Kasulikud nõuanded

Populaarseimad mänguasjad tüdrukutele ja poistele

Vaata kõiki mänguasjade pakkumisi
22.11.2021
poiss ja tüdruk mängivad puidust mänguasjadega

Mänguasjadel on iga lapse elus oluline roll – mängides on lastel lisaks lõbule ka õppimise moment, mille käigus arendatakse loovust ja motoorikat. Seetõttu teostame uute mänguasjade valikuprotsessi väga vastutustundlikult. Kui soovite oma võsukestele rõõmu valmistada, vaadake, millised kõige populaarsemad mänguasjad on viimasel ajal laste poolt enim tähelepanu pälvinud. Nende hulgast leiate palju tähelepanuväärseid valikuid.

õnnelikud lapsed lebavad põrandal mänguasjade vahel

PAW PATROL mänguasjade komplekt Movie Tower, 6060353

Kõige populaarsemad mänguasjad põhinevad enamasti lastele tuntud multikakangelastest, seega pole see erand. Kuulus poisi ja kutsika lugu võib kolida televiisorist otse teie lapse tuppa – see suur ja lõbus torniga komplekt pakub palju rõõmu ja avastamist. Mängides saavad lapsed tunda end käpapatrulli meeskonnas olulise osana, taasluua multikas nähtud olukordi või luua oma stsenaariume.

lapsed mänguasjade komplektiga paw patrol movie tower

Komplekt pakub järgnevat:

 • Nupp, mille vajutamine lülitab sisse torni tuled ja signaali;
 • Komplekti kuulub 6 kutsika kujukest - pärast missioonil sobivaima osaleja valimist saab talle selga panna 3 kanderaketiga seljakoti;
 • Autot, mida saab hoiustada garaažis ja missiooniks valmistudes saavad lapsed seda alla tõsta spetsiaalse tõstuki ja kaldtee abil;
 • Eraldi lift kutsikate jaoks;
 • Lisaks eelmainitud tarvikutele leiavad lapsed sellest komplektist liumäe, meeskonna keskuse, kopteriväljaku ja palju muud, millega lõbusalt ja kaasahaaravalt aega veeta.

Marshalli transformeeruv tuletõrjeauto, Käpapatrull (Paw Patrol)

Järjekordne mänguasi, mis kindlasti köidab kõiki käpapatrulli fänne. Nagu multikas, võib tuletõrjeauto transformeeruda. Ülemist osa tõstes saab redelit välja tõmmata ja pöörata ning nupule vajutades ilmub välja mürsuheitja. Ent lapsi ootab ees veel üllatusi, mis kutsuvad seikluslikele ja põnevatele seiklustele.

transformeeruv tuletõrjeauto

Tuletõrjeauto sisaldab järgnevat:

 • Komplekt sisaldab kahte kõrget ja pööratavat redelit, et saaks teostada mis tahes päästeoperatsioone;
 • Spetsiaalne batuut selleks, et päästetud kujukesi saaks ohutult alla kukutada;
 • Pärast mürskude asetamist kahurisse tuleb vaid vajutada nuppu ja see käivitub;
 • Heliefektid ja vilkuvad tuled annavad veelgi põnevama mängimiskogemuse..

Rohkem Paw Patrol mänguasju leiate siit.


Puidust mänguköök Foxy Kids nurgaga, valge

See vintage-stiilis kööginurk aitab väikestel kokkadel oma täielikku potentsiaali vallandada – iga detail on hoolikalt läbimõeldud, et muuta mänguköögis toimetamine võimalikult realistlikuks. Köögil on realistlikud helid, kapinupud ja uksed ning väikesed kokad peavad vaid käised üles käärima ja vaaritama hakkama.

Noortel kokkadel on järgmised võimalused:

 • Köök on varustatud kõige olulisema tehnikaga: kraan kausiga, ahjuga pliit, nõudepesumasin, külmkapp jäämasinaga, mikrolaineahi, telefon, tööpind - palju võimalusi lapse loovuse arendamiseks;
 • Köögitehnikal on reguleeritavad nupud, et saaksite valida sobivad programmid või vajalikud parameetrid;
 • Komplekti kuuluvad potid ja nõud, mida saab hoida mahukates köögikappides;
 • Võluv disain, mis sulandub kergesti igasse lastetoa stiili.

lapsed mängivad foxy kids mänguköögiga

Mängude veelgi lõbusamaks ja realistlikumaks muutmiseks saab kööginurka varustada erinevate lisatarvikutega. Noored profid leiavad kindlasti nõusid, mänguasju, muud köögitehnikat või lisa-kööginurga. Laia valiku selliseid mänguasju leiate siit.


