ka puude, põõsaste ja pulmakaare külge: videviku saabudes paljastavad need oma tõelise võlu.

massiivsed valgustid aiasdekoratsioonid ja valgusketid välipulmadeks

lamp-vanik pulmadekotarsiooninatulukesed kui õuepulma dekoratsioonid

valgusketid õues peetava pulma kaunistustenaromantiline atmosfäär pulmadeks, mis on loodud väikeste lambikestega

Järgige jätkusuutlikkuse põhimõtteid

Looduses korraldavate pulmapidustustega kaasneb kohustus meeles pidada keskkonna hoidmist ja säilitamist ning sellest on viimastel aastatel saanud üks silmatorkavamaid dekoratsioonisuundumusi. Laua katmisel ja dekoratsioonide valimisel tasub samuti keskkonnasäästlikkust rakendada: valige looduslikest kangastest laudlinad ja salvrätikud ning kasutage metallist söögiriistu.

Kaunistuste jaoks valige taaskasutatavaid või korduvkasutatavaid esemeid, näiteks vanu vahaküünlaid, raamatuid, klaasnõusid ja muid sarnaseid lahendusi. Üheks toredaks panuseks võiks olla ka palve külalistel lillede toomise asemel annetada kohalikule loomade varjupaigale või mõnele teisele heategevuslikule organisatsioonile.

looduslähedased pulmakaunistusedlillekaunistused pulmadeks

kuidas pulmadeks laudu kaunistada loodssäästlikyl viisillauakanistused taaskasutatud esemetest

korduvkasutatavad lauanõud pulmadeksloodussäästlikud pulmade lauakaunistusideed

Proovige maalähedast stiili

Kui pulmapidu toimub õues, otsustavad paljud maalähedase stiili kasuks – lisaks on seda tüüpi kaunistusi võimalik ka hiljem pidusid korraldades kasutada. Valige võimalikult palju puidust detaile, näiteks puidust lauad ja toolid. Külaliste lauaplaani võiksite joonistada puidust lauale ning jookide jaoks kasutada puidust aluseid. Pulmakaunistused võiksid olla pehmetes ja neutraalsetes toonides, mis loovad üldisele atmosfäärile veelgi hubasust.

lauakujundus pulmadeks maalähedases stiilispruutpaar naudis üksteise lähedust maalähedase pulmakaare all

puidust dekoratsioonid pulmade jaoksroheliste detailidega maalähedases stiilis lauakujundus pulmadeks

maalähedased pulmaauad, mille peal on lilledpuidust kaunistused Rootsi laual

Pilkupüüdev pulmakaar

Kui otsustate pulmapeo korraldada õues, peate hoolitsema ka pulmakaare eest, kuid looduses pole see kindlasti kuigi keeruline. Kasutage oksi ja ehtige need valge riide ja lilledega – selline kaar on kindlasti äärmiselt armas ja pidulik. Roheliste lehtede ja mahedates toonides lilledega kaunistatud vana uks näeb samuti väga omanäoline ja pilkupüüdev välja. See ei asenda mitte üksnes pulmakaart, vaid ka fotoseina, mille taustal pulmakülalised kindlasti pildistamisest ei keeldu.

avatud uksed pulmakaarenamaalähedases stiilis pulmakaar

lilledega kaunistatud pulmakaar rannapulmade jaokspuidust looduslik pulmakaar

lillede ja kangaga kaunistatud puust pulmakaarpulmakaar aias

Võimalikult palju lilli

Pulmad ja lilled on vaieldamatult sünonüümid – veenduge, et lilledest puudust ei tuleks. Kasutage kauneid kimpe kõikvõimalikes kohtades: võite valida isegi mittestandardse kuju või ebatavalistest taimedest kokku korjatud kimpusid. Lilled sobivad imehästi ka toitude kaunistamiseks – need sobivad nii piduliku koogi kui salatite valmistamiseks. Veelgi parem, kondiitrid võivad hoolitseda selle eest, et kaunistused oleksid ka söödavad.

lillekaunistused pulmalaualelilled pulmadekoratsioonina

kuidas lauda lilledega dekoreerida pulmade jaokslilledest pulmatordikaunistused

pulmalaua kujundus lillede ja maalähedaste elementidegalooduslähedased pulmakaunistused

Nüüd saigi nimetatud kõik ühed praeguse hetke populaarsemad pulmadekoratsioonide ideed, mida õues pulmi korraldades kasutada ning kindlasti on põnevaid lahendusi veelgi. Ärge aga unustage, et kogu suure kaunistamise juures on kõige olulisem siiski teie ja kogunenud külaliste mugavus – looge kaunis ent võimalikult mugav õhkkond.

Klientidele meeldib see postitus

5/5
2 Ostja hinnangud

Kuidas hindate seda postitust?

PHH Group: Internetinė parduotuvė Pigu.lt Interneta veikals 220.lv E-pood Kaup24.ee Verkkokauppa Hobbyhall.fi E-pood Hansapost.ee

© 2003-2021 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.