Kasulikud nõuanded

2021-2022 aasta parimad kuivatid

Tutvu laia pesukuivatite valikuga
05.11.2021
pesukuivati valgusküllases vannitoas

Kuigi kuivatid ei suuda populaarsuse poolest veel pesumasinatega konkureerida, siis leidub üha enam neid, kes ühel või teisel põhjusel endale kuivati on otsustanud soetada. Tootjad annavad endast samal ajal kõik, püüdes pidevalt pakkuda üha funktsionaalsemaid ja modernsemaid seadmeid, mis võib aga korraliku seadme valimise üsna keeruliseks muuta. Kui olete parasjagu uut pesukuivatit valimas, siis tasub pilk heita viimase aja parimate kuivatite edetabelile – võib-olla leiate just allolevast nimistust selle parima seadme.

pesu kuivab pesunööril

Beko DF7412PA

Valides selle mudeli, saad nautida tõhusat riiete kuivatamist, kasutamata ära kogu vannitoa vaba ruumi. See mudel on küll pisem, kuid mahutab kuni 7 kilogrammi märgasid riideid. Kõrge energiatõhususklass tagab madala elektritarbimise ning sama firma pesumasinat saate selle kuivatiga ühendada spetsiaalse pistiku abil.

AEG T8DEC68S

Kauni välimusega funktsionaalne kuivati, mis rõõmustab igaüht. SensiDry tehnoloogia tagab kangaste kuivatamise poole madalamal temperatuuril kui paljudel teistel kuivatitel, säästes nii kangaid kui ka energiat. OkoFlow Filter süsteemiga filtrile on väga lihtne ligi pääseda ja seda on mugav puhastada.

Beko DF7439SX

Paljud Beko pakutavad kuivatid on kompaktsete mõõtmetega nagu ka käesolev mudel, ent see pole ainus põhjus parimate nimekirjas olemiseks. Seadmel on innovaatiline ja tunnustatud FlexySense tehnoloogia, mis tagab veelgi ühtlasema kuivamise: automaatne kuivatusandur valib optimaalse temperatuuri ja kuivatusaja – tuleb vaid valida soovitud kuivatuse aste.

AEG T8DBG48S

Ehkki iga elektriline kuivati ​​suudab soojuspumbaga tõhusalt töötada ka madalamatel temperatuuridel, ületab see mudel tänu kõrgtehnoloogiale neid näitajaid. See tähendab, et saad oma riideid veelgi madalamal temperatuuril kuivatada ja tarbid seega palju vähem energiat. Spetsiaalne AbsoluteCare süsteem tagab, et kõik kangad, isegi vill, kuivatatakse sobivates tingimustes - see on selge viide, miks see kuivati ​​on TOPi nimekirjas.

naine võtab kuivatist pesu välja

Beko DS8530SX

Beko, mille seadmeid siinses nimekirjas sageli mainitakse, kuivati pöörab suurt tähelepanu hügieenile ning see mudel on varustatud spetsiaalsete programmidega, mis steriliseerivad suurepäraselt kogu pesu ja aitavad vältida võimalikke allergeene. Kuivati ​​on varustatud invertermootoriga, mis tagab vaiksema töö, veelgi suurema takistuse, vastupidavuse ja efektiivsuse.

ELECTROLUX EW8HS259S

See kuivati ​​on varustatud paljude funktsioonide ja uusima tehnoloogiaga, tänu millele on õigustatud koht siinses nimekirjas. Kõige enam väärib tähelepanu Smart Sense süsteem - spetsiaalsed andurid mõõdavad kangaste niiskusesisaldust ja valivad selle järgi optimaalse kuivamisaja, et teie riided näeksid võimalikult kaua välja nagu uued. Lisaks töötab kuivati ka väga vaikselt.

Beko DS8439TX

Ükskõik, kas soovite keskenduda riiete steriliseerimisele ja allergeenide eemaldamisele või eelistate tõhusat ja ühtlast kuivatamist, on sellel kuivatil kõigile midagi pakkuda. Ainulaadne FlexySense tehnoloogia, programm Hygiene + ja efektiivne soojuspump, mida kroonib seadme soodne hind on vaid mõned selle seadme eelistest.

