Kasulikud nõuanded

Parimad juukseviimistlustooted naistele

Vaata kõiki juukseviimistlusvahendite pakkumisi
28.01.2022
lokkis blondide juustega naine

Kes meist ei unistaks veatu välimusega soengust – seda muutes saame oma välimusega pidevalt katsetada. Selleks aga, et juuksed oleksid elastsemad ja tulemus püsiks kauem, tasub kasutada vastavaid tooteid. Soovitame teil uurida, millised on hetkel parimad soenguviimistlustooted naistele – nende hulgast leiate palju tähelepanuväärseid vahendeid.

kauni soenguga naine

Juuksegeel

Juuksegeeli kasutatakse enamasti lühikeste soengute puhul, mistõttu armastavad seda nii mehed kui naised. Juuksegeel kinnitab juuksed tõhusalt, annab neile sära ja sageli ka niisutab juukseid. Selle tootega on eriti mugav luua "märgade" juuste efekti. Tuleb märkida, et väga õhukestele, nõrkadele juustele juuksegeeli aga ei soovitata.

juuksegeel


Juukselakk

Juukselakk on kindlasti tuttav kõikidele naistele, kuid tuleb täpsustada, et juukselakki ei kasutata soengu vormimiseks, vaid selle kinnitamiseks. Soeng hoiab kindlalt, kuid ei kaota oma sära ja elastsust. Juukselakki valides tuleb arvestada, et selle fikseerimise tase on erinev ning mõnikord on lakid rikastatud vitamiinide, UV-faktori või muude kasulike omadustega.

juuksur pihustab soengusse juukselakki


Juuksepasta, -kreemid

Neid on võimalik kasutada nii kuivadel kui märgadel juustel. Annavad mati efekti ja aitavad teil toime tulla, kui teie juuksed on sõnakuulmatud. Olge siiski pasta ja kreemiga ettevaatlik, et mitte üle pingutada, sest juuksed võivad liigsest kasutamisest raskeks muutuda. Kui teil on aga kuivad juukseotsad, võite juuksekreemi juuste otstes rohkem kasutada. Ka kreem võib juukseid niisutada ja toita.

naine kasutab juuksepastat soengu fikseerimiseks