Kasulikud nõuanded

Nimekiri vajalikest tarvikutest nädalavahetuseks looduses

Vaata kõiki pakkumisi
04.06.2019
matkatarbed

Soojal hooajal veedetakse kodus üha vähem nädalavahetusi - ilusa ilmaga otsustavad paljud lõõgastuda looduses. Sellisel puhkusel on siiski oma nüansid: sellisel juhul peab hoolitsema oma mugavuse eest ning on väga oluline hoolikalt kaaluda, milliseid asju endaga kaasa võtta. Oleme selle ülesande Sulle lihtsamaks teinud ja koostanud vajalikest asjadest nimekirja.

Riided vastavalt erinevatele ilmastikutingimustele

Tõotab tulla väga soe nädalavahetus? See ei tähenda, et looduses ei kogeks üllatusi - kui päeva jooksul vihma ei tule, on raske öelda, kas ööd on piisavalt soojad. Ilmselt oled kuulnud, et ei ole halba ilma - on vale riietus ning võimaluse korral tasub hoolitseda erinevate ilmastikutingimuste jaoks sobivate rõivaste ja jalatsite eest. Autoga liikudes ei tohiks suuremaid ebamugavusi tekkida, kuid õigete riietega on reis edukas isegi siis, kui ilm valmistab pisut pettumust.  


Toiduvalmistamise vahendid

Kõigepealt peaksid mõtlema, mida oma reisi ajal süüa plaanid ning seejärel hoolitsema nende roogade valmistamiseks vajaminevate tarvikute eest. Praegu on saadaval isegi reisimiseks mõeldud gaasipliidid, aga kui toiduvalmistamine ei kuulu Sinu kirgede hulka, kasuta võimalust soojendada valmistoitu - see ei nõua palju vaeva.


Kvaliteetne telk ja magamiskott

Kui magad õues, peaksid need tarvikud olema kõige olulisemad - ainult pärast korralikku puhkust saad looduses lõbusalt aega veeta. Hoolitse telgi eest (tee parim võimalik valik), osta soe magamiskott ja pehme matt või isegi täispuhutav madrats - sellise varustusega magad nagu kodus!