Kasulikud nõuanded

TOP10 parimad tolmuimejad

Vaata kõiki tolmuimejate pakkumisi
04.11.2021
naine kasutab heledas elutoas tolmuimejat

Tolmuimejad on kahtlemata üks nendest kodumasinatest, ilma milleta pole võimalik korras kodu ette kujutada. Uut tolmuimejat valima asudes tuleb teil mõelda paljudele erinevatele aspektidele, sealhulgas tolmuimeja tüübile. Kuigi tänapäeval on võimalik valida paljude erinevate alternatiivide vahel, jäävad paljud truuks traditsioonilistele mudelitele. Kui otsite samuti klassikalist versiooni, soovitame teil tutvuda tolmuimejatega, mis on saanud 2021. aastal kasutajatelt kõige positiivsemat tagasisidet.

naine kasutab tolmuimejat

Thomas PET & FAMILY AQUAFILTER

Pesev tolmuimeja pakub võimsuse reguleerimise funktsiooni – juhtudel, kus puudub vajadus, ei ole teil tarvis seadet täisvõimsusel kasutada. Erinevate düüside mitmekesisus võimaldab masinat kohandada erinevateks töödeks, kuid lemmikloomade omanikud on kindlasti antud seadme kõige suuremad fännid.

Spetsiaalsel Turbo düüsil on pöörlev hari, mis puhastab hõlpsalt kõik loomakarvad vaipadelt. See on üks põhjustest, miks just seda mudelit eelistatakse sageli lemmikloomade karvade koristamiseks.

ForMe FVC-2071

Viimane, kuid kindlasti mitte vähem kvaliteetne tolmuimeja paelub eelkõige oma madala hinnaga, kuid ka seadme tehniliste näitajate loetelu väärib teie tähelepanu. Ökonoomne 700 W võimsus, mis on samaväärne teiste 1200 W mudelitega, vähene energiatarbimine, hõlpsasti kokkukäiv ja kergesti puhastatav filtreerimissüsteem ... Pole ilmselt ime, et just see ForMe mudel edetabelisse on jõudnud.

Philips FC9333/09

Allergy H13 filtreerimissüsteem sobib suurepäraselt allergikutele – see eemaldab ruumist ka kõige väiksemad allergeenid. Suured rattad tagavad suurema manööverdusvõime ning tolmumahuti saab mugavalt ühe käega eemaldada, nii et ilmselgelt pole ka seadme hooldamine keeruline. Märkimist väärib ka käepidemesse ehitatud pehme hari, millega saab puhastada mööblit, polstrit või muid sarnaseid pindu.

Philips PowerPro Compact FC9330/09

Ilmselt on tegemist hetke ühe parima tolmuimejaga turul. Mitmete auhindadega pärjatud mudel pakub suisa 900 W võimsust. Jõudlust suurendab veelgi spetsiaalne PowerCyclone 5 tehnoloogia, mis tekitab veelgi võimsamat õhuvoolu. Seade ise on kerge ja kompaktne, mistõttu on selle kasutamine ja transportimine mugav ja kerge.

tolmuimejat kasutatakse pikakarvalise vaiba puhastamiseks

TriActive düüs kõlab samuti äärmiselt paljulubavalt, see sooritab ühe pühkimisega kolm toimingut: eemaldab sügava tolmu, imeb endasse suure mustuse ja on abiks isegi seinte või mööbli ümbert tolmu kättesaamisel. Selle mudeli puhul ootavad teid veel palju tõhusaid funktsioone – tegemist on tõesti suurepärase koduabilisega.

Kärcher WD 3

Seda oma funktsionaalsuse poolest kuulsat tolmuimejat saate kasutada mitte ainult kodus, vaid ka õues. See pakub näiteks lisaks õhupuhumisfunktsiooni – eemaldab pindadelt tõhusalt lehed, killustiku vms. Seadme mahutavus on kuni 17 liitrit, mistõttu ei tule kuigi sageli selle tühjendamise peale mõelda. Vahetatav otsik tagab, et seadet saab kohandada väga erinevates kohtades.

