Kasulikud nõuanded

Parimad nutikellad 2024. aastal

Vaata kõiki nutikellade pakkumisi
10.01.2024
parim nutikell

Nutikellad on tänapäeval sobiv valik nii neile, kes otsivad stiilset aksessuaari, kui ka nende jaoks, kes soovivad suurejoonelisi sporditulemusi või lihtsalt oma tervisenäitajaid jälgida. Suurenenud nõudlus toob kaasa ka suurema pakkumise, seega ei ole ime, et uue nutikella valimine võtab palju aega. Tutvustame hetkel kõige populaarsemaid mudeleid  nende hulgast võid leida endale sobiva!

mees kasutab sportimisel nutikella

Apple Watch Series 9

Hetkel ilmselt parim nutikell, mis täidab kasutaja ootusi nii mobiiliga ühilduvuse kui ka spordi- ja tervisenäitajate osas.

Apple Watch Series 9 nutikell on saadaval viies erinevas värvikombinatsioonis ja see on varustatud võimsa S9 kiibiga, et pakkuda kõiki Apple'ile tuntud esmaklassilisi tervise-, treening- ja turvafunktsioone. Parimate funktsioonide seast leiab EKG, pulssoksümeetri, une ja treeningu jälgimise, kukkumise ja avarii tuvastamise, hädaabi SOS ja sisseehitatud mobiiltelefoni võimekuse. Tolmu-, veekaitse ja tugev esiklaas teevad sellest kellast eriti vastupidava nutiseadme. Apple Watch Series 9 on saadaval kahes suuruses: 41mm suuruse ekraaniga väiksema randme jaoks ning 45 mm suuruse ekraaniga kell suuremale käele. Tavakasutusel on aku tööiga kuni 18 tundi ja vähese energiatarbega režiimis kuni 36 tundi.


Apple Watch Ultra 2

Parim nutikell ekstreemspordi harrastajatele ja õuetreeningute nautijatele.

Võimakas ja vastupidav Apple Watch Ultra 2 on toodetud mõeldes vastupidavussportlastele, väljas seiklejatele ja veespordihuvilistele ning nende nõudmistele. S9 SiP süsteem tagab selle seikluskella jõudluse, võimaldades ülierksat ekraani ja uut viisi oma Apple Watchiga kiireks ja hõlpsaks suhtlemiseks ilma ekraani puudutamata. Tavakasutusel on aku tööiga kuni 36 tundi ja vähese energiatarbimisega režiimis ulatub nutikella kasutusaeg kuni 72 tunnini. See on Series 9 mudeliga võrreldes kahekordne.


nutikell amazfit bip u pro

Coros Pace 3

Kui sa armastad joosta, siis Coros Pace 3 on parim nutikell sinu jooksutreeningute jälgimiseks.

Coros Pace 3 nutikell on mugav, vastupidav ja ülikerge! Kell kaalub kõigest 30 grammi, seega ei tekita see randmel ebamugavustunnet mistahes treeningut tehes. Nutikellal on kahe sagedusega GPS, mis suudab edastada täpseid GPS-koordinaate isegi suurlinnades. Sisseehitatud marsruudiplaneerija võimaldab koostada kohandatud jooksumarsruute ja erinevad treeningrežiimid jälgivad kõiksugu treeninguid täpselt jälgida. Coros Pace 3 pakub pideva GPS-i kasutamisega kuni 38 tundi aku kasutusaega ja tavapärase igapäevase kasutamisega kuni 24 päeva.

Google Pixel Watch 2

Kindlasti parim valik Android telefoniga ühilduvuse poolest.

Google Pixel Watch 2 nutikellalt leiab kolm uut täiustatud andurit südame löögisageduse jälgimiseks, naha temperatuuri mõõtmiseks ja stressitaseme tuvastamiseks. Nutikell on valmistatud 100% taaskasutatud alumiiniumist, muutes selle randmel ülikergeks ja mugavaks. Uus pulsiandur ja Google AI ühendavad Fitbiti seni kõige täpsema pulsi jälgimise võimekuse. Lisaks pakub see hädaabi SOS ja kukkumise tuvastamist. Google Pixel Watch 2 aku kestvus on kuni 24 tundi.

Fitbit Versa 4

Parima hinnaga võimekas nutikell!

Fitbit Versa 4 pakub palju võimalusi, mida armastada, mis teeb sellest ühe väärtuslikuma nutikell turul. Sellel on sisseehitatud GPS, Active Zone Minutes, kogu päeva aktiivsuse jälgimise, ööpäevaringne pulsi mõõtmise ja treeningute automaattuvastuse võimekus. 40+ treeningrežiimi ja veekindlus kuni 50 meetrini teevad nutikellast ühe parima omade seas. Fitbit Versa 4 annab ka ülevaate sinu personaalsest uneprofiilist ja uneetappidest. Koos Fitbit Versaga saad kuueks kuuks ligipääsu ka Fitbit Premiumile. Täislaetult kestab nutikella aku umbes kuus päeva.

Samsung Galaxy Watch 6

Kui sa eelistad klassikalist disaini, siis see Samsungi nutikell on midagi täpselt sinule!

Galaxy Watch 6 Classicul on sujuvalt pöörlev esipaneeli raam, mis täidab nupu funktsiooni ja annab hõlpsa juurdepääsu kõigile rakendustele. Ole kursis oma igapäevaste tegemistega - jälgi treeninguid, pulsitsoone ja unetunde. Nutikell on Samsungi seni suurima ekraaniga ja vastupidav kristallklaas hoiab selle näpujälgedest vaba. Aku tööaeg on kuni 40 tundi.


Garmin Venu Sq

See nutikell paistab silma suurepärase hinna poolest, kuid pakub ka teisi eeliseid! 

Garmin Venu Sq pakub rohkem kui 20 eellaaditud spordirakendust, mille seast leiad nii kõndimise, jooksmise, jalgrattasõidu, ujumise, golfi kui ka teised treeningud! Saad kellale kuvada ka kõik kõned, tekstsõnumid ja sotsiaalmeedia märguanded ning sularaha ja pangakaardi võid sootuks koju jätta, sest Garmin Pay võimaldab sul ostude eest teha viipemaksei. Tavarežiimis on nutikella aku kuni kuus päeva ning GPS võimekust kasutades kuni 14 tundi. 

Withings ScanWatch

See peene ja elegantse kujundusega Withings ScanWatch nutikell ei näe ainult kaunis välja, vaid pakub ka funktsioone, mida ühelt kellalt ootad. Saad hoida silma peal oma südamelöögisagedusel ja unel ning jälgida oma ööpäevaringset aktiivsust ning treeninguid. Kellal on ka GPS ning see on veekindel kuni 50 meetri sügavuseni. Ühe laadimisega pakub kell kuni 25 päeva kasutusaega.

Need on parimad, kuid kindlasti mitte ainsad nutikellad, mida tasub 2024. aastal osta. Kui Sa ei leidnud kõige populaarsemate mudelite seast endale sobivat, ootab meie nutikellade kategoorias veelgi suurem valik! 

Kui sind huvitavad ka nutikäevõrud, siis oleme koostanud sulle nimekirja kõige populaarsematest nutikäevõrudest.

naine kasutab trennis nutikella

Klientidele meeldib see postitus

4.9/5
7 Ostja hinnangud

Kuidas hindate seda postitust?