Kasulikud nõuanded

2020. aasta parimad kuivatid

14.09.2020
pesukuivati valgusküllases vannitoas

Kuigi kuivatid ei suuda populaarsuse poolest veel pesumasinatega konkureerida, siis leidub üha enam neid, kes ühel või teisel põhjusel endale kuivati on otsustanud soetada. Tootjad annavad endast samal ajal kõik, püüdes pidevalt pakkuda üha funktsionaalsemaid ja modernsemaid seadmeid, mis võib aga korraliku seadme valimise üsna keeruliseks muuta. Kui olete parasjagu uut pesukuivatit valimas, siis tasub pilk heita 2020. aasta parimate kuivatite edetabelile – võib-olla leiate just allolevast nimistust selle parima seadme.

pesu kuivab pesunööril

Beko DPS 7405 GXB2

Võib öelda, et see kuivati ​​on populaarne oma eksklusiivse “Flexyense” anduri tõttu, mis reguleerib niiskustaset ja temperatuuri, et tagada riiete ühtlane kuivamine. Trumli kahesuunaline pöörlemine aitab märkimisväärselt kaasa kangaste kortsumise ennetamisele. Selle trummelkuivatiga kuivatad ideaalselt ja ohutult nii paksemad teksad kui ka erilist hoolt vajavad kangad - kõigeks selleks on spetsiaalsed programmid, mis Sind kindlasti ei reeda.

Electrolux EW8H458B

Kuivati, mis suudab kuivatada 8 kilogrammi riideid, avaldab muljet oma vaikse töö ja uskumatu efektiivsusega, mille tagab A++ energiaklass. Antud mudel pakub kõigele lisaks ka intelligentset OptiSense süsteemi, mis määrab kuivatamise aja vastavalt pesu kogusele. Lisaks jälgitakse kogu protsessi vältel niiskustaset, mistõttu pole vaja muretseda riiete kuivamise pärast. Kui hindate tõhusust ja säästlikkust, tasub kindlasti kaaluda just selle kuivati soetamist.

AEG T8DBG48S

Ehkki iga elektriline kuivati ​​suudab soojuspumbaga tõhusalt töötada ka madalamatel temperatuuridel, ületab see mudel tänu kõrgtehnoloogiale neid näitajaid. See tähendab, et saad oma riideid veelgi madalamal temperatuuril kuivatada ja tarbid seega palju vähem energiat. Spetsiaalne “AbsoluteCare” süsteem tagab, et kõik kangad, isegi vill, kuivatatakse sobivates tingimustes - see on selge viide, miks see kuivati ​​on TOPi nimekirjas.

Gorenje DA82IL

Tegemist on ainulaadse allergiavastase kuivatiga, mis pakub üsna uut IonTech tehnoloogiat, mis eemaldab kudedest allergeene ning kõrvaldab staatilist elektrit. Lisaks muutuvad rõiva kiud pehmemaks ja siledamaks. Kuid kõik see pole kindlasti antud kuivati ​​ainsateks eelisteks: niiskusandur, mugav digitaalne ekraan, erinevate programmide seaded ... Tõenäoliselt pole raske mõista, miks just see mudel parimate hulka kuulub!

Candy GVS4 H7A1TCEX-S

See kuivati ​​on eriti populaarne väiksemates ruumides, kuna see on praegu üks kitsamaid turul. Kuid see võimalus sobib ka avaramatesse kodudesse - kui Sulle piisab 7 kg trumlist, pakub see kuivati ​​mitmeid kasulikke funktsioone. Energiasäästlikud, aja kokkuhoidu ja kangakvaliteeti tagavad nutikad rakendused, võimalus kuivati ​​funktsionaalsust laiendada ühendades selle nutitelefoniga, on vaid mõned funktsioonidest, millega saad lähemalt tutvuda.

Whirlpool ST U 92X EU

Esmalt püüab tähelepanu kuivati ​​stiilne disain, kuid kindlasti pole see seadme ainsaks tugevaks küljeks. Eksklusiivne 6-sense tehnoloogia kontrollib nutikalt kogu kuivatamise protsessi ja funktsioon 3DRY tagab sooja õhuvoolu ühtlase jaotumise. Antud funktsioonide kombinatsioon võimaldab teil nautida ülimalt ühtlaselt kuivatatud pesu – isegi kui pesu kogus on väga suur. Samuti ootavad teid selle seadme juures vaikne töö ja kõrge energiaklass – kõik, mida ühelt kuivatilt võiks oodata.