Kärcher VC 3

Esmaklassiline tolmuimeja, mis väärib kindlasti kohta parimate seas. Kasutajad kirjeldavad seda tavaliselt kui kompaktset, ent võimsat, mistõttu peaks seadme pakutavatest võimalustest teie jaoks tõepoolest täiesti piisama. Tolmukottide asemel on kasutatud läbipaistvat tolmumahutit, mis tagab maksimaalse hügieeni. Lisaks võite seadet kasutada praktiliselt kõikjal, isegi õrnemate põrandakatete puhul.

tolmuimeja karcher vc 3

Philips PowerPro FC9334/09

Kui murrate pead, millise brändi tolmuimejad on parimad, siis pange tähele, et Philipsi toodet mainitakse selles edetabelis juba teist korda. Nii nagu esimene, üllatab ka see mudel teid väga tõhusa ja puhta tööga – tolmuimejat kasutades on teil võimalik eemaldada lausa 99,9% tolmust. Kaasas on ka spetsiaalselt lemmikloomade karvadele kohandatud otsik, H13 HEPA-filter ja hügieeniliselt tühjendatav tolmumahuti.

Philips FC9331/09

Juba mainitud PowerCyclone 5 jõudlustehnoloogia, kolmeastmeline TriActive otsik ja suisa 900 W mootor on peamised, kuid mitte ainsad eelised, mis on muutnud selle tolmuimeja üheks parimaks. Kompaktne suurus, mis muudab tolmuimeja kasutamise ja hoiustamise mugavamaks, on samuti ääretult teretulnud. Tolmumahutit on võimalik tühjendada ühe käega – see on loodud nii, et protsess on hügieeniline ja saate vältida tolmupilve tekkimist.

Thomas Perfect Air Allergy

Stiilse välimuse ja kompaktse disainiga mudel üllatab teid suurepärase seadistuse ja saksa kvaliteediga, mida paljud kliendid armastavad. Ülitõhus veefiltreerimissüsteem ja allergiavastane HEPA-filter võimaldavad teil nautida äärmiselt puhast ja korras keskkonda.

naine kasutab kaasaegset tolmuimejat ja koristab kodu

Lisaks kuuluvad komplekti spetsiaalsed düüsid madratsite, vaipade ja kõvade põrandakatete puhastamiseks, mis muudab seadme eriti mitmekülgseks.

Tolmuimeja Zyle Bora 5000Z vee- ja HEPA-filtriga

Tootjad on antud tolmuimeja iga detaili hoolikalt läbi mõelnud – see on ka põhjus, miks seade on suutnud teenida koha parimate tolmuimejate nimekirjas. HEPA-filter tagab värske õhu ja aitab ära hoida allergilisi reaktsioone, teleskooptoru võimaldab puhastada ka raskemini ligipääsetavaid nurki ning Turbo-hari sobib suurepäraselt vaipade sügavpuhastuseks. Kuid see pole kindlasti kõik, mida sellel mudelil teile pakkuda on.

Juhtmeta tolmuimeja Makita, CL107FDWAW

See juhtmeta mudel aitab teil vältida juhtmete rägastikku, muutes kodu puhtana hoidmise veelgi lihtsamaks. Seadme ergonoomiline korpus tagab mugava töö ja kõrge imemisvõimsus ei sea jõudluses kahtlust. Kui otsite tavalistele tolmuimejatele alternatiive, tasub seda võimalust tõsiselt kaaluda.

varstolmuimeja makita cl107fdwaw

Kõik mainitud tolmuimejad on tõepoolest tähelepanu väärt, mistõttu jääb vaid teie otsustada, milline nende hulgast välja valida. Kuid pidage meeles, et tolmuimejate valik sellega ei piirdu – vajadusel leiate veelgi laiema valiku kvaliteetseid tolmuimejaid.

Klientidele meeldib see postitus

5/5
2 Ostja hinnangud

Kuidas hindate seda postitust?