Kasulikud nõuanded

Õhuionisaator – miks tasub see seade endale soetada?

Lai valik ionisaatoreid
11.11.2020
kodus kasutatakse õhuniisutajat

Kui ruumis on puhas ja värske õhk, on meie enesetunne koheselt kordades mõnusam – tunneme end värskelt ja energiliselt ning pea ei tundu paks. Kõik selle tagavad meile anioonid ja nende taastamiseks siseruumides vajamegi õhuionisaatorit, mis puhastaks õhku ja tekitaks tunde, nagu oleksime ümbritsetud loodusest. Seekord teemegi juttu ionisaatori funktsioonidest ja selgitame selle tööpõhimõtet.

Õhuionisaator: mis see on ja kuidas see töötab?

Ionisaatorid vastutavad sisuliselt ruumis leiduvate positiivsete ja negatiivsete ioonide tasakaalu taastamise eest. Just negatiivsed ioonid muudavad õhu ruumis värskeks ning pakuvad veelgi eeliseid, millest ka allpool juttu teeme. Seadme sisselülitamisel tekitatakse negatiivseid ioone, mis eralduvad keskkonda. Paljud neist seonduvad positiivsete ioonidega ega lase neil enam õhus hõljuda, samas kui anioonid muudavad õhu ruumis värskeks.


Õhuionisaatorite peamised eelised

Praktiliselt iga kodune ionisaator võib pakkuda kõiki allpool toodud mugavusi.

Suurem tootlikkus

Negatiivsed ioonid suurendavad aju hapniku voogu, mis omakorda suurendab automaatselt meie erksust ja vaimset energiat. Nii on lihtsam keskenduda ning ka keerukamate ülesannete täitmine muutub lihtsamaks. Sel põhjusel ei tasu õhuionisaatorile mõelda üksnes kodus, vaid ka kontoris. Lisaks on avastatud, et puhastatud õhuga ruumis on meie füüsiline võimekus suurem – negatiivsete ioonidega küllastunud ruumis on paljude harjutuste sooritamine tunduvalt lihtsam.

Tüdruk naudib töötavat õhuionisaatorit

Vähem viirusi ja baktereid

Ionisaatorid mitte üksnes ei vähenda bakterite ja viiruste arvu, vaid aitavad meid kaitsta ka erinevate haigustekitajate eest. Anioonid parandavad hingamisteede funktsiooni, mis kaitseb kopse ärrituste ja põletike eest, vähendades selliste haiguste riski nagu nohu, gripp, heinapalavik või isegi astma.

ruumis olevad õhuionisaatorid

Parem uni

Ioniseeritud korteris ja kodus paraneb ka une kvaliteet, sest ionisaatori kasutamisel muutub õhk toas puhtaks ja värskeks. Nii et kui tunnete end sageli väsinuna ja magama jääda on raske, võib olla just ionisaator üheks parimaks lahenduseks. Ionisaatorite kasutajate tagasiside on üdini positiivne, sest juba esimestel päevadel saate nautida märgatavalt värskemat õhku.

Vähem pingeid

Ionisaatorit kirjeldatakse sageli kui looduslikku antidepressanti. Seade normaliseerib hingamissagedust, alandab vererõhku, leevendades seega pingeid. Selle tulemusena on ioniseeritud ruumis võimalik lõõgastuda ja puhata. Lisaks imenduvad anioonid otse vereringesse, mis võib olla kasulik kahjulike vabade radikaalide vastu võitlemisel.

ruumiõhu ionisaator

Lihtsam hingata

Halbade õhuosakeste kogunemine tekitab ka ebameeldivat aroomi, mistõttu on sellistel juhtudel samuti vajalik õhku ioniseerida. See on kasulik ka siis, kui kellelgi peres on allergia, hingamisteede haigused või astma – puhtam õhk muudab hingamise igal juhul palju lihtsamaks.

Harilikele ionisaatoritele lisaks on olemas ka autoionisaatorid, mis täidavad samu funktsioone kui kodus kasutatavad seadmed. Sellega saate lihtsal moel kõrvaldada ebameeldivad lõhnad ja nautida puhast õhku ka reisides. Nii et kui otsite lahendusi oma sõiduki õhu steriliseerimiseks, sigarettidest või muust ebameeldivast ja mõnikord kahjulikust lõhnast vabanemiseks, võib sõiduki õhuionisaator kujuneda suureks abiks.

õhu ionisaator kodus hingamise hõlbustamiseks

Õhk elektroonilistest seadmetest puhtaks

Kes meist ei teaks, et igasugused elektroonilised vahendid mõjuvad meie tervisele halvasti ja just nende tõttu muutub ruumi keskkond bioloogiliselt passiivseks, mistõttu muutume ka ise loiumaks ning kurdame pidevalt energia või hea tuju puudumise üle. Erinevad elektroonilised seadmed (arvuti, teler jne) kahjustavad õhukvaliteeti suuresti, nii et kui teie elutoas on palju elektroonikat, võib hea ionisaatoriga õhuniisutaja aidata taastada positiivsete ja negatiivsete ioonide tasakaalu, mille tulemusena muutub õhk värskeks ja puhtaks.

Õhuionisaatori soodne hind võimaldab kõigil see seade endale koju või autosse muretseda – kui teil ei ole võimalik piisavalt tihti looduses käia ja värsket õhku hingata, on nüüd lihtne ka koju endale sarnane keskkond luua. Tunnete väga ruttu, kuidas tervis paraneb ja muutute elujõulisemaks ja energilisemaks, mis omakorda võimaldab teil elu nautida ilma igasuguste kõrvaltoimeteta.

Klientidele meeldib see postitus

3.7/5
6 Ostja hinnangud

Kuidas hindate seda postitust?

PHH Group: Internetinė parduotuvė Pigu.lt Interneta veikals 220.lv E-pood Kaup24.ee Verkkokauppa Hobbyhall.fi E-pood Hansapost.ee

© 2003-2021 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.