Kasulikud nõuanded

10 riietumisnippi meestele 2021 aastaks

26.01.2021
stiilselt riietatud mehed

Uuel aastal on meeste riided seotud vanemate trendide ümbervormistamise ja taasavastamisega. Raha investeeritakse ajatusse, kvaliteetsed rõivaesemed peavad moega sammu, kuid tihtipeale eelistatakse meeste moes kvaliteeti kvantiteedile. Tutvuge ka meeste moetrendidega 2020-2021 sügis-talve hooajal.

Mõelge moest sooneutraalselt

Mood on seotud ajatusega, mistõttu on oluline endale meelde tuletada, et see pole seotud sugupooltega. Mõelge selle asemel moest kui sooneutraalsusest. Te tahate, et riided ja aksessuaarid oleksid täiesti teie stiilis, kandes neid omal unikaalsel viisil. Õnneks on tänapäeval palju soolist võrdsust kaasavaid kaubamärke ja stiile. Katsetage erinevat tüüpi riideesemetega, mõtlemata traditsioonilistele binaarsetele kategooriatele “mees” ja “naine”.

stiilselt riietatud mees mees stiilsete riietega värvilise jakiga mees

Omage paari tumedaid/musti teksaseid

Tumedad ja mustad teksapüksid on äärmiselt mitmekülgsed ja näevad iga mehe jalas head välja. Meeste teksad on ka multifunktsionaalsed, mida saab kanda koos endale meelepäraste vabaaja või ametlike rõivastustega. Tumedam värv teeb imesid ja need on ülimugavad. Kindla peale minek, kui te ei tea mida parasjagu kanda.

mustad meeste teksad mees mustade teksadega

Laske oma riideid kohandada

Vööd on valmistatud teie pükste üleval hoidmiseks, kuid aastal 2021 võiksid need jääda lihtsalt aksessuaarideks. Kui teil on selleks võimalusi, proovige sellel aastal lasta enda riideid endale parajaks kohendada. Riiete kohandamine lahendab istuvusprobleeme, muutes riided parajaks ja täpselt sobivaks. See kehtib eriti ülikondade puhul, milles näete uskumatult hea välja. Kandes odavamat ülikonda, mis on kohandatud täpselt teie kehatüübile näete kindlasti parem välja kui kandes kallimat, mis ei ole teile paras. Tutvuge taskukohaste, kuid kvaliteetsete meesteriiete brändidega. See on kindel meeste moenipp, mida peab proovima!

Kandke bomber stiilis jakki

Bomber-jakkide osas on valida nii paljude stiilide, värvide ja kangaste vahel. Kõige tähtsam on see, et hea bomber-jakk hoiab teid soojas ja näeb samal ajal uskumatult hea välja. See on ideaalne õhem jope kevadest suveni ja sügisest talveni meestele, kellele ei meeldi pikad mantlid ja kellele meeldib asju lihtsana hoida. Selle eseme võimalused ja sobitamised teiste riietega on lõputud.

Lisage oma outfitidele rohkem nahka

On kindel, et nahka ei kanta piisavalt ega erinevatel viisidel. Ometi on mitmeid erinevaid nahast rõivaid ja aksessuaare, mida saaksite igapäevaselt kanda. Võite kanda näiteks nahkkindaid, nahktagi, nahast pükse ja nahast kingi. Nahk on moemaailmas nagu vein: see on seksikas ja muutub vananedes veel paremaks. Nahkesemeid saate enda garderoobis hoida aastaid, ilma et need kuluksid. Hingav materjal sobib suurepäraselt igaks aastaajaks ja annab teile viimistletud ja ägeda välimuse.

meeste nahktagi meeste nahast mokassiinid meeste nahast aksessuaarid

Riietuge nagu läheksid moeüritusele

Ükskõik, kas tahate mugavat või ametlikku välimust, veenduge, et riietus oleks nagu läheksite tähtsale moe sündmusele. Kui otsite mugavat välimust, keskenduge sellele, et erinevad riideesemed sobiksid omavahel kokku. Pole mingit põhjust, miks teil ei saaks olla mugav ja näha samal ajal stiilne välja, nii et suurendage oma enesekindlust, kandes omavahel sobivaid riideid. Lugege lähemalt populaarsete meeste jalanõude stiilide kohta, millega enda riideid kombineerida saate.

Must ja valge t-särk on tähtsad

Meeste garderoobis on alati tähtsad põhiesemed. Valged ja mustad särgid on juba aastaid olnud kindel meeste peamine rõivaese. Valge ja must värv täiendavad kõiki teisi värve, seega on selliste t-särkide omamine mugav lahendus, kui peate kiiresti leidma ülejäänud riietuse juurde sobiva pluusi. T-särgid on käepärased ka siis, kui tahate lihtsalt bleiserite või jakkide all midagi panna ja need särgid võivad olla väga elegantsed, sõltuvalt t-särgi stiilist.

must meeste t-särk valge meeste t-särk

Täiustage välimust kvaliteetsete kelladega

Kvaliteetsesse kella investeerimine võib muuta kogu rõivastust. Kellad ei näita mitte ainult kellaaega, vaid on ka moekad nende välimuse poolest. Neid kandes näete usaldusväärne ja peen välja. Meeste käekellad on suurepärased aksessuaarid ja erinevate kellade valimine võimaldab tulevikus neid kombineerida mitmete erinevate outfitidega.

viisakalt riietatud mees meeste käekellad

Ärge kartke võtta moeriske

Suur osa moest on katsetamine ja riskide võtmine. Meeste mood on alati arenev ja nihutab piire sellest, mida ühiskond mehelikkusest arvab. Vigade tegemine ja mugavustsoonist väljumine on enesestmõistetav, nii et ärge kartke seda teha. Segage ja sobitage, proovige midagi uut, leidke end ja tundke end vabana. Ilma riskideta poleks moodi.

Kihid-kihid-kihid

Sellel aastal on erinevate kihtide lisamine tähtsal kohal. Kihtide kandmine soojaga ei pruugi tunduda kõige otstarbekam samm, kuid nutikalt tehes võib see siiski olla hea valik. Vahetage rasked ülerõivad välja kergete pintsakute vastu, mida kanda tavaliste triik-, polo- või suviste särkide peal. Lisakihid saate liigse palavuse korral pealt ära võtta. Seejärel siduge need lihtsalt ümber oma talje, õlgade või torso, et visuaalne moe element säiliks ilma lisasoojuseta.

kihiline meeste riietus stiilne meeste riietus kihiliselt riietatud mees

Kuidas hindate seda postitust?