Kasulikud nõuanded

Meesterõivaste moetrendid 2020-2021 aasta sügis-talvel

Vaata kõiki meeste riiete pakkumisi
29.09.2020
kolm meest moekate ülikondadega sügiseses linnas

Igal sügisel ootavad meid uuendused ja muudatused ning koos sellega tuleb ka oma kapi sisu hoolikalt üle vaadata. Aastaaegade vaheldumine on peaaegu kõige soodsam aeg garderoobi ülevaatamiseks ja uuendamiseks. Selleks, et olla ja stiilne ja moeteadlik, tuleks tutvuda 2020.–2021. aasta sügis-talviste moesuundadega. Millised meesterõivad on siis sel hooajal kõige enam moes?

Universaalsed teksad

On raske meenutada aega, mil teksad poleks moes olnud, ka eelseisev sügis-talvine hooaeg pole mingiks erandiks. Enamasti aga soovitatakse unustada klassikalised lahendused ja otsida teksade töötlemiseks ja kasutamiseks põnevamaid viise.

mees kannab lõhkiseid teksasidstiilsed meeste teksadmees teksariietega

Selleks võivad olla pritsmed, kulutamine, erinevad tikandid või muud sarnased efektid. Samuti võite kombineerida teksariideid ootamatute kangastega – nii loote eriti eksklusiivse välimuse.


Soojad vestid

Kõik vestide sõbrad, rõõmustage, sest soojad vestid on algaval hooajal äärmiselt moes ning eriti rõõmustav on see pakaselisematel päevadel. Värvieelistused ei mängi rolli.

mees sooja vestigatrendikas must vestmees kannab tööl vesti

Kui eelistate neutraalset stiili, valige tumedamad toonid, kui olete erksamate värvide austaja, võiksite proovida ka pilkupüüdvaid värve. Sel hooajal on kõik valikud rohkem kui teretulnud.


Triibulised kampsunid

Sel hooajal võivad triibulised olla nii kampsunid kui särgid või isegi t-särgid – veenduge, et vähemalt üks neist riideesemetest leiaks tee ka teie riidekappi. Saate ümber tõmmata ka praktilise vöö, mis muudab välimuse eriti mänguliseks. 

парень в полосатом свитере в городемужчина с чашкой кофе и темным полосатым свитеромпарень в синем полосатом свитере на осень

Nahast aktsendid

Pärast pealkirja lugemist kangastub paljudele silme ette klassikaline nahktagi – ka tagi ei ole endiselt oma populaarsust kaotanud. Kuid sel hooajal on äärmiselt moes võimalikult mitmekesised nahast detailid.

mees kannab nahktaginahast aksessuaarid meestelenahast suur meeste rahakott

Kui te ei julge riietega katsetada, alustage aksessuaaridest: leiate kindlasti midagi just enda maitsele.