Kasulikud nõuanded

Android Sinu teleris - kõik, mida pead teadma Android TV-st

Vaata kõiki telerite pakkumisi
09.05.2019
android telerid

Nutitehnoloogia turg laieneb kiiresti, võimaldades pidevalt avastada järjest muljetavaldavamaid ja funktsionaalsemaid seadmeid. Nende võimalustega koos on võimalik avastada ka kiirelt kasvavat Android TV-d (internetitelevisiooni), mis muudab vaba aja veetmise veelgi mugavamaks ja nauditavamaks - kui Sa ei ole sellest siiani kuulnud, soovitame kindlasti tutvuda!

Mis on Android TV?

Android Internet TV (internetitelevisioon) on põhimõtteliselt Smart TV platvorm, mis põhineb Android-operatsioonisüsteemil ehk Google'ile tuntud tehnoloogial. Toimimise põhimõte on väga lihtne: internetiühenduse ning tasuta või tasuliste programmide abil saad telerist vaadata erinevat internetisisu - saad kasutada nii kaugjuhtimispulti kui ka nutitelefoni.

See laiendab märkimisväärselt saadete valikut (saad kasutada ka programme, mida Google ei ole ametlikult tunnustanud) ja pakub Sinu telerile veelgi rohkem võimalusi. Android TV abil saad tarkvara kasutada erinevate rakenduste käivitamiseks või digitaalse failimängijaga töötamiseks.

Android TV eelised

Kui Sul on ikka veel nutiteleri suhtes kahtlusi, anname laiema ülevaate sellest, millised on selle eelised:

  • Lihtne juhtimine. Platvorm on kergesti mõistetav, sest teleri põhiekraanil näed kõike, mida vajad. Erilist tähelepanu pööratakse otsingule: seda saab teha häälega ning uuemad mudelid kasutavad ka Google'i assistenti. Kui otsid kindlat filmi, saadet või programmi, näitab otsingumootor kõiki võimalusi, kuidas vajalikku teavet Android TV-st leida.
  • Filmid ja muusika. Smart TV-ga on Sul juurdepääs kõige populaarsematele tasulistele ja tasuta muusikaplatvormidele ning filmi- ja telesaadetele. Samuti saad vaadata otseülekandeid või alla laadida faile Google Play poest.
  • Mängud ja vidinad. Sama olukord kehtib ka sellise sisu puhul - mängude harrastajatele meeldib kindlasti meelelahutus, mida pakub Android TV. See paraneb pidevalt ning juba võid leida mänge, mida saab hallata oma nutitelefoni abil või mängida koos sõbraga ekraani jagamise teel.

Kuidas selle võimalusi kasutada?

Android TV funktsionaalsuse nautimiseks kodus saad valida kahe võimaluse vahel:

Nutitelerid. Kui plaanid osta uue teleri, jälgi, et sellel seadmel oleks Smart TV funktsioon. Nii Android TV kui ka mis tahes muu Android-toega nutitelefon saavad pakkuda ülalnimetatud funktsioone.

Spetsiaalsed meediapleierid. Kui Sul on vanem telerimudel, kuid oled sellega ikka veel rahul, vajad nuti TV nautimiseks Android TV pistikprogrammi. Sellel tootel on mitu erinevat nimetust: Android TV Box, Smart TV Box või lihtsalt multimeediamängija. Üks populaarsemaid mudeleid on praegu Xiaomi Mi Box, kuid kindlasti leiad veelgi rohkem võimalusi. Ühendades selle seadme teleriga, saad kasutada kõiki Smart TV pakutavaid programme.

Seekord arutasime Android TV kõige elementaarsemaid funktsioone, kuid selle platvormi kasutamisel leiad palju rohkem kasulikke funktsioone. Need tehnoloogiad paranevad pidevalt ning võime vaid oletada, mis meid lähitulevikus ees ootab!

Klientidele meeldib see postitus

4.5/5
11 Ostja hinnangud

Kuidas hindate seda postitust?

PHH Group: Internetinė parduotuvė Pigu.lt Interneta veikals 220.lv E-pood Kaup24.ee Verkkokauppa Hobbyhall.fi E-pood Hansapost.ee

© 2003-2021 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.