Kasulikud nõuanded

Kõige populaarsemad laste välimänguasjad

Vaata kõiki pakkumisi
19.06.2019
väljas mängimine

Soojal hooajal veedavad väikesed pereliikmed värskes õhus palju rohkem aega, kuid miski muu ei aita neil väljas püsida paremini, kui uued mänguasjad. Välitingimustesse mõeldud mänguasjad võimaldavad lastel uusi mänge proovida, arendada oma loovust, motoorseid oskusi ja julgustada suhtlemist, mistõttu ei tasu nende eelistes kahelda - tasub keskenduda sellele, mida lapsed kõige enam armastavad. Siit nimekirjast leiad kõige populaarsemad valikud lastele ja nende vanematele.

Kiiged

Õues kiikumine toob lastele alati palju rõõmu - on raske leida last, kes sellisest lõbustusest ei hooli. Sõltuvalt olemasolevast ruumist saad valida üksikute ja puule või seinale paigaldatavate mudelite vahel - igal juhul ootab Sinu lapsi ees lõbus ja turvaline vaba aja veetmine!  


Täispuhutavad välimänguasjad

Täispuhutavad lossid, mänguväljakud, telgid, basseinid või muud ehitised on parimad kasutamiseks vees - neid on lihtne transportida ja lastel ei tule fantaasiast puudust, et neid erinevateks mängudeks kohandada. Kui on piisavalt ruumi, võivad sellised mänguasjad kaunistada ka hoovi - kuumal suvepäeval saad ise samuti lastega värskendavaid õuemänge nautida. Turvalisuse pärast ei ole vaja muretseda: kuna mänguasjad on täispuhutavad, ei saa lapsed mängimise ajal endale nendega haiget teha.


Laste mängumajad

Välitingimustesse sobivad mängumajad on alati olnud ühed soovitumad laste poolt, kuid tänapäeval saab selliseid unistusi palju lihtsamini realiseerida - nii mängumajade suuruse kui ka hindade mitmekesisuse osas. Sellised plastikust või puidust välitingimustes kasutatavad mänguasjad võimaldavad lastel ette kujutada, et neil on oma eraldi kodu, kus nad saavad end vihma eest peita või veeta aega oma parimate sõpradega. Sel viisil ei piira väikesed oma fantaasiat, arendavad suhtlemist ja õpivad probleeme lahendama - eeliste nimekiri on väga suur!

Liivakastid

Need on väga populaarsed ja kergesti ehitatavad mänguasjad, kuid tõeliselt lõbusaks ajaveetmiseks peaksid hoolitsema täiendavate tarvikute eest. Selleks on hea kasutada erinevaid välitingimustesse sobivaid mänguasju, nagu aiatööriistad, köögitarvikud, kopad või muud sarnased tooted. Mida rohkem neid on, seda lõbusam!