Kasulikud nõuanded

Beebitoa sisekujundusideed

Vaata kõiki lastetoamööbli pakkumisi
03.02.2021
beebituba koos puitmööbli ja mänguasjadega

Pisikese beebi tuba sisustades soovime üle kõige, et see oleks hubane ja armas. Toredad pildid, raamitud jalajäljed, pikkuse mõõtjad, seinakleebised, vahva karussell võrevoodi kohal ja baldahhiin. Ideid on tohutult. Oleme omalt poolt kokku pannud 10 ideed beebitoa sisustamiseks ja näpunäidet, mis aitavad otsuseid langetada, et luua oma lapsele toimiv, turvaline ja hubane tuba.

Beebitoa sisekujundus

1. Pastelsed ja rahulikud toonid

pastelsed sisustusideed lastetuppa

Lapse toas peaksid domineerima heledad toonid. Ärge valige sinna liiga palju värvilisi ja mustrilisi esemeid. Kui ruum on väike, tasub sinna valida heledad toonid, sest need muudavad toa visuaalselt avaramaks ning ruum näeb välja helge ja hubane.


2. Funktsionaalne mööbel

funktsionaalne mööbel lastetuppa

Beebi tuba sisustama asudes tuleks erilist tähelepanu pöörata funktsionaalsusele. Sisekujundajad soovitavad valida mööbli, mida on võimalik pikalt kasutada või millel on mitu funktsiooni. Nii on ruum alati korras ja kena. Rohkem näpunäiteid selle kohta, millist mööblit lapse tuppa valida leiate artiklist: Beebitoa sisustamine.


3. Taimed ja rohelus

rohelised detailid lastetoas

Tõenäoliselt nõustuvad paljud, et taimed elustavad iga ruumi. Kui te aga ei soovi taimi lastetuppa paigutada, soovitab sisekujundaja valida seinu kaunistama taimemotiivid ja muud loodusega seotud elemendid, see lisab toale mängulisust.