Kasulikud nõuanded

Suunamudija ja ema Sotera: Külmal aastaajal on laste jaoks kõige olulisem mugavus

Lai valik laste pidulikke riideid
18.12.2020
emade influencer Sotera Leedust

Kui ilm on jahenemas, ei kiirusta me alati paksudesse riietesse hüppama, piisab sellest, kui mähkida kaela vähemalt soe sall. Samas kipume tavaliselt valmistama oma lapsi ette nii, et külm neid isegi ei puudutaks. Õues aega veetes on väga oluline, et laste riided ei oleks mitte ainult soojad, vaid ka mugavad ega piiraks liigutusi. Cool Club kaubamärk on eelnevale mõelnud, pakkudes oma viimases kollektsioonis "Scandi" mugavaid, sooje ja stiilseid lasterõivaid. Põhjamaadest inspireeritud kollektsioon leiab ainult “Kaup24” veebikaubamajast.

Rõivaste kõige olulisemad omadused talveks on mugavus ja soojus

Blogi “Babyblog” asutaja ja suunamudija Sotera Bernatonienė nendib, et mitu aastat tütart Cool Clubi rõivastesse riietanud. Tuntud leedu blogija sõnul on talvel kõige olulisem see, et lasteriided oleksid mugavad ja soojad.


“Mulle on väga tähtis, et talvehooaja riided oleksid ennekõike mugavad nii minu tütrele kui ka mulle. Seetõttu pööran alati tähelepanu kvaliteetsetele, stiilsetele, kuid soojadele riietele, mida on mul endal mugav kanda ja millest ka ennast lahti riietada. Kuna talvel on väga mitmekülgne ilm, valin õueriided, mis on vihma ja tuule suhtes vastupidavad, samas ka nahasõbralikest materjalidest.”

Inlfuenceri tütar talveriietes

Soteral on hea meel, et Cool Clubi riided on kvaliteetsed, stiilsed ja odavad. "Ma ei taha sageli palju kulutada, sest lapsed kasvavad väga kiiresti ja Kaup24.ee-l on väga lai valik Cool Clubi rõivaid suurepärase hinnaga. On väga rõõmustav, kui suudate avastada nii värvilisi ja mängulisi kui ka minimalistlikke kujundusi ja värvilisi riideid. Samuti anname peagi sündivale õele osa tütre seljas olnud Cool Clubi rõivastest üle, sest nende kvaliteet on hästi ajale vastu pidanud. ”

Influencer ja ema Sotera

„Cool Club“ – kvaliteet ja suurepärane hind

Cool Clubi kaubamärk pakub lastele laia valikut rõivaid, jalatseid ja aksessuaare ning lapsevanemad leiavad täpselt selle, mida nad otsivad. Bränd teab ka laste soovi kena välja näha, ning on kollektsioon sisaldab rõivaid, mis jäljendavad nende vanemate stiili. Cool Clubi lasteriiete kollektsioonid sobivad lastele alates sünnist kuni 14. eluaastani.