Kasulikud nõuanded

10 head jõulukingi ideed kuni 50 euro väärtuses

Vaata kõiki kingituste ja peokaupade pakkumisi
06.12.2021
naine hoiab käes kuldsesse pakkepaberisse pakitud kingitust

Jõulukinkide puhul tuleb nii kingituse kui pakkimise peale kuluv summa hoolikalt läbi mõelda ning seetõttu mängib eelarve paika panemine olulist rolli. Kui mõtleme enda jaoks selgeks, kui palju ühe või teise kingi peale kulutada plaanime, kulgevad edasised protsessid palju sujuvamalt. Kui otsustasite sel aastal iga kingi peale kulutada kuni 50 eurot, siis armastate kindlasti järgmisi praktilisi jõulukinkide ideid. Kui aga otsustate sel aastal kulutada kingitustele sümboolse summa 5, 10 või 15 euro näol, oleme koostanud juhendi, mis aitab teil soodsaid jõulukinke valida.

Parfüümid

lõhn jõulukingiksnaiste lõhn kingipakis

Sellesse eelarvesse on väga lihtne leida mitmesuguseid kvaliteetseid parfüüme, mis on kauakestvad ja paljude seas ka äärmiselt populaarsed. Kõige keerulisem on siinjuures leida just selline lõhn, mida Teie lähedane armastaks kuid kui tunnete teda piisavalt hästi, on parfüüm üks parimaid jõulukinke.


Raamatud

ema ja laps  loevad koos raamatut

50 euro eest on võimalik sugulastele soetada isegi mitu põnevat raamatut – kõige olulisem on arvestada kingisaaja lemmikute žanritega. Võib-olla on teie sõpradel erakordseid hobisid? Neile võivad sobida hea raamat moest, toidust, fotograafiast, kunstist, ajaloost või reisimisest. Muudel juhtudel tasub isiklikuks arenguks valida inspireerivad raamatud või heita pilk ilukirjandusele. Romaanid, müstilised teosed või kõigi aegade parimad klassikud jätavad samuti paljudele suurepärase mulje.


Kaasaskantavad kõlarid

kaasaskantav kõlar kui hea jõulukink

Kuigi sellest jõulukingist peaksid vaimustuma eelkõige teismelised, siis meeldivad populaarsed kaasaskantavad kõlarid kõigile, kes veidigi muusikast lugu peavad. Nende kompaktsus ja stiilne disain sobivad ideaalselt kaasaegsesse interjööri ning kaasaskantavaid kõlareid on ka äärmiselt mugav kõikjale kaasa võtta.


Nutikellad

nutikellad jõulutulede taustal

Kõigile neile, kes soovivad elada tervislikku ja aktiivset elu, võib nutikella kinkimine kujuneda edukaks alguseks suurematele muutustele. Kui olete korduvalt kuulnud vihjeid lähedastelt, siis teate kindlasti, et just nutikell võib teda lõputult rõõmustada – mis kõige parem, seade ei nõua tegelikult suurt väljaminekut. Uurige, millised nutivõrud on sel aastal parimad.