Kasulikud nõuanded

Pidude korraldamine oma aias: selle aasta kaunimad trendid

Vaata kõiki peokaunistuste pakkumisi
29.05.2020
inimesed istuvad õues peolaua taga

Suvehooajal on erinevad aiapeod äärmiselt levinud. Ükskõik, kas soovite korraldada pulma või sünnipäeva, saate oma aias luua väga stiilse ja piduliku keskkonna. Selle veelgi lihtsamaks muutmiseks tasub tutvuda kõige populaarsemate trendidega aiapidude jaoks. Milliseid lahendusi tasub 2020. aasta sündmuste tähistamisel proovida?

Valguskett aeda

Ehkki aia kaunistamine erinevate tuledega on juba pikka aega populaarne olnud, on uus vorm andnud sellele uue elu - loodetavasti saavutab selline idee 2020. aastal erilise populaarsuse. Kõik, mida peate tegema, on osta piisavalt pikk valguskett ja moodustada neist telgi üks serv - katus ja sein. Varem kasutati sellist meetodit ainult väga luksuslikel pidudel, kuid nüüd saab seda kasutada igaüks. Selline kaunistamine lisab peole veelgi rohkem pidulikkust ja võimaldab teil luua pisut maagilise keskkonna.

valguskett pidustuste ajalkaunid valgustused peo ajal

pidulikud valgustid, et kaunistada õuepidupidulik õhtusöök, mida kaunistavad valgusketiga vanikud

Trükitud peokaunistused

Sellised trükitud kaunistused on üks soodsamaid viise, kuidas sünnipäevi modernses õhkkonnas pidada. Selliseid kaunistusi saate ise teha - kõik, mida vajate, on vaid sõnad ja kena font. Kui te aga ei soovi aega raisata, võite ka müügilolevate dekoratsioonide hulgast leida mitmesuguseid trükitud kaunistusi - need üllatavad nii originaalsuse kui ka stiilse välimusega.

trükitud kaunistused pidudeks

paberkaunistused pidudekssünnipäeva peokaunistused

Pikkade ribadega taustasein

Sellise seina valmistamine on lihtne: peate vaid võtma erineva pikkuse ja värviga kreppipabereid ning kinnitama need erinevate kihtidena seina külge. Sel viisil saate luua muljetavaldava välimusega tausta, mis sobib ideaalselt erinevate dekoratsioonide jaoks. Sellised seinad on jätkuvalt populaarsed, nii et sõltuvalt sellest, kas korraldate aias pidusid täiskasvanutele või lastele, saate luua erinevaid taustaseinu.

Paeltest valmistatud peokaunistusedkuidas kaunistada lintidega õuepidu

peodekoratsioonide ideed - taust värvilistest paeltestõuekaunistamise ideed

Jäädvustage hetki veelgi rohkem

Ükskõik, kas plaanite sünnipäeva või ristimispidu aias, julgustatakse teid jäädvustama sel aastal erinevaid hetki veelgi rohkem kui tavaliselt. Selleks sobib kõige paremini kiirkaamera, kuid saate pildistamiseks kasutada ka nutitelefoni. Kõige tähtsam on see, et külalistel jätkuks erinevaid asju, millega poseerida, nii et peaksite hoolitsema pildistamise aksessuaaride eest. Kroonid, vuntsid, naljakad prillid ja muu sarnane atribuutika lõbustab kõiki pidudel osalejaid ning teie pidu rikastatakse veel ühe toreda tegevusega.

pidulik fotosessioon lõbusate aksessuaaridegaideed lõbusaks fotosessiooniks koos külalistega

aksessuaarid lõbusa fotosessiooni jaoksvuntsid ja mõtsid fotode tegemiseks

Erinevate riikide teemad

Reisimise igatsus on kolinud sel aasta ka pidudessel - 2020. aastal valitakse palju sagedamini peo teemaks mõnda riiki ja selle temaatikat. Sellist valikut tehes on palju lihtsam koostada söökide ja jookide menüüd ning valida sobivaid kaunistusi. On veelgi parem, kui otsustate riietuda nii nagu selle maa inimesed - see muudab peopildid veelgi lõbusamaks!

teemapeo idee ja selle kaunistaminesombrero ja muud Mehhiko peokaunistused

prantsuseteemalise õuepeo kaunistamiseks mõeldud esemedideed peoks värskes õhus - metsiku lääne maailm

Jätkusuutlikud lahendused

Ehkki pidusid seostatakse sageli suure tarbimisega, julgustatakse pidude ettevalmistamisel üha enam loodussõbralikke variante kasutama. Seetõttu domineerivad trendides üha enam looduslikud materjalid ja keskkonnasõbralikud lahendused. Plastikust tooted tuleks asendada kergelt lagunevate toodetega, metallist kõrred ja puust söögiriistad on järk-järgult turgu hõivamas... Samuti on hea mõte teha peokaunistusi nendest asjadest, mis teil juba kodus olemas on - sel viisil saab teie pidu veelgi sügavama tähenduse.

metallist kõrred pidudeks - loodussõbraliku peo ideedpuidust lauanõud pidude pidamiseks hoovis

puidust ja ümbertöödeldud dekoratsioonid välipeolelinased salvrätikud ja korduvkasutatavad nõud - keskkonnasõbralikud pühadekaunistused

Rohkem isiklikku panust

Sel aastal on moes see, mida te ise loote. Ükskõik, kas otsustate külalisi üllatada uute toitudega või enda tehtud kaunistustega, on sellised ideed väga teretulnud. Samuti on väga oluline, et iga peost osavõtja tunneks end teretulnuna. Sellistel juhtudel on nimekaardid eriti kasulikud ning kui olete loovad, saate neid esitleda täiesti erinevalt, kui paljud eeldaksid. Teisisõnu, sel aastal saate julgelt katsetada ja kasutada oma kujutlusvõimet - teie katsetuste jaoks süttib roheline tuli.

DIY peokaunistused hoovissuveniirid külalistele, hoolikalt pakitud kaunitesse kottidesse

kodused maiustused - aegumatu trend suure peo jaokskülalistele armastuse ja hoolega kaunistatud pidulaud

Kõiki neid soovitusi silmas pidades saate hõlpsalt korraldada välistingimustes stiilse ja hubase sünnipäeva või pulmapeo. Ärge unustage detaile, mis tagavad hubasuse ja tehke kõike armastusega - see kajastub kindlasti lõpptulemuses!

Klientidele meeldib see postitus

5/5
1 Ostja hinnang

Kuidas hindate seda postitust?