Kasulikud nõuanded

Nahahooldus külmemal ajal

Vaata kõiki pakkumisi
11.10.2019
naine kasutamas näokreemi külmal päeval

Ilmade jahenedes ilmnevad sagedamini erinevad nahaprobleemid - see muutub kuivemaks, õrnemaks ja vähem säravaks. Kui aga nahahooldust pisut kohandada, saad seda kõike sügisel ja talvel vältida. Kõik, mida pead tegema, on aidata sel temperatuurimuutustega kohaneda - selle juures on abiks mõned tõhusad nahahoolduse näpunäited.

Kuidas hooldada näonahka külmal ajal?

Ei ole vale öelda, et näonaha hooldus on sügisel ja talvel kõige olulisem - just siis on temperatuurid kõige madalamad. Kui aga pead meeles mõned lihtsad reeglid, võid unustada negatiivsed tagajärjed:

  • Asenda näopuhastusvahend. Külmadel aastaaegadel on sageli soovitatav kasutada pehmemat, kreemjat puhastuspiima, mis sisaldab niisutavaid ja toitvaid koostisosi. Täiendavaks värskustundeks võid kasutada ka toonikut, kuid veendu, et see ei sisaldaks alkoholi, mis võib nahka veelgi kuivatada.


  • Tee sagedamini näopuhastusprotseduure. See kehtib eriti sügisperioodil, kui pärast suvist päikest esineb pigmendilaike ja rohkem surnud naharakke. Ideaalis tuleks vähemalt kord nädalas teha külmal aastaajal koorimisprotseduure. See hõlmab ka maske, toonikuid või spetsiaalseid näopuhastusvahendeid.


  • Tee regulaarselt näomaske.