Kasulikud nõuanded

Millise kaubamärgi õhupuhastid on parimad?

12.10.2020
mees koos naisega valmistub köögis õhupuhasti all sööma

Kui kaalute uue õhupuhasti soetamist, siis tasub tähelepanu pöörata paljudele erinevatele kriteeriumidele, mille hulgas mainitakse sageli ära ka bränd. Kui üheks kaalukeeleks on seadme konkreetsed parameetrid, siis tootjast lähtuvalt teame, milliseid funktsioone ühelt või teiselt brändilt oodata võime. Järgnevalt toome teieni nimekirja kõige paremaks hinnatud õhupuhastite tootjatest, kelle seadmetes võib kindel olla.

Cata

Rohkem kui 70 aastat tegutsenud Hispaania ettevõte pakub laia valikut kodumasinaid – ka õhupuhastid on nende valikus olulisel kohal. Ettevõte ei ole liider mitte üksnes oma riigis, vaid ka paljudes teistes maailma riikides. Selle põhjuseks on suurepärane kvaliteet, konkurentsivõimeline hind, hästi prognoositud turuvajadused ja pidevad investeeringud innovatsiooni. Selle kaubamärgiga tähistatud mudelite hulgast leiate nii seina-, kapi-, kui teleskoop-õhupuhasteid. Sedavõrd rikkalik mudelite valik on tähtis, kui teie jaoks on oluline, mil moel seade kööki paigaldada.


õhupuhasti köögis ahjuga elektripliidi kohal

Bosch

Üks brändidest, kes tutvustamist ei vaja – armastatud ja populaarsed tooted räägivad iseenda eest. Boschi õhupuhastid saavad suurepärast tagasisidet ja bränd ise on nimetatud üheks parimaks ettevõtteks. Töökindlus, funktsionaalsus, lihtne hooldus ja suurepärane funktsioonide valik on aspektid, mis pälvivad kõige enam kiitust, kuid pole kahtlustki, et avastate veelgi enam suurepäraseid omadusi.


Electrolux

Parimate sekka arvatakse tihti ka just see tuntud kaubamärk. Kui enamasti väärivad kiitust selle kaubamärgiga märgistatud külmikud ja pesumasinad, siis üha enam häid sõnu pälvivad ka õhupuhastid. Electrolux keskendub uusimate tehnoloogiate kasutamisele, keerukale disainile ja igakülgsele mugavusele.