Kasulikud nõuanded

Päikeseprillid: 2023. aasta moekaimad mudelid

Vaata kõiki naiste päikeseprillide pakkumisi
18.04.2023
naine ja mees moodsate päikeseprillidega

Suvise moe üks olulisemaid aksessuaare on kahtlemata päikeseprillid. Olgu ilm päikesepaisteline või pilvine, hästi valitud päikeseprillid töötavad alati, kui soovid rõhutada oma isikupära ja unikaalsust. Kuidas olla kindel, et valitud päikeseprillid ka hetkel moes on? Kui disaine, värve ja suurusi on palju, on valiku langetamine keeruline. Valiku lihtsustamiseks vaatasime üle, millised päikeseprillide trendid 2023. aastal moemaailmas domineerivad.

Sportlikus stiilis päikeseprillid

Sportlik kuvand võtab sel aastal moemaailmas olulise koha. Seetõttu pole selline suvine aksessuaar nagu päikeseprillid mingiks erandiks. Elegantsete, moodsate spordistiilis prillidega riietatuna näed välja nagu sporditäht või nagu oleksid just jõusaalist lahkunud ja valmis järjekordseks elavaks ja energiliseks päevaks. See tõmbab kindlasti paljude möödujate tähelepanu.

naine massiivsete päikeseprillidega mees massiivsete päikeseprillidega


Massiivne "mono shields"

Viimastel aastatel üha populaarsem päikeseprillide moesuund, mis ka sel aastal jätkuvalt trendikana püsib. Mono shields tüüpi päikeseprillid koosnevad ühest raamist, mis ühendab kaks prilliklaasi nina kohal, andes prillidele nn ühes tükis välimuse. See on ideaalne aksessuaar moodsa või lausa futuristliku välimuse loomiseks.

naine monoklaasidega prillidega naine monoklaasidega prillidega