Kasulikud nõuanded

9 legendaarset naist, kes on jätnud oma jälje parfüümide ajalukku

Vaata kõiki naiste parfüümide pakkumisi
06.03.2020
legendaarsed naised parfüümimaailmas

Parfüüm on ainulaadne stiiliaktsent, mille kaunid noodid paljastatakse lõhna kandja poolt. See on peen viis oma iseloomu näitamiseks: kerge roosi ja vanilli lõhn parfüümis on seotud õrnuse ja elegantsusega, samas kui lõhnas sisalduvad tugevad naha ja tubaka noodid edastavad tugeva ja iseseisva isiksuse sõnumi. Mis on sõnumid, mida saadavad naised, kellest on saanud maailma ikoonid ja legendid?

Gabrielle Coco Chanel - revolutsiooniline naine, kes muutis moemaailma. Ta tutvustas maailmale väikest musta kleiti, mis on tänapäevalgi iga naise garderoobis kohustuslik, nagu ikooniline pärlitest kaelakee. Gabrielle polnud tuntud ainult moe poolest. Tema kaubamärk vallutas ka parfüümiriiulid. Chaneli parfüüm on muutunud klassikaks, mis on ajatu ja loob kogenud, enesekindla naise imago.


Beyonce - üks populaarsemaid ja paremini tasustatud artiste muusikamaailmas. Ta alustas oma karjääri bändis Destiny's Child ning praegu tegeleb soolokarjääriga. Tema elu üksikasju jälgivad miljonid fännid kogu maailmas. Beyonce pole mitte ainult laulja, vaid ka naiste õiguste aktivist, kes on fännide ja ajakirjanduse poolt tuntud  kui "Queen B".


Elizabeth Arden oli üks rikkamaid naisi maailmas, asutades Euroopas ja USA-s koguni 150 ilusalongi. Olles saanud ettevõtliku, eduka ja targa naise etaloniks, on Elizabeth Arden endiselt inspiratsiooniks naistele kogu maailmas. Ta tutvustas ilutööstuses esmakordselt silmakreemi kontseptsiooni. Tema nimega ilutooted on pälvinud tarbijate usalduse, erandiks ei ole ka parfüümid, milles domineerivad klassikalised lõhnanoodid.