Kasulikud nõuanded

Targa kodu nutividinad, mis aitavad kokku hoida

Vaata kõiki targa kodu lahenduste pakkumisi
23.03.2020
targa kodu lahendus

Me kõik teame, et aina edasi arenev tehnoloogia võimaldab meie elu muuta kordades kergemaks ja mugavamaks. Seda ka kodustes tingimustes - erinevad nutikad vidinad aitavad meil kokku hoida nii väärtuslikku aega, elektrit kui ka ruumi ning on veel suurepärased interjööri täiendused just oma uudse disaini poolest. Kui Sa oled avatud suhtumisega, armastad mugavust ja eelistad ka uuendustega kaasas käia, siis tasuks tähelepanu pöörata just nendele seadmetele.

Taimeriga pistikupesa

Taimeriga pistikupesad aitavad Sul säästa suurenisti elektrikulude pealt. Nimelt need pistikupesad on nii targad, et lülituvad automaatselt välja Sinu järgi sätitud aja järgi. Näiteks on sellega võimalik isegi tööle panna erinevaid seadmeid - jäta vaid seadmed sisselülitatuna tööle ning pistik lülitab need koos endaga välja. Eriti mugav on see just seetõttu, et pistikupesa on võimalik kaugjuhtida.

Mitmefunktsionaalsed lülitid

Nii nagu pistikupesadega, oskavad ka teatud lülitid ennast sisse ja välja lülitada kas kaugjuhitava puldiga või taimeriga. Küll aga osad lülitid suudavad veel lisaks määrata ka toas olevat temperatuuri või niiskust ning seda reguleerida. Enamasti on lülitid puutetundlikud, mis annavad lisaks veel Sinu kodu interjöörile kaasaegse välimuse.

Nutikad lambipirnid

Uudsed lambipirnid lasevad reguleerida lampide heledust ja tumedust, kasutada taimerit, reguleerida üksikuid lampe, seadistada aegu, millal lamp põleb ja millal mitte jne. Valgusteid on olemas nii seinale, lakke kui ka lauale. Nii säästad aega juba selle pealt, et pead sisse või välja lampi vajutama, Sa ei unusta valgust välja lülitada või peaksid otsima meelepärase heledusega lambipirni ning hoiad kokku ka elektrikuludelt.

Liikumisanduriga lamp

Liikumisandur võimaldab tuvastada liikumisi selle ümber. Eriti on see mugav just lampide puhul - kohe, kui andur tajub toas liikumist, läheb lamp põlema. Osadele mudelitele on jällegi võimalik seadistada toas olles ka taimer - nii säästad elektrikulu kui ka aega, sest Sa ei pea muretsema, et magama jäädes jääks lamp põlema.. Kusjuures tavaline liikumisandur on eriti mugav laste või lemmikloomadega kodus - osad andurid annavad ka helisignaali või tulega märku, kui selle ümbruses toimub liikumine.

Videouksekell

Videoga uksekell aitab Sul kiiresti tuvastada kutsumata külalisi, kes ukse taga kella lasevad või lausa lihtsalt mööduvad. Nii saad telefonist jälgida ja suhelda ukse taga oleva inimesega ilma ise diivanilt tõusmata! Osad mudelid on lausa nii nutikad, et iga liikumine salvestatakse - nii saad teada, mis toimub Sinu koduukse taga kui Sind parasjagu kodus ei ole. Sedaviisi säästad oma aega ning Sa ei pea muretsema võõraste inimeste ja kullerite pärast.

Juhtmevaba laadija

Juhtmevaba laadija võimaldab laadida Sinu telefoni või muid seadmeid ilma USB juhtmeta. Lihtsalt aseta telefon laadija aluse peale ning telefon juba laeb. Eriti mugav on näiteks lamp koos laadijaga - lambi alus on justkui laadimiseks mõeldud alus, millele saab telefoni laadimiseks asetada. Näiteks öölambi puhul saad magada koos kerge valguse ja teadmisega, et hommikuks on Sinu telefon laetud. 

Veeandur

Nutikas veeandur mõõdab toa niiksust ja vee temperatuuri. Nimelt suudab see andur kiiresti tuvastada lekkeid ja soovimatust veest läbi helisignaali ja LED tulega. Lisaks aitavad veeandurid Sul koheselt mõõta ka veenäidikuid - nii ei pea Sa neid ise otsima hakkama ning saad koheselt need ka kommunaalide jaoks esitada. Nii säästad ennast muretsemast võimalike veeõnnetuste eest, sest nutikas veeandur teavitab Sind koheselt, kui midagi peaks juhtuma.

Kaugjuhtimispult ja kontroller

Kui Sul on juba kodus erinevad nutikad vahendid, siis tasuks kindlasti osta ka kaugjuhtimispult või kontroller. Kaugjuhtimispult aitab juba eemal olles seadmed paika seada - olgu selleks siis taimeri seadmine, sisselülitamine jne. Kontroller suudab aga korraga hallata kõiki nutikaid vahendeid, mis aitab Sul suurenisti hoida kokku oma aega - kõike saad kontrollida ühest kohast. See on suurepärane viis, et olla ise oma nutikodu peremees.

Erinevad uudsed lahendused aitavad muuta kodus olemise niivõrd mugavaks, et säästad suures koguses väärtuslikku aega kui ka kõikvõimalikke kulusi. Selleks tuleb vaid tutvuda võimalustega ning lõpuks oled Sina ise oma kodu peremees või perenaine ja seda kõike veel nutikalt!

Kuidas hindate seda postitust?

PHH Group: Internetinė parduotuvė Pigu.lt Interneta veikals 220.lv E-pood Kaup24.ee Verkkokauppa Hobbyhall.fi E-pood Hansapost.ee

© 2003-2021 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.