Kasulikud nõuanded

Kas kasutad vaid üksikuid pesuprogramme? Kasuta oma pesumasina võimalusi ära

Vaata kõiki pakkumisi
23.05.2019
skalbimo masina

Kõik teavad, kuidas pesumasinat kasutada, kuid selle seadme võimalustest ei ole kaugeltki mitte kõik teadlikud. Pesumasina programmid võivad pakkuda meeldivaid üllatusi – tutvu nendega veidi lähemalt. Toome välja mõned kõige populaarsemad programmid, mis muudavad igapäevaelu lihtsamaks ning võid need lisada oma funktsioonide nimekirja!


Pesemise edasilükkamine

Ei ole üllatav, et pesumasina trumlis pikemalt seisvad riided võivad saada ebameeldiva lõhna, seega püüame tavaliselt pesumasina lõpetamise ajal kodus olla. Kui kasutad seda funktsiooni, võid sellised probleemid unustada: nüüd saad pesumasina seadistada nii, et see lõpetaks pesemise sobival ajal.

Anti-allergiline / hügieeniline programm

Sellised pesuprogrammid eemaldavad kõik bakterid või allergeenid - see on vajalik eriti neile, kes pidevalt allergiaga võitlevad. Sõltuvalt pesumasina tüübist kasutatakse kas väga kõrget vee temperatuuri või spetsiaalset aurufunktsiooni, kuid igal juhul saavutatakse suurepärased tulemused.

Lihtne triikimine

Igaüks on sellest programmist rohkem või vähem kuulnud, aga kui Sa ei ole seda ise proovinud, oleks hea mõte muuta triikimisprotsess lihtsamaks. Enamikel juhtudel võid selle kodutöö täielikult unustada, kuid selline pesuprogramm võimaldab isegi raskesti triigitavaid kangaid palju lihtsamini käsitleda – pead selles ise veenduma!

Vaikne pesemine

Masina vaiksemaks tööks kasutatakse sageli spetsiaalset matti (tuntud ka kui vibratsioonivastane matt), kuid parema tulemuse saad saavutada spetsiaalse vaikse pesemisfunktsiooniga. See on eriti kasulik neile, kes armastavad pesu pesta õhtuti, ei saa kiidelda väga hea heliisolatsiooniga ja muretsevad enda (ja isegi oma naabrite) rahu pärast.

Kiire pesemine

Kiired programmid on saadaval paljudes kaasaegsetes masinates ning see funktsioon on väga kasulik – eriti, kui ei soovi riideid põhjalikult pesta, vaid lihtsalt "loputada". Need võimaldavad väiksemas koguses riideid kiiresti pesta ning tõhususe tagamiseks on soovitatav täita kuni pool trumlit. Täpsemad soovitused sõltuvad pesumasinast ja spetsiaalsest programmist - teavet leiad seadme kasutusjuhendist.

Eco-programmid

Ei ole üllatav, et sellised programmid on mõeldud elektri, vee või pesuvahendi säästmiseks. Loomulikult on oluline vaadata ka pesumasina energiaklassi - kui see on liialt madal, ei ole need programmid nii tõhusad kui näiteks A +++ klassi seadmete puhul.

Need on vaid mõned pesumasinate kõige kasulikumad funktsioonid, kuid oma seadmega tutvudes võid leida veelgi rohkem. Ära karda katsetada – mõnikord võid olla väga üllatunud!

Kuidas hindate seda postitust?

PHH Group: Internetinė parduotuvė Pigu.lt Interneta veikals 220.lv E-pood Kaup24.ee Verkkokauppa Hobbyhall.fi E-pood Hansapost.ee

© 2003-2021 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.