Puidust nukumaja Foxy Kids, Sofia, terrassiga

Sellised nukuteemalised mänguasjad köidavad kindlasti iga huvilist. Nukkudega mängides ja neid majutades saavad lapsed edendada loovust ja arendada sotsiaalseid oskusi. Sellel nukumajal on kolm korrust ning tegevust jagub piiramatult. Iga ruum on kohandatud erinevateks tegevusteks ja lõpututeks mängudeks.

Nukumajal on järgmised omadused:

 • Esimesel korrusel on kööginurk ja vannituba, teisel korrusel elutuba ja kolmandal magamistuba. Mööblit saab ka liigutada, muutes nii ruumide otstarvet;
 • Esimeselt korruselt saab nukke tõsta liftiga, teiselt kolmandale tuleb ronida mööda keerdtreppi;
 • Maja kolmandal korrusel asub avar terrass ja rõdu, kus nukud saavad mõnusalt peesitada;
 • Nukumaja on valmistatud vastupidavast puidust.

foxy kids nukumaja

Samuti tasuks eelnevalt läbi mõelda, millised nukud selles stiilses majas elama hakkavad. Kui nukke on kogunenud palju ning neile oleks tarvis lisaruumi, leiate veel nukumaju meie interneti kaubanduskeskusest.


Raadio teel juhitavate mudelautode komplekt Cobi Laser Battle Hunters, GXP-746837

Nende poiste mänguasjadega saate korraldada laserlahingu, kus ainult üks neist autodest suudab meistriks tulla. Saate valida ka ühe inimese režiimi, sel juhul peate ise laserrünnakutele vastu seisma. Tiimide vahelistesse lahingutesse võib lisada kuni 8 mängijat ning väikesed saavad lõbutseda koos sõpradega. Üksi või meeskonnaga- igav nende kaugjuhitavate autodega ei hakka!

Mängijaid ootavad järgmised eelised:

 • Kaugjuhitavad autod liiguvad kiiresti neljas suunas ja saavad ka kiiresti ümber pöörata;
 • Nende peamine ainulaadsus on integreeritud infrapuna kahur, millega saate oma vastaseid alistada;
 • Mudelid suudavad erinevatel pindadel navigeerides saavutada kiirust 4,6 km/h ning nendega saab mängida nii toas kui ka õues.

puldiautod

Veelgi põnevamateks mängudeks lisage erinevaid kangelaste kujukesi ja sõjamasinaid, mille leiate siit.


Raadio teel juhitav kallur Cat®, 82440

See kallur paneb teie väikelapsed tundma end tõeliste ehitajatena, tänu uuenduslikule disainile ja kõrgelt arenenud tehnoloogiale. Kallur on kaujuhitav ja lapsed saavad proovida ühte kahest režiimist: töörežiim aitab toime tulla mis tahes takistustega ja kiiruse režiim näitab jõudu ning võimaldab arendada kiirust kuni 129 km/h.

Kallur pakub järgmisi omadusi:

 • Suured kummirattad ja vedrustuse pehmendus tagavad hea haardumise erinevatel pindadel ja aitavad kalluril ületada isegi järske kallakuid;
 • Vedrustus talub kuni 4,5 kilogrammi koormust – koormat saab maha laadida vaid ühe nupulevajutusega;
 • Šassii on veekindel ja kallur ise on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, tänu millele saab kalluriga muretult ka õues mängida;
 • Integreeritud LED-tuled tagavad hea nähtavuse pimedal ajal;
 • Kallurit saab laadida USB-kaabli abil.

lapsed mängivad puldiautoga

Suurema seltskonnaga töötades võimaldavad raadiosaatjad sujuvamalt suhelda ning annavad väikeste ehitusmeeste mängu realistlikkust. Tubaseks mängimiseks, kui talvel liivakasti kasutada ei saa, soovitame kasutada kineetilist liiva.


Eelmainitud populaarseimatel mänguasjadel ei tule puudu realistlikkusest ja funktsionaalsusest, ning lapsi ootab ees lõbus ja väga sisukas mänguaeg. Leidke endale sobiv, lähtudes lapse soovist ja vajadustest.

Kuidas hindate seda postitust?