Kasulikud nõuanded

Soovitusi poissmeesteõhtu korraldamiseks: kuidas planeerida täiuslik poissmeestepidu?

Vaata kõiki peokaunistuste pakkumisi
04.08.2022
mehed tähistavad poissmeesteõhtut

Moodsal ajal on poissmeesteõhtu olnud osa pulmadega seonduvast traditsioonist. See on omamoodi poissmehe vandetõotus, mille käigus peigmees oma lähimate pereliikmete ja sõprade seltsis jätab sümboolselt hüvasti vallalise eluga ning astub abiellu. Poissmeestepeo korraldamine usaldatakse tavaliselt parimale sõbrale või lähimale pereliikmele. Kuigi eesmärk on veeta lõbus ja meeldejääv õhtu, võib planeerimine olla paras peavalu. Aitame seda mõnevõrra lihtsustada ja kirjutame järgnevalt lahti täiusliku poissmeestepeo planeerimise põhietapid.

mehed tähistavad poissmeesteõhtut

1. Vestlus peigmehega

Ükskõik, millised geniaalsed ideed poissmeesteõhtu jaoks ka ei teki, on esmalt kõige parem konsulteerida peigmehega. Võimalik, et tal endal on mingi ettekujutus sellest, millised võiksid olla poissmeesteõhtu ülesanded ja meelelahutus. Ehk unistab ta ekstreemsest poissmeestepeost koos unustamatute seiklustega teises riigis, linnas või looduses või sobib talle rahulikum pidu, näiteks lihtne kokkusaamine kodus.

2. Osavõtjate nimekirja koostamine

Uuri välja, keda peigmees ise soovib poissmeeste peole kutsuda. Külalised muudavad oluliselt seda, milliseks pidu kujuneb. Võib-olla soovib peigmees näha kõiki oma sõpru, perekonda ja isegi töökaaslasi, võib-olla tahab ta aga kutsuda vaid parimad sõbrad. Kõik ideed ei sobi, kui kohal on lapsed või vanavanemad ja seda tuleb arvesse võtta. Hangi külaliste kontaktandmed, et saaksid nendega kogu planeerimise ajal mugavalt suhelda. Kõige olulisem on välja selgitada erivajadused ja eelistused – võib-olla on keegi, kes ei söö liha, ei joo alkoholi või esineb kellelgi mingeid terviseprobleeme. Taoline info aitab vältida hilisemaid ebameeldivusi.

3. Poissmeesteõhtu koha, toidu ja jookide valimine

Ära unusta kõige olulisemat – kus ja millal poissmeeste pidu toimub. Seda tuleb hakata planeerima võimalikult varakult, sest paljud kohad, sest näiteks hotellid, väljasõidud, ööklubid jne tuleb eelnevalt broneerida. Peigmehe ja tema lähimate sõpradega tuleks arutada, milline on ideaalne koht peo pidamiseks, samuti tuleks leida parim aeg, mis kõigile sobiks. Kindlasti mõelge hoolega läbi ka toit ja jook, sest mis pidu on ilma maitsva toidu ja kosutavate jookideta!

poissmeesteõhtu suupisted

4. Poissmeesteõhtu teema ja riietus

Unustamatuks poissmeestepeoks võite välja mõelda ainulaadse teema ja riietusstiili. Otsustage koos peigmehe lähimate sõpradega, mis võiks olla õhtu dresscode. Fantaasial pole piire: võite olla dinosaurused, võlurid Sigatüüka koolist, preestrid, tuletõrjujad, superkangelased või mis iganes ideed teile pähe kargavad. Valitud teema määrab kindlaks kostüümid ja aksessuaarid. Muidugi, kui peigmehele ei meeldi üllatused, tuleks esmalt küsida tema enda arvamust, sest lõpuks on see ikkagi tema pidu.

poissmeesteõhtul mehed pilte tegemas

5. Poissmeesteõhtu dekoratsioonid

Peigmees on tõenäoliselt rohkem huvitatud meelelahutusest kui asjadest või kaunistustest, aga kui otsustate siiski pidu vürtsitada, lisavad mälestuskingitused siiski rohkem peomeeleolu. Selleks võivad olla mitmesugused teemakohased tassid, kruusid, t-särgid, sokid jne. Eriti populaarsed on meeldejääva pildi või kirjaga T-särgid. Võite valida midagi, mis eristaks peigmeest külalistest, näiteks kannab ta naljakat mütsi, mis jääb talle hiljem mälestuseks.


6. Poissmeesteõhtu meelelahutus

Mis on poissmeesteõhtu ilma meelelahutuseta? Kõik sõltub sellest, millist tüüpi poissmeeste pidu üheskoos korraldate – aktiivset või vaiksemat. Kui tegemist on rahuliku koduse peoga, siis võite valida lihtsalt videomängud, laulda karaoket, organiseerida peole vesipiip ja nii edasi. Kui soovite olla aktiivne või isegi ekstreemne, võite mõelda sellistele tegevustele nagu langevarjuhüpped, purjetamine, sukeldumine, paintball, reisid välismaale jne.

mehed tähistavad baaris poissmeesteõhtut

7. Kingitused peigmehele

Peigmehele otseselt kingitust tegema ei pea, kuid see pole keelatud. Meestele on palju erinevaid kingitusi, mis sobilikud poissmeesteõhtu puhul üleandmiseks. Kui mõtlete, mida kinkida, on soovitav arvestada peigmehe hobidega, nt kui peigmehele meeldivad lauamängud, siis võib-olla meeldib talle pokkeri komplekt, kui ta tegeleb spordiga, siis on tema lemmiksportlast või -meeskonda kajastavad esemed alati hea valik.8. Poissmeesteõhtu kutsed

Loomulikult ei ole poissmeeste peod nii ametlikud kui pulmad, seega võib ametlikest kutsetest loobuda. Kui olete kõik ideed poissmeeste peo jaoks välja mõelnud ja kuupäev on lähenemas, võib piisata lihtsast meeldetuletusest sotsiaalmeedias või e-posti kaudu. Samas kellele ei meeldiks aeg-ajalt saada kirju paberkandjal?

mehed poissmeesteõhtut tähistamas

Poissmeestepeo ideede kirja panemine on oluline unustamatu peo korraldamiseks, kus iganes see ka ei toimuks. Nagu paljusid teisi pidusid, saab ägeda poissmeesteõhtu korraldada kasvõi koduõuel. Loe lähemalt juhendit, mis annab lühikese ülevaate, kuidas korraldada pidu oma tagahoovis.

Klientidele meeldib see postitus

5/5
1 Ostja hinnang

Kuidas hindate seda postitust?