Kasulikud nõuanded

Esmaabikott lastega reisimiseks. Miks see peaks autos olema?

Esmaabikomplektid
28.02.2018

Lastega reisimisel on väga tähtis hoolitseda nende tervise eest ja olla ette valmistunud kõikideks võimalikeks juhtudeks. Ainult sel juhul saad olla kindel, et reis möödub ilma suuremate probleemideta. Vaatamata sellele, et autoreisi puhul on tavaliselt vajadusel võimalik auto kinni pidada, siis alati ei ole see võimalik ja pole kedagi kellelt abi küsida. Millised on kõige olulisemad asjad, mis peaksid alati kaasas olema?

Auto esmaabikomplekt peaks alati reisil kaasas olema, kuid enne reisimist peaksid selle sisu uuesti hoolikalt üle kontrollima. Esmaabikomplekt peaks sisaldama sidemeid ja plaastreid, desinfitseerimisvahendit, mis kiiresti ja tõhusalt aitaks vigastuste korral. Sellisel juhul vajad ka esmaabi kääre, mida vajadusel saad kasutada ka muudes äärmuslikes olukordades. Spetsiaalne tekk, ühekordselt kasutatavaid kindaid, erineva suurusega sidemeid - kõiki neid tooteid peaksid leiduma auto meditsiinikotist.

TOP ohutuse tarvikudJa veel, lastega reisimisel peaksid hoolitsema ka lisakaitsevahendite olemasolu eest. Kui lapsel on kalduvus haigustele, siis vajad sobivad ravimeid, kuid alati on soovitatav ennetavaks hoolduseks kaasa võtta ravimid iivelduse ja kõhuhädade jaoks. Reisi ajal võib ette tulla, et toit on riknenud või ei ole organismile vastuvõetav, nii saad vältida täiendavaid terviseprobleeme.

Reisil on tähtis isiklik hügieen, nii et ära unusta kaasa võtta mähkmeid ja niiskeid salvrätikuid, mis on vajalikud mitte ainult lastele, vaid ka Sulle endale. Sellistel juhtudel sobivad hästi niisked salvrätikud ilma lõhnata või spetsiaalsete desinfitseerivate ainetega. Kui plaanid loodusesse sõita, siis vajad ka tõrjevahendeid putukate hammustuste vastu, mis aitavad vältida tõsisemaid nakkusi.

Sõidukis peab olema ka taskulamp ja ekstra akud, kuna on on raske ette ennustada, mis õnnetusi võib reisil juhtuda, nii et peaksid olema valmis erinevateks olukordadeks, mis võivad pimedas tekkida. Hoolimata asjaolust, et sel juhul saad ka nutitelefoni abiga valgust näidata, on täiendav taskulamp tunduvalt ohutum.

Kõik muud atribuudid sõltuvad Sinu ja laste isiklikest vajadustest ning sellest, kuhu kavatsed reisida. Pikemate reiside jaoks peaksid hoolitsema suupistete eest, mis nõuavad toidu hoidustamiseks mõeldud kaste. Kui kavatsed puhata vee lähedal, siis ära unusta hoolitseda laste nõuetekohase kaitse eest kahjulike päikesekiirte vastu. Sellisel juhul vajad kaitserõivast, kübarat või väikesevarju.

Kuidas hindate seda postitust?

PHH Group: Internetinė parduotuvė Pigu.lt Interneta veikals 220.lv E-pood Kaup24.ee Verkkokauppa Hobbyhall.fi E-pood Hansapost.ee

© 2003-2021 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.