Kasulikud nõuanded

Ideed kodu kaunistamiseks jõuludel

Vaata kõiki jõuludekoratsioonide pakkumisi
19.10.2019
jõulukaunistused, küünlad küünlaalusel

Kuna pühademaraton algab, keskendume mitte ainult kingituste otsimisele, vaid ka sellele, kuidas oma kodu jõuludeks ära kaunistada. Ootamine muutub hoolikalt läbimõeldud keskkonnas veelgi nauditavamaks, kuid igal aastal on üha raskem ennast ületada. Oleme siin, et Sind aidata - need lihtsad, kuid tõhusad ideed aitavad vältida palju vaeva ja otsustada, kuidas oma kodu jõuludeks kaunistada!

Kodu üldine jõulumeeleolu

Enne üksikute alade kaunistamist peaksid kõigepealt veenduma, et kõikjal kodus valitseks pidulik õhkkond. Järgmised ideed aitavad seda luua:

  • Rohkem rohelust. Kui interjööris domineerivad neutraalsed pastelsed värvid, ei eksi valides rohelisi varjundeid. Selleks sobivad eriti hästi erinevad jõulukaunistused ja pärjad.

kaunistused jõuludeks

rohkem rohelust jõulude ajal

jõulude rohelisemaks muutmine


  • Jõulupuu alternatiivid. See ei tähenda, et me tahaks traditsioonilisest jõulupuust loobuda, aga kui natuke katsetada ja teistes ruumides alternatiive luua, on pidulikku meeleolu rohkem.

alternatiiv jõulupuule

jõulupuu raamatutest

puidust jõulupuu

Võid kasutada raamatuid, redeleid, karda või kõike muud, mida kodust leiad - mida julgemad valikud, seda huvitavam!

  • Sentimentaalne keskkond. Paljude jaoks on jõulud seotud perekondlike väärtustega ja seda võiksid rõhutada ka jõuluehted. Loo fotonurk ja kaunista see hubaste lambipirnidega, korralda hullumeelne pühade fotosessioon ja kaunista koridor fotodega - vali mis tahes peresõbralik idee.

sentimentaalne õhkkond jõuludel

pildid jõuludeks

sentimentaalsed pisiasjad jõuludel


  • Väikesed detailid igas toas. Maagilise atmosfääri loomiseks peaksid igasse ruumi lisama väikesed pühade detailid. Tubade kaunistamiseks on palju ideid, seal hulgas väikesed kunstlikud jõulupuud, dekoratiivsed padjad, küünlad või muud pidulikud sümbolid.

väikesed sisustuselemendid jõuludel

jõuluteemalised sisustuselemendid

pisiasjad jõulutunde tekitamiseks


  • Kingituste motiivid. Miski ei pane jõule rohkem ootama, kui pakendatud kingitused. Kui oled need välja valinud ja ära pakkinud, ära karda leida neile sobiv koht - nii lood koju on veelgi pidulikuma meeleolu!

pakitud jõulukingitus

kaunistatud jõulukingitus

kingitused dekoratsioonidena

Jõulukaunistused õues 

Lõpuks seisab ees viimane, kuid mitte vähem oluline ülesanne kaunistada jõuludeks oma hoov. Just see ala tervitab meid esimesena ning seetõttu tasub proovida! Parimad ideed selleks on:

  • Veelgi rohkem jõulupuid. Keegi ei öelnud, et peaksid piirduma ühe piduliku puuga - kui soovid majaesise kenasti ära kaunistada ja kasutad selleks väiksemaid versioone jõulupuust, ei jää pidulik õhkkond märkamatuks. Ja võib olla lisandub niimoodi ka rohkem kingitusi!

jõulupuu õues

kaunistatud jõulupuu õues

dekoreeritud jõulupuud õues

  • Muljetavaldavad kaunistused maja peal. Kuidas see välja näeb, sõltub Sinu fantaasiast: välikaunistused võivad ümbritseda kogu maja, sellest saad luua pidulikke sümboleid või isegi sõnumeid. Ära karda veidi mängida!

jõulutuledes maja

jõulutuledega dekoreeritud maja

Jõuluvalgustus majal


  • Uued õueelanikud. Miski ei valgusta lumega kaetud õue nii, nagu jõulutuled seda suudavad. Sõltuvalt olemasolevast ruumist saad sinna "paigutada" hirve, põhjapõdrad või isegi jõuluvana - selline võlumaailm ei jää märkamatuks!

õuekaunistused

loomakujulised jõuluvalgustused

loomakujulised jõulukaunistused


  • Hubane terrass. Kui Sinu kodus on see välisruum olemas, ei tohiks seda kahe silma vahele jätta. Kaunista see ala helendavate kaunistustega, paiguta lisalambid või küünlad - see mitte ainult ei loo hubast välisilmet, vaid võib tekitada kiusatust õhtusel ajal soojalt riidesse panna ja õue minna!

jõulumeeleolus terrass

jõulupink terrassil

jõuludekoratsioonides terrass

  • Meeldiv tervitus ukse ees. Ideaalis tervitavad uksel pidulikud õuekaunistused. Võid kasutada pärju, naljakate märkmetega tahvleid või enda väljamõeldud ideid.

jõulupärjad

jõulupärg välisuksel

dekoreeritud välisuks.


Nende näpunäidete rakendamine oma kodus loob piduliku atmosfääri, mis haarab Sind kohe, kui õuele astud. Ei ole tähtis, milliseid ideid otsustad kasutada - kõige tähtsam on see, et uued kaunistused aitavad luua pühademeeleolu ja panevad taas uskuma jõuluimesse!

Kuidas hindate seda postitust?

Pigu grupp:
Internetinė parduotuvė Interneta veikals Kaledos.lt

© 2008-2019 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.