Kasulikud nõuanded

Kuidas kaunistada jõululauda?

Vaata kõiki jõulukaunistuste pakkumisi
09.11.2020
moodne jõululaud valgete laudlinade ja kuldsete söögiriistadega

Aasta meeldejäävamate pühade lähenedes ootab meid palju dilemmasid. Üks kõige tõsisem mure on ikka ja alati sugulastele jõululaua katmine. Soovite, et see oleks piisavalt uhke ja samal ajal piisavalt pidulikus meeleolus. Parim on appi võtta mõni allpool loetletud ideedest.

Jõuluteemalised salvrätikud

jõuluteemalised salvrätikudjõulu salvrätikud jõululaualjõuluteemalised serjetid jõululaual

Salvrätikud on tõesti jõululaua katmisel üks olulisemaid elemente – ükski jõululaud ei ole ilma kenade salvrättideta täiuslik. Võite oma jõululaua täiuslikuks muuta kahel moel: kasutades lõbusate või pidulike kaunistustega salvrätte või voltides võluvad meistriteosed ise. Salvrätikutest volditud jõulupuu on antud juhul kindlasti üks parimaid ning originaalsemaid lahendusi, kuid loomulikult võite lasta oma fantaasial lennelda.


Originaalsed vaasid

vaas jõululaualjõuluehetega täietud vaas jõululaualpunane täpiline vaas okstega

Andke vaasidele uus elu – võite neid kasutada spetsiaalse lauakaunistusena. Asetage neisse jõulukaunistusi, tulukesi või küünlaid, et luua väga ainulaadne dekoratsioon, mida te ei leia ühestki teisest kodust! Jõulukaunistused võivad ka söödavad olla – täitke näiteks vaas kuivatatud puuviljade, marjade või muude sarnaste hõrgutistega.

Killuke loodust

looduse elemendid jõululauallooduslikud motiivid pidulikul laualoksad jõululaual

Looduse motiividega jõululaua kaunistamine annab alati äärmiselt hubase ja sooja tulemuse. Võite selleks kasutada pärgi, männikäbisid, dekoratiivseid oksi ja täiendada lauda loodusest pärit värvitoonidega. Sel aastal on üheks läbivaks pühadekaunistuste trendiks naturaalsus ja looduslähedus, võite sellele mõelda ka jõululauda kaunistades.

Valgusketid

valguskett korvis pidulikul jõululaual

Soojades toonides valgusketid annavad jõululauale imelise soojuse. Valik on loomulikult teie – võib-olla eelistate hoopis vilkuvaid tulesid, kasutate metsast korjatud oksi või katate laua mitmevärviliste tuledega – kõik sõltub teie kujutlusvõimest. Sobitage tulesid teiste lauakaunistustega, nii säilitate harmoonilise keskkonna.


Punased ja valged aktsendid

punased ja valged detailid jõululaualpunase-valgega jõululaudpinased ja valged detailid jõululaual

Valge ja punane on ajast aega olnud jõuludele omased värvitoonid! Võite neid lauale tuua kasutades salvrätikuid, jõulukaunistusi või sättides elegantseid pärleid ümber söögiriistade. Sellistes toonides lauakaunistused kiirgavad äärmiselt pidulikku meeleolu.

Kulla ja musta elegants

mustad ja kuldsed detailid jõululaualmusta-kuldsega kaunistused jõululaualmustad ja kuldsed kaunistused jõululaual

Kui mõelda, milline võiks olla kõige kaunim värvide kombinatsioon, siis ei saa märkimata jätta musta ja kulla sõprust. Värvivalik, mis võimaldab teil luua väga šikk ja pidulik keskkond, mis köidab kõikide külaliste tähelepanu. Kui ka söögiriistad ja taldrikud on täpselt samades toonides, tuleb esile selle värvikombinatsiooni täielik võlu.

Küünlad ja lilled

küünal lilledega jõululaualküünalde ja lilledega lauakaunistusküünlad jõululaual

Kombineerides omavahel lilli ja küünlaid, loote hubase, kuid samal ajal õrna ja elegantse keskkonna, mis sobib ideaalselt piduliku meeleolu loomiseks. Isegi kui te ei soovi lillede kasuks otsustada, siis küünaldeta me jõuluajal ei saa – need loovad veelgi hubasema olemise ja lisavad pidulikkust. Seda enam, et jõulusümbolitega kaunistatud küünlaid on kõikjalt kauplustest lihtne leida.