Kasulikud nõuanded

Mis on Pop It mänguasjad ja kuidas neid kasutada?

Vaata kõiki Pop-it mänguasjade pakkumisi
10.09.2021
laps mängib pop it mänguasjaga

Tõenäoliselt on enamik meist mänginud või vähemalt kokku puutunud mullikilega - paljude toodete pakendites on saatmise turvaliseks muutmiseks sees just see materjal. Viimasel ajal on maailma vallutanud "pop-it" kinnisidee, mis üha populaarsemaks on saanud. Mis on need Pop-it mänguasjad, kui palju need maksavad ja miks peaks täiskasvanu selle ostma?

vanaema ja vanaisa mängivad pop it mänguasjaga

Peamine ülesanne on vähendada stressi ja pingeid

See mänguasi töötati välja stressivastase vahendina. Pop-it mänguasi on silikoonist ese, mis koosneb mullidest. Mull tuleb lükata lõpuni sisse, kuni see teisel pool välja hüppab. Kui mullikilega saavad mullid mingi hetk otsa ja järele jääb vaid kiletükk, siis Pop-it mänguasi on lõputu. Mullid surutakse kokku, seejärel pööratakse mänguasi ümber ja vajutatakse mulle edasi. Samuti tekib mullide surumisel plõksuv heli, millel on ka rahustav toime.

Pop-it mänguasjad said peale turule tulemist väga kiiresti väga populaarseks. Tõenäoliselt on selle põhjuseks karantiin. Pandeemia ajal tuli keegi välja geniaalse ideega luua stressivastane mänguasi ning inimesed tormasid neid ostma, sest vajadus oli ilmselgelt olemas.

Vaata, millised mänguasjad veel leevendavad ärevust ja vähendavad stressi.


Stress ja keerulised olukorrad saadavad meid iga päev. Kuid pandeemia-aeg sulges meid kodudesse, kus töö- ja puhkeaega enam ei lahutatud. Lapsed õppisid distantsilt ning veetsid kogu oma aja arvutiga kodus ja täiskasvanutest said koduhoidjad, õpetajad ja töötajad samal ajal ja samas kohas. Mõistagi lõi selline olukord kokkupuute stressi ja uute väljakutsetega.

Seega, niipea kui Pop-it turule ilmus, leidis see tee peagi paljudesse kodudesse. See on suurepärane vahend kiireks pausiks. Mänguasi laseb puhata silmadel, koguda mõtteid, rahuneda ning lastel aitab arendada ka peenmotoorikat.


laps mängib pop it

Pop-it mänguasi võiks olla igas kodus, igal pereliikmel oma.


Palju Pop-it kujundeid ja värve

Pop-it mänguasju on erineva kuju, suuruse ja värviga. Tavaline Pop-it on ruudukujuline või ümmargune ja sellel on umbes tosin mulli. Tootjad pakuvad aga palju laiemat valikut. Leiate mitmesuguseid kujundeid - ükssarvik, liblikas, õun, romb, viinamari, jäätis, süda ja lugematu arv teisi kujutisi. Samuti on väga suur valik erinevaid suurusi. Alates väga väikestest, mis on nagu võtmehoidja või käevõru ja mahuvad kergesti taskusse, kuni väga suurteni, millel on lausa mitusada väikest mulli. Mänguasi võib olla värviline, ühevärviline või sellega saab ka kujundeid luua. Võite osta ka värvimuutva Pop-it, mis muutub päikese käes värviliseks ja pimedas valgeks.

erineva kujuga pop it mänguasjad

Samuti pakutakse erinevaid mullide variatsioone - näiteks mitu erineva suurusega mulli, alates väga väikestest kuni mündisuurusteni.

Mida teha Pop it-ga?

Pop-it mänguasi on olemuselt täiesti lihtne ja primitiivne, kuid selle eelised on väga suured.

Kui olete niisama mullide plõksimisest väsinud, proovige mänge sõprade või perega. Võtke näiteks sama Pop-it ja võistlege omavahel, kes esimesena mullid ära vajutab . Mängu teine ​​variant on plõksutada mulle ilma kätt mänguasjalt lahti laskmata. Pakkuge välja uusi mängu võimalusi, kaasake oma lähedasi ja märkate, kuidas naasete tööle rahulikumalt, puhanult ja produktiivsemalt.

poiss ja tüdruk mängivad pop it mängu

Kui teile või teie lastele ei meeldi järjekordades oodata ning muutute oodates kärsituks, on Pop-it suurepärane kaaslane. Mänguasi on suurepärane abiline ükskõik kus teil on lastega vaja pikalt oodata, istuda jne. See mänguasi on väga kerge, võtab vähe ruumi ja saate seda alati endaga kaasas kanda. Võtke Pop-it kaasa pikkadele istuvatele reisidele, nagu autosõit, bussisõit või lennukiga lendamine.

Teine oluline küsimus - kui palju Pop-it maksab? See mänguasi on vägagi taskukohane - standardsuuruses Pop-it maksab mõne euro, ent kuna mänguasjade valik on nüüdseks väga lai, on hinnaklass mõnest eurost mõnekümne euroni.

Samuti ei tasu ära unustada mänguasja puhtust. Kuna mänguasi on silikoonist, on seda väga lihtne pesta ja seda saab vajadusel ka desinfitseerida. Lihtsalt peske sooja seebiveega ning mängige julgelt. Perioodiline pesemine kaitseb mustuse ja bakterite kogunemise eest ning tagab, et mänguasja on ohutu kasutada nii teile kui ka lastele.

pop-it puhastamine

Klientidele meeldib see postitus

5/5
1 Ostja hinnang

Kuidas hindate seda postitust?