Samsung DV80M5010QW/LE

Kortsuvaba pesu, elektrooniline lapselukk ja energiasäästlik soojuspumba tehnoloogia on eelised, mis esmalt meie tähelepanu köidavad. Lisaks võiksite olla teadlik, et kuivati pakub veel ka kiiret kuivatamisfunktsiooni – protsessile kulub uskumatud 35 minutit. Ja kui teil tekib seadmega probleeme, on võimalik väiksemad tõrked kõrvaldada, laadides oma nutiseadmesse spetsiaalse rakenduse – vaevalt on võimalik midagi mugavamat välja mõelda.

Hoover DX H10A2TCEX-S

Pärast selle seadme spetsifikatsioonide ülevaatamist on kõige tähelepanuväärsem ülimalt suure mahutavusega 10-kilogrammine trummel, aga kui otsustad valida selle ​​mudeli, on Sul palju rohkem eeliseid. Spetsiaalsed trummelliigutused takistavad kangaste kortsumist, võimaldades neid peaaegu kaks korda kiiremini triikida, käivituse viivitus võimaldab aega tõhusamalt planeerida ja soojuspump tagab suurepärase energiatõhususe. Kui põhjuseid, miks see kuivati kuulub TOP-nimekirja, on endiselt liiga vähe, kasuta NFC-rakendust oma nutitelefoni ühendamiseks ja selle võimaluste laiendamiseks!

Bosch WTW85562PL

Kuivati, mis ​​sobib tundlikuma naha puhul või isegi allergilistele inimestele, mida tõendab vastav kvaliteedisertifikaat. Kuid te jääte seadme pakutavate võimalustega rahule isegi siis, kui teil ei tule taoliste probleemidega silmitsi seista. Antud mudel üllatab madalama vibratsioonitasemega, kaitseb kangakiudusid ja pakub suisa isepuhastuvat soojusvaheti puhastussüsteemi. Kui soovite veelgi eeliseid, siis tasub mainida madalat energiatarbimist ja mugavat tööd – kindlasti leiate kodus ruumi taolise efektiivse seadme ​​jaoks.

Candy CS C8DG-S

Mahukas 8-kilogrammine trummel ja koguni 14 erinevat programmi ei ole selle elektrilise kuivati ​​ainukesed eelised. Tõenäoliselt on selle populaarsuse suurimaks põhjuseks funktsioon “Smart Touch” ja spetsiaalne vidin “Candy Simply Fi” - saad õppida uusi kuivamistrikke, ise protsessi optimeerida ja isegi kuivati ​​tehnilist seisukorda kontrollida. Ole kursis seadme seisukorraga, vähenda kulusid ja tee oma igapäevaelu veelgi lihtsamaks!

Kuivati ​​valimise lühikokkuvõte

Pärast selle TOP-nimekirjaga tutvumist võib Sul endiselt tekkida küsimus, milline pesukuivati valida. Vastus on lihtsam, kui võtad arvesse neid põhipunkte:

1. Kuivati ​​tüüp. See määrab kindlaks, kuidas vett tühjendatakse: õhutusava, spetsiaalse mahuti tühjendamise või sisseehitatud süsteemi kaudu. Praegu on eriti populaarseks muutunud kondensaatorkuivatid, mille soojuspump töötab madalamal temperatuuril ja mille tulemusel tarbitakse oluliselt vähem energiat.

2. Paigaldusviis. Eraldiseisev või sisseehitatud? Sõltub sellest, kuhu ja mis aja jooksul kuivatit paigaldada soovid ning millise laadimisviisi valid.

3. Laadimisviis. Eestlaetavad trummelkuivatid on avaramad ja pakuvad täiendavat hoiuruumi, samas kui ülevalt laadimisega mudelid on kompaktsemad ja lastele ohutumad.

naine võtab kuivatist kuiva pesu välja

4. Mõõdud. Mõõda kuivati ​​jaoks olemasolev ruum, et täpselt teada, millist suurust vajad.

5. Trumli maht. Mida suurem see on, seda rohkem riideid saad ühe laadimisega kuivatada - sellisel juhul on kõige lihtsam otsida pesumasinaga sarnaseid võimalusi.

6. Energiatõhususe klass. Mida kõrgem see on, seda vähem energiat tarbitakse ja seda odavam on iga kuivatuskord.

7. Funktsionaalsus. Erinevate programmide arvukus pakub veelgi suuremat mugavust ja maksimaalselt kasu - mõtle funktsioonidele, mida kõige rohkem endale soovid.

naine võtab pesukuivatist riideid välja

Kõiki neid nüansse silmas pidades saad hõlpsalt otsustada, milline on parim pesukuivati Sinu jaoks. Kui Sa ei leia sellest TOP-loendist endale sobivat, ootab Kaup24.ee e-poes veelgi suurem valik!

Klientidele meeldib see postitus

5/5
1 Kliendi hinnang

Kuidas hindate seda postitust?

Internetinė parduotuvė Interneta veikals Kaledos.lt

© 2008-2021 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.