Kasulikud nõuanded

Uus LEGO Hidden Side: unustage kõik, mida seni teadnud olete

Vaata kõiki pakkumisi
07.08.2019
lapsed mängivad LEGO Hidden Side seeria mänguasjadega

LEGO klotsid on tuttavad kõikidele lastele ja nende vanematele, kuid mitte keegi meist poleks osanud oodata selliseid uudiseid. Klotside valmistajad kutsuvad Teie järglasi sukelduma interaktiivsesse seikluslikku kogemusse – mängud nõuavad liitreaalsusest parema ülevaate saamiseks nii disainimisoskusi kui nutitelefone. Ja ärge unustage: kui Te ei püüa kummitusi, siis püüavad nemad Teid!

LEGO Hidden Side võimalused: kui ehitamine on lõpule jõudnud, siis mäng alles algab

Kõik LEGO Hidden Side seeria tegelased tegutsevad Newburys, linnas kus kummitused on tavaline, kuid ebameeldiv nähtus. Nad jälgivad inimesi, elavad mahajäetud hoonetes ja häirivad kohalike elanike muidu rahulikku elu, seetõttu peavad lapsed olema julged ja kannatlikud, alustamaks kummitustele jahti! Pärast sissejuhatuse lugemist võib tunduda, et tegu on LEGO loojate järjekordse katsega laste fantaasiat ergutada, kuid ärge rutake sündmustest ette: kui salapärase linna hooned on ehitatud, siis mäng alles algab. Ees ootavad uued seiklused: pärast spetsiaalse rakenduse allalaadimist ja kokkupandud komplekti sisse skaneerimist leiavad lapsed vihjeid, saavad teada saladusi, püüavad kummitusi ja täidavad teisi ülesandeid. Programm on pidevalt arenev, mistõttu hoiab LEGO Hidden Side komplekt Teie lapsi pidevalt tegevuses.

Hidden Side komplekt – muljetavaldav reaalse ja virtuaalse maailma kombinatsioon

Ei tohiks arvata nagu LEGO oleks hüljanud oma põhiväärtused ja on keskendunud nüüd digitaalsele maailmale – see komplekt on täiuslik kombinatsioon reaalsest maailmast ja liitreaalsusest, et aidata lastel mõlemat tundma õppida. Rakenduses ülesandeid täites peavad lapsed pidevalt oma klotse kasutama: neid on vaja pöörata, keerata või tõsta, kuid klotsid pole kunagi unustatud. Võite täiesti kindlad olla: selle LEGO komplektiga ei unusta lapsed end oma telefonidesse. Tootjad usuvad, et selline füüsiline manipuleerimine muudab liitreaalsuse kasutamist ning selline kogemus julgustab füüsilistes klotsides uusi külgi avastama. Nii luuakse muljetavaldav kahe maailma vaheline mäng, mida varem nähtud pole!

vaikai žaidžia su LEGO Hidden Side konstruktoriumi - vaiduoklių mokykla

Kellele LEGO Hidden Side klotsid on mõeldud?

Müstiline kummituste linn kutsub kõiki seiklusjanulisi lapsi seiklustele ja uusi kogemusi saama, kuid tootjate soovitusel sobivad LEGO Hidden Side klotsid lastele alates 7. eluaastast. Kuid nii nagu ka teiste klotside puhul, tasub ka siin hinnata oma lapse võimeid: kui nad juba telefoni kasutavad ja teisi virtuaalseid mänge mängivad, siis tasub nende vaba aega rikastada selle interaktiivse tegevusega!

Samuti tuleb tähele panna, et rakendust ei toeta kõik nutitelefonid, mis jooksevad Android ja iOS operatsioonisüsteemidega – enne LEGO soetamist tuleks kontrollida ühilduvuse võimalusi.

berniukas ir mergaitė žaidžia su LEGO Hidden Side konstruktoriumi - sudužusiu laivu

Populaarsed LEGO Hidden Side klotsid

Antud LEGO sarja võimalustega veelgi lähemalt tutvumiseks ja oma järglastele kõige sobivama mudeli valimiseks peaksite tutvuma mõne kõige populaarsema seeriaga:

  • LEGO Hidden Side Kummituskool. Salapärases keskkoolis toimub kohutavaid asju – niipea kui lapsed oma telefonide poole pöörduvad, avaneb täiesti erinev, ohtlik ja seikluslik maailm. Teil ei hakka igav: järglased saavad oma vampiirikollektsiooni täiendada, otsida nende juhti, peidetud esemeid ja võimalust muuta kool endiseks.

  • LEGO Hidden Side vana hüljatud krevetilaev. Hüljatud laevast on saanud tõeline kummitusmaa, mida julgevad külastada vaid kõige julgemad kummituskütid. Teie väikesest saab üks neist ja koos selle linna vapramate kangelastega hakkavad lapsed ülesandeid lahendama. Komplekti kuulub palju väikeseid detaile, nii ei jää Te kunagi ruumipuudusesse.

  • LEGO Hidden Side El Fuego kaskaadveok. Kummituslike kinnisideega mootorratturid, hingematvad trikid ja väljakutsuv kummituste jaht on vaid mõned seiklused, mida lapsed antud komplektiga mängides kogevad. Lapsed saavad ise otsustada, mida järgmisena ette võtta, et lõpuks kõiki vaenlasi võita ning see muudab komplekti võimalused piiramatuks – loomingulisest vabadusest siin kindlasti puudu ei tule.

Pole tähtis, millise komplekti valite, kõiki LEGO Hidden Side klotsikomplekte iseloomustab hämmastav reaalsuse ja liitreaalsuse kombinatsioon. Lapsed saavad arendada oma kujutlusvõimet, langetada otsuseid, astuda tänapäeval ülipopulaarsesse virtuaalmaailma ning samal ajal parandada oma füüsilisi oskusi. See on üks väheseid kompromisse, mida armastavad nii vanemad kui ka lapsed!

Kuidas hindate seda postitust?

Internetinė parduotuvė Interneta veikals Kaledos.lt

© 2008-2021 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.