Kasulikud nõuanded

Olaplex: mis see on ja milleks seda kasutatakse?

Vaata kõiki pakkumisi
11.07.2019
Olaplex tähendab juuste tervist ja ilu

Olaplexi vastu peaks huvi tundma igaüks, kes on vähemalt korra olnud mures oma juuste seisundi pärast ja otsinud võimalusi nende taastamiseks. Kaks keemiadoktorit on loonud unikaalse molekuli, mis võimaldab kahjustatud juukseid uuesti üles ehitada, tugevdada ning taastada nende struktuur. Kõigi nende toodete peamine koostisosa, mida tuntakse kui "bis-aminopropyl diglycol dimaleate", võib tungida juuste struktuuri molekulaarsele tasemele ja taastada kõik lagunenud ühendid, mille tulemusena juuksed muutuvad tervemaks ja tugevamaks.

Tootjate üks põhieesmärke oli toota võimalikult looduslikke tooteid ja see õnnestus - Olaplexi toodetes ei leidu sulfaate, silikoone või muid kahjulikke aineid ega õlisid. Veganid ja need, kes seisavad loomade õiguste eest, võivad südamerahus valida selle loodussõbraliku ja väga tõhusa tootesarja.

Olaplexi nimetatakse sageli revolutsiooniliseks tooteks kahjustatud juuste jaoks - seda soovitatakse neile, kelle juukseid on palju värvitud, töödeldud või muude kahjulike protsessidega rikutud. Nende toodete valem on mitmel korral patenteeritud, mis tähendab, et isegi mitte sarnast kompositsiooni ei leidu üheski teises tootes. Mida veel peaks nende toodete kohta teadma?

Olaplexi juuksehoolduse ülevaade ja kasutamine kodus

Igal selle brändi märgistatud tootel on erinevad funktsioonid, mistõttu ainult Olaplexi komplekt suudab tagada muljetavaldavad muudatused. Selle tootesarja paremaks mõistmiseks peaksid kõigepealt tutvuma iga tootega ja selle kasutamise nüanssidega.

Olaplex nr.3

See on taastav toode, mida tuleb kasutada enne šampooni ja palsamit. Seda kasutades taastad väsinud juuksed, tugevdad neid, vähendad katkemist ja taastad nende kauni ilme. On öeldud, et Olaplexi toodete eelised mõjuvad juba esimesel kasutuskorral - märkad, et juuksed on muutunud pehmemaks ja läikivamaks. Olaplex 3 hind ei ole kõrge, kuid mõju on muljetavaldav!

Olaplex nr 3 kasutamine:

 • Kasuta seda enne juuste pesemist 
 • Sa ei pea seda toodet enne igat pesemist kasutama - piisab, kui kasutad üks kord nädalas. Kui juuksed on eriti kahjustatud, võib esimeste tulemusteni kuluda 2-3 korda.
 • Niisuta ja kuivata juuksed, seejärel kanna toode juurtest otsteni, et kõik juuksed oleksid koos. 
 • Kuigi öeldakse, et toodet tuleb hoida 10 minutit, siis pea meeles, et mida kauem seda hoiad, seda paremaid tulemusi näed.
 • Loputa pärast sobivat ajavahemikku põhjalikult. 

Olaplex nr.4

Teisisõnu on see Olaplexi šampoon: tootekirjeldused ja klientide tagasiside ei sea kahtluse alla selle eeliseid. Erilist tähelepanu pööratakse juuste niisutamisele ning pärast igat pesemist muutuvad need pehmemaks ja tugevamaks - peagi märkad, et juuksehooldus muutub palju lihtsamaks. Lisaks kaitsevad need Olaplexi tooted juukseid väliste tegurite eest ja aitavad vältida kiiret tuhmumist.

Olapex nr 4 kasutamine:

 • Olaplexi šampooni võid kasutada alati, kui soovid pead pesta.
 • Pärast protseduuri alustamist kanna šampoon märgadele juustele.
 • Loputa veega.
 • Vajadusel korda protseduuri. 

Olaplex nr.5

See on Olaplexi palsam, mis suurendab veelgi ülalmainitud šampooni toimet. See toode hoolitseb juuste niisutamise eest (kuid ei koorma neid), annab erilise sära ja tugevdab neid veelgi. Tasub teada, et neid tooteid saab kasutada igasuguste juuste puhul, nii et igaüks saab veenduda, et Olaplexi tagasiside on tõesti asjakohane.

Olaplex nr 5 kasutamine:

 • Olaplexi palsamit tuleks kasutada pärast juuste pesemist.
 • Kanna palsam juustele.
 • Pese ja loputa veega paar minutit. 

​​​​​​​

Olaplex nr.6

See Olaplex No 6 taastav juuksekreem jõudis turule piisavalt hiljuti, nii et mitte kõik ei ole kursis selle efektiivsusega. Kui Sa ei ole seda toodet veel proovinud, tasub seda teha - eriti kui muret tekitavad sõnakuulmatud juuksed. See toode sisaldab lisaks ka fermenteeritud rohelise tee õli, mis aitab juustel paremini omastada kõiki kasulikke aineid. Kõrge niisutustaseme tagavad kookospähkli- ja argaaniaõli ning E-vitamiin, samas kui koostisosad nagu beetakaroteen, D-, C-, E-vitamiinid ja essentsiaalsed rasvhapped ning polüfenoolid on mõeldud kaitseks ja toitmiseks.

Fütantriooli ja pantenooli kasutatakse kahjustuste vastu võitlemiseks - need ained sobivad omavahel hästi, et anda juustele veelgi rohkem sära ja suurepäraseid tulemusi. See kontsentreeritud tööriist aitab juukseid siluda ja isegi kiiremini kuivatada. Juuksed ei katke, vaid muutuvad tervemaks ja "töödeldavamaks" - võid selles kindel olla!

Olaplex nr 6 kasutamine:

 • Olaplexi taastavat juuksekreemi saab kasutada iga päev, kuid arvesta, et tulemused võivad kesta kuni 72 tundi, nii et alati ei ole see vajalik.
 • Seda tööriista saab kasutada nii märgadel kui kuivadel juustel- lihtsalt hõõruge see juustesse keskelt otsteni.
 • Niipea, kui oled kreemi juustesse kandnud, saad neid kammida ja modelleerida nii, nagu soovid. 

​​​​​​​

Pärast kõigi nende toodete ostmist märkad peagi esimesi positiivseid muutusi - Olaplexi toodetega võid saavutada hämmastavaid tulemusi. Kui mõtled Olaplexi ostmisele, tule tutvu kaup24.ee e-poe valikuga - see on ühtlasi hea võimalus raha säästa!

Klientidele meeldib see postitus

5/5
4 Ostja hinnangud

Kuidas hindate seda postitust?