Kasulikud nõuanded

Parimad juukselõikusmasinad 2020. aastal

10.08.2020
naine lõikab juukselõikusmasinaga mehe juukseid

Iga mees teab kui kulukaks võib minna pidev juuksuris käimine, sest juuksed kasvavad ruttu. Seepärast võiks olla igal mehel olla kodus olemas juukselõikusmasin, millega juuste kasvu kontrolli all hoida ning hoida soengut alati ilusa ja hoolitsetuna. Kui Sul veel sobivat masinat pole, siis tasub kindlasti üks soetada. Kuna valik on suur, võib osutada parima masina leidmine keeruliseks - siin on selle aasta parimad juukselõikusmasinad, mida võiksid endale valida.

Braun MGK 7220 trimmeri komplekt

Kui Sinu jaoks on oluline multifunktsionaalsus ning praktilisus, on see 10in1 komplekt mõeldud just Sulle. See komplekt võimaldab kujundada oma stiili nii näol, kehal kui ka juustel. Antud trimmeril on AutoSense tehnoloogiaga mootor, mis kohandub karvadega, aidates raseerida ja lõigata juukseid tõhusalt ja mugavalt. Teravad lõiketerad ei kisu karvu ning on naha vastas õrnad. Uus Li-on aku on suure võimsusega, kuid samas laeb 5 minutiga täis. Eriti mugav on see just reisjatele oma kompaktsuse tõttu, kuid kaasa tuleb ka spetsiaalne reisikott. Kümme erinevat tarvikut annavad võimaluse kujundada ise oma stiili ning erinevad kammiotsakud tagavad mugava juukselõikuse teostamise ka algajale.

Philips 3000 seeria lõikurid

Tee omale uus juukselõikus kiiresti ja lihtsalt. Iseterituvad lõiketerad ehk DualCut tehnoloogia võimaldab juukseid lausa kaks korda kiiremini lõigata. Seadme Trim-n-Flow tehnoloogiaga kamm aitab enneta juustes pusasi ning seadmes karvade kinnijäämist. Roostevaba terasest terad suudab lõigata erineva paksusega juukseid, tagades kaks korda kiirema juukselõikuse kui tavalise lõikuriga. Lisaks ei pea Sa niipea uue masina pärast muretsema - terad lõikavad isegi pärast 5 aastat sama hästi nagu esimesel päeval. Kaasa tulevad vutlar, käärid ja habemekamm ning 13 pikkusseadet, mis muudavad seadme üheks mugavamaks valikuks üldse. Selle seeria tuntumateks mudeliteks on HC3530/15, HC3535/15 ja  HC3520/15.


Juukselõikur Philips MG5730/15

Viimistlemine ei ole olnud varem lihtsam - see mitmekülgne masin tuleb toime nii näokarvade, juuste kui ka kehakarvadega. Selle DualCut funktsiooniga terad tagavad ülima täpsuse, mis samal ajal õrnalt kokkupuutudes üksteist tervitavad. See tähendab seda, et ka masinat ise on võimalik kasutada lausa 4 aastat ilma, et peaksid uue masina pärast muretsema. Kasuta DualCut metallist piirlit ilma kammita, kui soovite saavutada puhtaid ning täpseid lõikeservasid. Libisemiskindel kummikäepide muudab masina juhtimise mugavaks ja kergeks. Masina kuni 80-minutiline kasutusaeg pakub mugavat lahendust ka pikemateks juukselõikusteks ja raseerimiseks ilma, et peaksid uuesti laadimise peale mõtlema. Erinevad 11 otsakut pakuvad mugavat lahendust iga juukseseongu ja kehakarvade jaoks

Juukselõikusmasin Braun MGK 5280 9in1

See 9-in-1 masin võimaldab kasutada seadet nii näol, habemel, kehal ning isegi kõrvadel ja ninal. Selle unikaalne mootor tagab sujuva lõikekiiruse isegi kõige pikemate ja paksemate juuste ning habemete jaoks. Erinevad 13 pikkuse seadet ning 4 kammiotsikut annavad võimaluse katsetada erinevaid stiile nii habemel kui ka juustel. Selle Li-ion+ aku on lausa 150% pikema kasutusajaga kui tavapärased juukselõikurid. Sellega tulevad kaasa isegi erinevad adapterid, mis annavad võimaldada laadida seadet ka tavapärasest erinevates pistikutest. 

Tänapäeva tehnoloogia võimaldab meestel teostada juukselõikusi iseseisvalt ja mugavalt. Valimisel tasub kindlasti mõelda isiklikele eelistustele ning hinnale. Kindlasti tasub pöörata tähelepanu veel seadme tehnilistele näitajatele nagu võimsus, veekindlus, aku kestvus ja tüüp, vooluallikas ja tootja. Meie valikust leiad õnneks suures valikus kvaliteetseid ja multifunktsionaalseid juukselõikureid koos soodsa hinnaga. 

Klientidele meeldib see postitus

4/5
1 Ostja hinnang

Kuidas hindate seda postitust?