Kasulikud nõuanded

Kuidas aitab elektritõukeratas kulusid kokku hoida?

30.06.2020
mees ja naine tõidavad sillal elektriliste tõukeratastega

Tänapäevane maailm on muutumas aina enam keskkonnasõbralikumaks ning mugavamaks tänu kaasaegsele tehnoloogiale. Elektritõukerattad on muutumas aina enam populaarsemaks - isegi taksofirmad pakuvad nende kasutamise võimalust. Üheks põhjuseks on kindlasti ka selle soodne ülalpidamine ja kasutamine - loe lähemalt kuidas tuleks elektritõukeratta valimine kasuks ka Sulle ja Sinu rahakotile.


Soodne soetamishind

Olgem ausad, autode soetamine on kallis. Võrreldes elektritõukeratastega on selle hind mitmekordne, mispärast tasub soetada elektritõukeratas. Kuigi mahub rattale maksimaalselt kaks inimest, suudab ka elektritõukeratas liikuda suurematel kiirustel, mispärast ei ole see oma omaduste poolest sugugi autost kehvem valik. Kui autode hinnad algavad mitmekümnest tuhandest, on võimalik kõrgklassi elektritõukeratas saada kätte vaid mitmetuhandega. Olgugi, et on võimalik osta ka veelgi soodsama hinnaga elektriline tõukeratas, tasub eelkõige investeerida kallima hinnaga vahendisse, mille töökindluses ja kvaliteedis saad kindel olla.

Unusta kütusekulud

Lisaks sellele, et elektritõukeratas on keskkonnasõbralik ning ei erita loodusesse heitgaase, aitab see kokku hoida ka kütusekuludelt. Kuna see tõukeratas vajab töötamiseks vaid laetud akut, ei pea Sa muretsema kallite kütusehindade ning sageda tankimise pärast. Kui tõukeratas on tühjenemas, pane see vaid vastavate lisatarvikute abil laadima ning ratas on paari tunniga taas kasutusvalmis makstes vaid elektrikulude eest, mis on rahakotile vägagi sõbralikud. See aitab hoida kokku ka aega - nii ei pea Sa muretsema teekonna katkestamise pärast, et võtta bensiinijaamast kütust.

Väike elektrikasutus

Tänapäeval on võimalik soetada elektriautosi, mis töötavad päikeseenergia abil või vajavad samuti laadimiseks spetsiaalseid tarvikuid. Küll aga kaaluvad elektriautod ehk Teslad kordades rohkem, mis tähendab omakorda seda, et need autod vajavad töötamiseks ka kordades rohkem võimsust ja elektrit. Elektritõukerattad on oma olemuselt väikesed ja kompaktsed, mispärast vajavad need laadimiseks vähe võimsust ja elektrit. See tähendab omakorda väiksemaid elektrikulusid ja kätte jaab rohkem raha, mida olulisemate asjade jaoks kulutada.

Tasuta parkimine

Autode omanikud teavad, kui tüütu on leida uutes linnades parkimiskohti, mis ei oleks ääretult kallid. Elektriliste tõukerattade omanikud ei pea sellepärast muretsema - tõukerattaid on võimalik ise rattaketi abil parkida tasuta või siis viia need spetsiaalsetesse elektritõukerataste jaoks mõeldud parkimiskohtadesse, mis on kas tasuta või maksavad väga vähe. Aeg on unustada parkimiskohad ning alustada mugavat ja soodsat elu, kus Sa parkimiskohtade pärast muretsema ei pea.

Soodsad hoolduskulud

Autod vajavad regulaarselt ülevaatust, et veenduda auto kasutuskõlblikkuses. Auto omanikud kindlasti teavad, kui kallis auto pesemine, hooldus ja ülevaatus võib olla - elektritõukerattaga Sa selle pärast muretsema ei pea. Ainuke asi, mis Sa elektrilise tõukertta hooldusesse panustama pead, on aeg. Iga paari nädala tagant võiksid teha oma tõukerattale sügavpuhastuse, et tagada rattale pikema kasutusea. Kogunev mustus võib mõjutada, kuidas elektritõukeratas dõidab ning muutuda isegi ohtlikuks - seepärast on oluline aeg-ajalt üle vaadata kõik tõukeratta osad, et veenduda, et kõik osad töötavad nii nagu nad peavad. Kui Sa neid väikseid ülevaatuse töid ise ei tee, võib vahendi olukord halveneda nii, et pead ikkagi tehniku poole pöörduma, mis on kallis, tüütu ja aeganõudev.

Klientidele meeldib see postitus

1/5
1 Ostja hinnang

Kuidas hindate seda postitust?

PHH Group: Internetinė parduotuvė Pigu.lt Interneta veikals 220.lv E-pood Kaup24.ee Verkkokauppa Hobbyhall.fi E-pood Hansapost.ee

© 2003-2021 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.