Kasulikud nõuanded

Jõulukingid naisele: mida kinkida kallimale, emale või õele

Vaata kõiki jõulukinkide pakkumisi
21.12.2023
päkapikumütsiga naine naeratab ja avab jõulukinki

Jõulukink naisele võib kõlada paljudele meestele tõeliselt õudse sõnapaarina. Tegelikult on naisi rõõmustada väga lihtne. Kogu nipp on mõelda naise hobidele, eelistustele ja maitsele. Iga naise jaoks on suurim väärtus koos veedetud aeg, romantilised hetked, ilurutiinid ja eks ikka kaunid asjad. 

Jõulukingid kallimale

Mida kinkida naisele jõuludeks? Mõtle sellele, mis talle tegelikult meeldib. Kogu nipp on olla tähelepanelik. Naised räägivad oma plaanidest ja soovidest ning kui oskad kuulata, siis saad kindlasti hulga vihjeid ja kingiideid. Kui Sinu naine elab rutiinset elu, on unustanud romantika ja keskendub liialt igapäevaelule, peaksid otsima midagi personaalset või liigutavat.

noormees annab oma tüdruksõbrale jõulukingi

Ilutooted

Paljud naised on pidevalt kursis kosmeetikauudistega ning nende kappidest leiab laia valiku jumestus- ja kehahooldustooteid. Kui saad ka oma kallimat nende sõnadega kirjeldada, siis võid kindel olla, et ta on iga uue kvaliteetse ilutoote üle ääretult õnnelik. Sel juhul tasub talle kinkida jumestust, juuksehooldustooteid, näohooldusvahendeid või mõni mõnus ilutoodete komplekt. 

Parfüümid 

Naised, kes hoolitsevad oma välimuse eest, kasutavad enamasti erinevateks puhkudeks erinevaid parfüüme. See tähendab, et uus lõhn on samuti suurepärane jõulukingiidee. Esmalt tuleb vaid välja selgitada, millist tüüpi lõhnad su armsamale kõige enam meeldivad. Samuti tasub end kurssi viia, millised on kõige populaarsemad naiste parfüümid.


Lõõgastavad protseduurid 

Sinu naine ei leia enda hellitamiseks piisavalt aega? Veendu, et tal oleks kodus mõnusaid tooteid, millega iluprotseduure läbi viia. Selleks sobivad suurepäraselt:

naine kasutab ilutooteid

Kõrvaklapid

Kui talle meeldib trenni teha, ta töötab kodukontoris või ta armastab lihtsalt väga muusikat, siis on kvaliteetsed kõrvaklapid super kingiidee. Mürasummutusega kõrvaklappidest unistab ilmselt iga naine – nii saab ta end kasvõi hetkeks ümbritsevast maailmas välja lülitada.


Dyson Airwrap

Sest milline naine ei unistaks Dysoni juukseseadmetest! Tegemist on äärmiselt hinnatud ja kvaliteetse brändiga, mille seadmed aitavad naisel oma juuksehoolduse rituaalid hoopis teisele tasemele viia.

Hommikumantel

Külmal ajal on uus pehme ja soe hommikumantel iga naise unistus. Vali talle veidi hinnalisem mudel ning veendu, et see oleks talle meeldivates värvitoonides. 


Käekell 

Üks ääretult luksuslik ja ilus kingiidee. Käekellasid pole samuti kunagi liiga palju. Uut kella valima asudes tee selgeks, kas naine eelistab kulda või hõbedat. Kas tal oleks vaja igapäevast käekella või mõnda pidulikumat mudelit.