Kasulikud nõuanded

Spordikellad, mis peavad vastu ka ekstreemsetes oludes

Vaata kõiki nutikellade pakkumisi
23.09.2021
mees kasutab õuetreeninguks nutikella

Üks asi, mida me tänapäeval endale ei teadvusta, on hea ja vastupidava kella tähtsus. Enamik meist kasutab tõenäoliselt oma nutitelefoni ja kõiki hämmastavaid rakendusi, mis on meie igapäevases kasutuses saadaval.

Kaasaegne liikuv elustiil pakub palju võimalusi oluliste andmete jälgimiseks ja tehnoloogia on siin meid abistamas, et neid andmeid integreerida meie igapäevasesse rutiini. Nüüd ei pea te enam oma nutikella kohtlema hapra lisavarustusena. Alates suurema aku võimekusest kuni ülima veekindluse ja kõigi kella elementide parema kaitseni. Need spordikellad võivad teha kõike alates pulsi jälgimisest kuni globaalsete satelliitnavigatsioonisüsteemide juurde pääsemiseni, et jälgida iga teie liigutust. Kuna turul on praegu palju võimalusi, saate valida oma vajaduste ja eelarve jaoks ideaalse kella.

Ükskõik, kas soovite jälgida oma treeningstatistikat, soovite treenite maratoniks või tahate statistikat teada matkates, siis siit nimekirjast leiab igaüks sobiva kella, mis sobib igat tüüpi vaba aja veetmise ja harrastamiseks ning mis peab vastu ka ekstreemsetes oludes. Oleme kokku koondanud mõned kõige vastupidavamad nutikellad turul. Tutvuge lähemalt ka 2020. aasta parimate nutikelladega.

nutikell ja spordikell

Huawei Watch GT

Huawei Watch GT tugevate omaduste hulka kuuluvad roostevabast terasest kuus korda tugevam keraamiline raam, roostevabast terasest kest, DLC-kate ja 50-meetrine veekindlus. Huawei Watch GT on võimekas nutikell koos sisseehitatud pulsikella, GPS-i ja treenimisrakendustega jooksmiseks, jalgrattasõiduks ja ujumiseks. Sisseehitatud kompass, kõrgusemõõtja ja baromeeter on matkamiseks kasulikud andurid. Bluetooth-ühendus võimaldab kellal kuvada telefonikõnede, sõnumite, häirete ja meeldetuletuste märguandeid. Watch GT-l on 1,39″ 454×454 AMOLED värviline puuteekraan ja aku kestab kuni kaks nädalat.

Watch GT Classic väljaanne ei sobi ujumiseks oma nahkrihma tõttu, seega soovitatakse ujujatele Sport mudelit.


Garmin Fenix 6x Pro

See tipptasemel kell on küll veidi kallimast hinnaklassist, kuid milline hea investeering seda ei oleks? Kui teile meeldib suusatada, ujuda, matkata, joosta, kõndida, magada, siis see kell saab aidata teil neid tegevusi jälgida. Aktiivselt liikudes võib kell teile ka teie lemmiklaulu mängida. Ühendage see oma nutitelefoniga, et otse kellalt kiiresti ja mugavalt teateid vaadata.

See kell saab sujuvalt ühe nupuvajutusega üle minna ühilduvate rakenduste ja nutikella võimalustega spordikellalt vastupidavale matkakellale ning näeb selle tegemise ajal hea välja. Kuid ärge laske välimusel end petta. See kell peab vastu ka kõige karmimates tingimustes koos tugeva klaasi ja veekindlusega kuni 100 meetrit pinnast allpool.

Satelliitnavigatsioon, 3-teljeline kompass, mitmed ülemaailmsed navigeerimissüsteemid, teekaardid ja topograafilised kaardid on kõik hõlpsasti juurdepääsetavad - selle spordikellaga ei eksi te kunagi ära!

Suunto 7

Rohkem kui 70 eelseadistatud spordirežiimiga on see kell iga tervisehuvilise unistus. Võtke see kaasa ujuma, jooksma või heale ja pikale matkale! Randmesüdameandur hoiab teie pulssi kontrolli all, samal ajal kui GPS jälgib teie igat liigutust.

nutikell ujumiseks

See Google-põhine kell on juba ühendatud Google Wear OS-i, Google Fiti ja Google Payga, et kiirelt ja mugavalt maksta. Kui teil on juba eelnevalt olemas armastatud fitness-rakendus, pole probleemi! Selle nutikellaga sünkroonimiseks ja treeningute salvestamiseks saate alla laadida erinevaid rakendusi.

Olenemata sellest, kas viibite 50 meetri sügavusel vee all, ronite kaljuseinal või tegelete millegi muu ekstreemsega, on see vastupidav käekell kaetud tugeva klaasiga ning vee-, mustus- ja löögikindla välispinnaga. Nii et ükskõik, kuidas teile oma keha liigutada meeldib, suudab see kell kindlasti teie tempoga sammu pidada!

Kell laeb automaatselt alla kohalikud kaardid, kui see on WiFi-ga ühendatud, ja salvestab kaardid võrguühenduseta kasutamiseks. Kuid laadige seda treeningkella kindlasti iga päev, et veenduda, et teil on järgmise treeningu salvestamiseks piisavalt akut alles!


Fitbit Versa 2

See Fitbit on varustatud kõigi nutikellade kõige tuntumate rakenduste, jälgijate ja vidinatega. Kui teile meeldib äratuntav tehnika, võib see olla teie jaoks sobiv käekell! See nutikell suudab salvestada 300+ laulu või saate lugusid kuulata hoopis muusika voogesituse platvormide kaudu. 

Mõned treeningfunktsioonid hõlmavad ööpäevaringset pulsikontrolli, treeningrakendusi, unejälgimist ja SmartTracki, mis võimaldab teil jälgida erinevaid treeninguid, näiteks ujumist või jooksmist, ja vaadata oma statistikat. Vahetatavad randmepaelad võimaldavad teil valida silikoonist peale, mille saate kergesti puhtaks pühkida, või dekoratiivpaela vahel igapäevaseks kandmiseks.

Fitbit Versa 2 on suurepärane valik, kui soovite mõistliku hinnaga usaldusväärset treeningkella.

Lugege ka lähemalt, mis vahe on nutikellal, nutivõrul ja aktiivsusmonitoril.

Kuidas hindate seda postitust?