Kasulikud nõuanded

Kingiideid muusikasõpradele

Vaata kõiki muusikainstrumentide pakkumisi
20.10.2022
punane kuldlindiga kingitus noodilehel

Paljud meist armastavad iga päeva muusika saatel veeta – kui ka sinu sõber on üks nendest, siis tasub talle kinki valima asudes sellega arvestada. Mõtle, kas sinu sõber eelistab pigem muusikat kuulata või naudib hoopis ise muusika tegemist – vastavalt sellele vali idee, mis talle kõige rohkem meeldida võiks.

Kingitused musitseerimiseks

mikrofon kingituseks muusikaarmastajaleklaver kingituseks

Sõbrad, kes tegelevad ka ise muusikaga või unistavad seda õppima asuda, võivad nautida ühte järgmistest ideedest.

Süntesaator – uute meloodiate loomiseks

Need piisavalt kompaktsed muusikainstrumendid võimaldavad luua äärmiselt erinevaid meloodiaid ja mis kõige tähtsam – süntesaatori mängima õppimine on üsna lihtne. Kui su sõber on sellisest võimalusest pikka aega rääkinud, võib kingitus aidata tema unistusi täita. Süntesaatorite hulgast leiad nii lihtsamaid kui ka eriti funktsionaalseid instrumente.

Mikrofon – lauluoskuse treenimiseks

Kui otsid kingitust sõbrale, kes ümiseb pidevalt mitmesuguseid meloodiaid ning ei pelga ka laulmist, on mikrofon kingitus, mis avaldab kindlasti muljet. Mikrofoni on võimalik kohandada nii professionaalseks kui ka lihtsalt enda jaoks kasutamiseks. Nüüdsest võite ühistel pidudel oodata kordumatut elavat muusikat ja muljetavaldavaid teoseid!


Helipult – meeldejäävaks muusika miksimiseks

DJ-pult on seade, mis võimaldab oma avastada, katsetada, luua ja hämmastada ümbritsevaid inimesi. Kingitus, mida armastavad eriliselt need, kes unistavad DJ-karjäärist, kuid kõik muusikahuvilised nõustuvad, et helipuldid sobivad ka muuks otstarbeks. Eriti kui tegemist on piisavalt professionaalsete seadmetega, millel on palju lisafunktsioone.

Kingitused muusika kuulamiseks

vinüülplaadimängija ja jõulukaunistusedMust kodukinosüsteem kingitusena muusikasõpradele

Kui su sõber ei unista muusikukarjäärist, kuid ei kujuta sellegipoolest ette päeva ilma oma lemmiklugudeta, tasub mõelda allpool loetletud kingituste soetamisele.

Plaadimängija – ajatu klassika

Plaadi- ja vinüülimängijad võimaldavad nautida kvaliteetset muusikat klassikalisel moel. Kuigi muusikat on võimalik nautida ka palju moodsamal viisil, on paljud inimesed vinüülidele lojaalsed – kui teie sõbral on suur plaatide või vinüülide kogu, siis avaldab taoline kingitus talle väga head muljet. Otsi põneva välimusega mängijaid – need võimaldavad mitte üksnes kvaliteetset muusikat kuulata, vaid võivad olla ka suurepärased sisekujundus-elemendid.


Juhtmeta kõlar – stiilseks vaba aja veetmiseks

Kaasaskantavad kõlarid võimaldavad nautida muusikarütme kõikjal ja igal ajal – hoolimata sellest, kas otsustad järve ääres aega veeta või loodusesse väljasõidu korraldada, ei tule antud seadme puhul kunagi pistikupesa otsida. Seda tüüpi kõlarid on tavaliselt piisavalt kompaktsed ja nende stiilne disain muutub omamoodi välimuse osaks. Tutvu kõige populaarsemate Bluetooth-kõlaritega.