Hoover ND H9A2TSBEXS-S

Nutiseadmed koguvad kodus kiiresti populaarsust, mistõttu pole üllatav, et ka nutikas kuivati sellesse nimekirja satub.  Seda kuivatit saab kaugjuhtida nutiseadme abil, kui kuivati on kodusesse Wi-Fi võrku ühendatud. Mudel pakub nelja erinevat kuivatusastet ja koguni 14 rakendust, mis on kohandatud väga erinevatele kangastele ning valikutest puudust ei tule.

Hoover ND4 H7A1TSBEX-S

Teine nutikas kuivati pakub eelnevale väga sarnaseid funktsioone, kuid selle võimsus ja mõõtmed on veidi väiksemad. Siiski on kasutaja võimalus valida paljude seadme rakenduste hulgast, mis tagab veelgi sujuvama kuivamisprotsessi. Seadmel on ka lisafunktsioonid nagu niiskusandur, kortsude tekke vastane kaitse ja kuni 24-tunnine viivitusaeg.

pesukuivati

AEG T8DEE48S

Eelpool mainitud AbsoluteCare süsteemiga varustatud kuivati ​​pakub palju kasulikke funktsioone, mis panevad teid selle soetamisele mõtlema. ProSense tehnoloogia tagab optimaalse aja- ja energiakasutuse, täiustatud õhuvoolu disain pakub kiiret, tõhusat, kuid kangale ohutut protsessi ning hõlpsasti puhastatav filter säästab teie aega. Masin, mille funktsioonide katsetamine ja tundma õppimine on seda väärt!

pesukuivati

Kuivati ​​valimise lühikokkuvõte

Pärast selle TOP-nimekirjaga tutvumist võib Sul endiselt tekkida küsimus, kuidas pesukuivatit valida. Vastus on lihtsam, kui võtad arvesse neid põhipunkte:

1. Kuivati ​​tüüp. See määrab kindlaks, kuidas vett tühjendatakse: õhutusava, spetsiaalse mahuti tühjendamise või sisseehitatud süsteemi kaudu. Praegu on eriti populaarseks muutunud kondensaatorkuivatid, mille soojuspump töötab madalamal temperatuuril ja mille tulemusel tarbitakse oluliselt vähem energiat.

2. Paigaldusviis. Eraldiseisev või sisseehitatud? Sõltub sellest, kuhu ja mis aja jooksul kuivatit paigaldada soovid ning millise laadimisviisi valid.

3. Laadimisviis. Eestlaetavad trummelkuivatid on avaramad ja pakuvad täiendavat hoiuruumi, samas kui ülevalt laadimisega mudelid on kompaktsemad ja lastele ohutumad.

naine võtab kuivatist kuiva pesu välja

4. Mõõdud. Mõõda kuivati ​​jaoks olemasolev ruum, et täpselt teada, millist suurust vajad.

5. Trumli maht. Mida suurem see on, seda rohkem riideid saad ühe laadimisega kuivatada - sellisel juhul on kõige lihtsam otsida pesumasinaga sarnaseid võimalusi.

6. Energiatõhususe klass. Mida kõrgem see on, seda vähem energiat tarbitakse ja seda odavam on iga kuivatuskord.

7. Funktsionaalsus. Erinevate programmide arvukus pakub veelgi suuremat mugavust ja maksimaalselt kasu - mõtle funktsioonidele, mida kõige rohkem endale soovid.

naine võtab pesukuivatist riideid välja

Kõiki neid nüansse silmas pidades saad hõlpsalt otsustada, milline on parim pesukuivati Sinu jaoks. Kui Sa ei leia sellest TOP-loendist endale sobivat, ootab Kaup24.ee e-poes veelgi suurem valik!

Klientidele meeldib see postitus

5/5
1 Ostja hinnang

Kuidas hindate seda postitust?