Kasulikud nõuanded

TOP 10: Parimad robotmuruniidukid

Vaata kõiki robotmuruniidukite pakkumisi
24.07.2023
robotmuruniiduk niidab muru

Iga kevad- ja suvehooajaga tuleb paratamatult kaasa ka muru niitmine. Mõnele inimesele võib see tegevus väga meeldida, kuid enamiku jaoks on see tõenäoliselt tüütu töö, mida soovitakse vältida. Seda eriti, kui selleks on aega vaid nädalavahetustel, mil pigem eelistad veeta rohkem aega lõõgastudes ja meelt lahutades. Usalda see töö uusima tehnoloogia hoolde! Parimad robotmuruniidukid hoolitsevad selle eest, et su muru oleks täiuslikult hooldatud ilma sõrmegi liigutamata. Selles artiklis tutvustame parimate robotniidukite nimekirja.

1. Gardena Sileno City 250

Kauni disainiga robotniiduk, mis tekitab müra vähem kui 60 detsibelli. Gardena Sileno City 250’t haldab intelligentne tehnoloogia ning seda saab parooliga kaitsta volitamata kasutamise eest. Samuti on see osaliselt veekindel, tänu millele ei karda seade ootamatut vihmasadu. Ent sellel mudelil on veidi väiksema mahutavusega aku, mille tööaeg on 65 minutit. Seetõttu sobib see paremini neile, kellel on väiksemad murupinnad.

2. McCulloch Rob R600

Parimatel robotniidukitel on ülikõrge tehisintellekti tase ja just seetõttu paistab see sõbraliku hinnaga seade teiste seast silma. See on turul üks parimaid hinna ja kvaliteedi suhtega robotmuruniidukeid. Seade oskab lahendada erinevaid muruniitmise käigus tekkivaid probleeme ja möödub graatsiliselt kõigist ootamatutest takistustest. Sobib eriti hästi väiksemate murulappidega aedadesse, sest selle tööaeg on 60 minutit. See robotniiduk on sama tõhus ja nutikas kui kallima hinnaklassi omad, kuid seda lihtsalt väiksematel kruntidel. 

3. Gardena Smart Sileno+ 2000

Parim robotniiduk inimesele, kes vajab nutikat muruniidukit. Lisaks nutitelefonile saab seda ühendada ka teiste Gardena nutikodu seadmetega, näiteks automaatsete aiavihmutitega. Sel mudelil on SensorCut süsteem, mis suudab arvutada muru pikkuse ja ise otsustada, millal on aeg muru niita. Seade töötab ühe laadimisega umbes 65 minutit.

4. Gardena Sileno Minimo 500

Veel üks Gardena mudel parimate nimekirjas. Sobib neile, kes vajavad kõrgeima tehnoloogiaga, kuid väiksema võimsusega aia-abilist - olete selle leidnud! Ühe laadimisega võib seade töötada umbes 70 minutit. Sobib suurepäraselt umbes 500 ruutmeetri suuruse murulapi hooldamiseks. Täielikult hallatav mobiilirakenduse kaudu. See mudel pakub taskukohase hinnaga kombinatsiooni töökindlusest, funktsionaalsusest ja kasutajasõbralikust liidestusest.

5. Mamibot Jetter M1

Tõeline terminaator, kes purustab halastamatult viimsegi rohututi. Tootjad on seadme varustanud võimsa liitiumioonakuga, mis võimaldab ühe laadimisega umbes 135 minutit tööaega.

Tegemist on kasutajasõbraliku robotmuruniidukiga, mis edestab palju teisi tipptasemel seadmeid ülimalt laia valiku funktsioonide ja suhteliselt madalate kuludega. Mamibot Jetter M1 saab töötada peaaegu ilma inimese sekkumiseta, lihtsalt tee eelseadistused ja masin hoolitseb vastavalt sätetele ise muru eest. Robotil on tõste-, vihma-, rõhu- ja puuteandurid ning elektrooniline kompass.

6. Villybot 1.1

Seade sobib kuni 1000 m2 muruplatsidele ning selle tööaeg on ühe laadimisega kuni 120 minutit. Villybot 1.1-l on intelligentne navigatsioonisüsteem, mis võimaldab arvutada välja kõige tõhusama muruniitmise marsruudi ja tuvastada raskesti ligipääsetavad niitmiskohad. Võib öelda, et see robot hoolitseb su muru eest täiesti iseseisvalt ja turvaliselt.

7. Hecht 5612

Väga võimas robotniiduk, mis on varustatud 5 Ah akuga ja sobib kuni 1200 m2 muruplatsidele. Tänu Bluetooth-tehnoloogiale saab seda juhtida nutirakendusega. Reguleeritav niitmiskõrgus võimaldab sul niita muru soovitud pikkuseni.

8. Stiga Autoclip M5

See on kompaktsete mudelite seas parim mururobot. Väikestele, kuni 500m2 linna- või äärelinna murulappidele mõeldud Stiga Autoclip M5 kestab ühe laadimisega kuni 50 minutit. Selle mudeli müratase on vaid 59 dB ja agaramad võivad sellega isegi öösel muru niita, kartmata naabrite häirimist. Robot on varustatud nelja kaheosalise lõiketeraga, seega ühelgi soovimatul rohuliblel pole pääsu. Kui aku saab tühjaks, naaseb robot lise laadimisjaama.

9. Senix S-CUT

Üks soodsamaid robotmuruniidukeid, mis ei nõua tuhandeid eurosid, ent hinna ja kvaliteedi suhe on suurepärane. See on kerge, kompaktne, vaikne ja hea manööverdusvõimega aiaabiline. Seade sobib ideaalselt kuni 500m2 murulapi hooldamiseks. Tänu nutikatele anduritele suudab seade takistuse ilmnemisel hõlpsalt liikumissuunda muuta.

10. Worx WR147E.1 Landroid

Sellel nutikal robotniidukil on 4 Ah aku, mis võimaldab juba ühe laadimiskorraga niita suurt murupinda. Nagu kõiki esmaklassilisi mururoboteid, juhib Worx WR155 Landroidi nutitelefon vastavalt kasutaja määratud ajakavale ja teavitab sind vajaduse korral töö kulgemisest märguandega. Sel mudelil on parema haardumise tagamiseks sakilised rattad ja niitmise kõrgust saab samuti reguleerida.

robotmuruniiduk niidab aias muru

Selline on lühike loend tänaste parimate robotmuruniidukite kohta. Siiski, enda jaoks sobivaima valimine ei pruugi olla nii lihtne, kui esmapilgul tundub. Kui sul on keeruline otsust teha, loe meie juhendist lähemalt, millist robotmuruniidukit valida.

Klientidele meeldib see postitus

5/5
3 Ostja hinnangud

Kuidas hindate seda postitust?