Kasulikud nõuanded

JBL kõrvaklapid ja kõlarid: miks on need Teie investeeringut väärt?

Vaata kõiki JBL kõlarite pakkumisi
14.08.2019
teismelised kasutavad JBL kaubamärgi kõlareid

Ilmselt on pea kõik JBL-i kõrvaklappidest ja kõlaritest kuulnud. Ameerika ettevõte, mis asutati rohkem kui 70 aastat tagasi, on nüüd tuntud mitte ainult igapäevaste tarbijate, vaid ka muusikatööstuses tegevate inimeste seas. Ettevõtte omanik on Samsung Electronics'i tütarettevõte Harman International Industries.

JBL-i kaubamärki seostatakse kogu maailmas suurepärase kvaliteediga – aastate jooksul on nad suutnud tipus püsida ja muutuvate tehnoloogiliste võimaluste kõrval oma tooteid üha täiustada. Kui Te pole endiselt kindel, kas antud ettevõtet usaldada, siis tutvuge järgnevalt JBL-i toodete kõrghetkedega!

Mis on JBL-kõrvaklappides erilist?

JBL-kõrvaklappide kõige suuremate eeliste hulka kuuluvad:

  • Suurepärane kvaliteet. Sel juhul on kaalul nii kõrvaklappide heli kui ka kvaliteet – tohutul hulgal erinevaid tooteid pakkuv ettevõte ei riku oma mainet, pakkudes kahtlase kvaliteediga tooteid. Kuid siinkohal tuleks ära märkida: madalad ja keskmised sagedused on peaaegu ideaalsed, kuid kõrgeid helisid harva ka kritiseeritakse. Heli kvaliteedi edasiseks parandamiseks tehakse jõupingutusi ja siiani on neil sellega kõik suurepärases korras.
  • Moekas välimus. JBL-kõrvaklapid on tänapäeval osa meie kuvandist – tootjad on sellest hästi teadlikud ja pakuvad valikut erksaid ja stiilseid mudeleid. Nende kõrvaklappidega ei jää Te kindlasti märkamatuks!
  • Maksimaalne mugavus. Kõrvaklapid on loodud pidades silmas inimkeha eripärasid, isegi pikaajalise kandmise korral ei tekita need Teile ebamugavusi. Samuti rõhutavad kliendid sageli, et JBL-kõrvaklapid ei kuku kõrvadest välja, mistõttu saab neid kohandada mitmesugusteks tegevusteks.

Tänasel päeval on müügil mitmeid erineva kategooria JBL-kõrvaklappe, mida on võimalik kasutada erinevatel eesmärkidel:

  • JBL peavõruga kõrvaklapid paistavad silma kerguse, silmapaistmatu välimuse ja kompromissitu ning kvaliteetse heli poolest.


  • Kõrvasisesed JBL-kõrvaklapid on sügavad, võimsad ja täpsed. Erakordne sageduskarakteristika ja suur jõudlus annavad neile veelgi rohkem eeliseid. Nende mudelite hulgast leiate juhtmega variandid, mis avaldavad muljet oma äärmiselt atraktiivse hinna ja kvaliteedi suhtega.


  • Sportimiseks kohandatud JBL-kõrvaklapid sobivad Teile aktiivseks vaba aja veetmiseks: olenemata spordialast aitab motiveeriva muusika kuulamine Teil vabalt ja mugavalt liikuda.


  • JBL juhtmevabad kõrvaklapid tagavad suurepärase heli, aku pika kestvuse ja kaasaegseima tehnoloogia. Need mudelid hõlmavad nii häälega assistente kui ka muljetavaldavat müravähendust.


Miks osta endale JBL kõlarid?

Kaasaskantavad kõlarid on jõudmas oma kuldaega, nii et pole üllatav, et ka JBL on peamiste trendidega sammu pidamas. JBL Bluetooth-kõlarid ja nende võimas aku sobivad suurepäraselt koju ja lõbutsemiseks koos sõpradega või stiilsetele jalutuskäikudele linnatänavatel. Kõik mudelid on veekindlad (IPX7), nii et saate kõlareid kaasata ka kõige lahedamale rannapeole. Lisaks on võimalik paljude mudelitega vastata Bluetoothi abil ka telefonikõnedele.