Kasulikud nõuanded

Millised eelised on nutipesumasinal?

27.08.2020
naine kasutab nutipesumasinat

Tänapäeva tehnoloogia pakub meile aina enam uusi võimalusi, et saaksime muuta oma igapäevaelu veelgi mugavamaks. Pesumasin on üks kodumasinatest, mis on tänapäeval olemas igas majapidamises, küll aga pakuvad uued nutipesumasinad aina enam uusi lisafunktsioone, millega säästa aega ja raha ning millega muuta pesu pesemine veelgi mugavamaks, kiiremaks ja elektrisäästlikumaks - siin on vaid mõned näited, kuidas võib nutipesumasin muuta Sinu majapidamise ülesanded veelgi kergemaks.

Nutikas pesuvahendite toimesüsteem

Nutipesumasina süsteem segab pesuaine ja pehmendi enne pesu veega, aktiveerides nende toime täielikult. See tähendab seda, et teie riided saavad põhjalikult ja ühtlaselt puhtaks, kaotamata aega ja rikkumata riide materjali. Nii jõuab pehmendaja toime iga riidekiuni ning ka raskemad plekid saavad eemaldatud õrnema pesurežiimi juures.

Pesuvahendi ja vee kogus valitakse vastavalt pesukogusele

Nutipesumasin suudab ennast kohandada vastavalt riiete kogusele - nii väldite riiete ülepesemist ning ka vee ja pesuvahendi raiskamist. Nii saavad teie riided puhtaks nii, et teie riided püsivad kauem värsked ning säästate raha pesuvahendi ja vee pealt.

Pesu lisamine keset tsüklit

Kuigi oleme harjunud sellega, et pesumasin ei luba keset pesutsüklit riideid juurde lisada, on nutipesumasinatega teisiti. Nutipesumasin võimaldab ennast keset tsüklit hetkeks välja lülitada, et saaksite riideid juurde lisada. Selleks tuleb kas avada luuk või vajutada nuppu - selleks tutvu lähemalt pesumasina juhendiga.

naine lisab pesumasinasse pesu

Aurusüsteem

Peale igat pesukorda täidab nutipesumasin end auruga nii, et riiete kortsumine väheneb umbes kolmandiku võrra. See töötab kui aurutaja, mis on ideaalne vahend riiete triikimiseks. Nii ei pea te aega raiskama triikimise peale ega kuumusega kahjustama riiete materjale. 

Lõhnav värskus

Nutipesumasinad kasutavad auru ja lõhna kombinatsiooni ilma, et peaksite pesumasinaga tegema täieliku pesutsükli. See funktsioon võimendab pesuvahendi lõhna ning tagab teie riietele pikaajalise värskuse ja meeldiva lõhna.

Lülita masin sisse kodus viibimata

Uudsed pesumasinad võimaldavad pesumasinat kontrollida läbi telefoni või tahvelarvuti rakenduse ilma, et peaksite olema pesumasina juures. See annab võimaluse lülitada pesumasin sisse olles tööl, poes või teises toas, kui parasjagu loete raamatut või teete köögis süüa. Lülitage masin sisse kasvõi tund aega enne koju jõudmist, et saaksite kohe pesu kuivama panna.

pesumasina sisselülitamine nutitelefonist

Rohkem režiime

Tänapäeval valmistatakse riideid aina enam keskkonnasõbralikematest materjalidest, mis tähendab seda, et ka materjalid ise vajavad õrna ja tähelepanelikku hoolt. Selleks pakuvad nutimasinad režiime ka sünteetiliste, villaste ja teiste materjalide jaoks, mis vajavad erikohtlemist. Samas leiate valikust ka musta pesu, kiirpesu-, trumli puhastamine ja välisriiete režiimi. Kindlasti ei tasuks kasutada vaid üksikuid pesuprogramme - kõik režiimid on loodud kindla eesmärgiga.

Energiasäästlik

Nutipesumasinad on enamasti A+++ energiaklassi tähisega, mis tähendab seda, et pesumasin kasutab töötamisel vähe elektrit. Nii hoiate kokku kommunaalkulude pealt ilma, et peaksite muretsema, kas riided ikka saavad korralikult puhtaks.

Parim pesumasin on siiski see, mis vastab Sinu ootustele ja soovidele. Pea meeles, et iga tootja pakub pesumasinad erinevate lisafunktsioonidega. Kõik need funktsioonid ei pruugi igal nutipesumasinal olemas olla, mispärast on oluline tutvuda iga toote omaduste, funktsioonide, lisainformatsiooni ning kindlasti ka kasutusjuhendiga.

Klientidele meeldib see postitus

5/5
1 Ostja hinnang

Kuidas hindate seda postitust?

GARANTEERIME! Toimetame Sinu tellimuse kohale enne jõule!*