Kasulikud nõuanded

Mööblikomplektid - igaüks võib olla disainer oma kodus

Vaata kõiki pakkumisi
30.01.2019
mööblikollektsioonid

Ruumide kujundamine on kodukeskkonna loomise üks tähtsamaid aspekte ─ kodu kujundus kannab endas sõnumit ja loob koheselt spetsiaalse atmosfääri. Sel põhjusel rõhutatakse sageli ruumide terviklikkust ja harmooniat. Mööblikomplektid ei kohusta ostma kõiki esemeid kollektsioonist, et saaksid ruumi kujundada vastavalt oma vajadustele ja võimalustele. Millised komplektid on hetkel kõige populaarsemad?

Snap kollektsioon

Kollektsioonis domineerivad valged mööbliesemed, mida saad hõlpsasti rakendada lastetubadesse. Neutraalsed toonid sobivad ideaalselt mis tahes sisekujundusega, nii et võid kindel olla, et selline disain ei lähe kunagi moest välja. Selline mööbel sobib nii poistele kui tüdrukutele, mistõttu on väga hea see mööblikollektsioon valida ka juhul, kui lapsed peavad tuba jagama.

Monsun kollektsioon

Kui leiad, et interjöör on kõige olulisem osa kodust, siis peaks Sulle meeldima Monsun kollektsioon. Musta ja puidu kombinatsioon imiteerib luksust ja elegantsust, muutes interjööri kauniks ja pilkupüüdvaks. Selle kollektsiooni mööbliesemed (sektsioonid, külgplaadid, riiulid, lauad jne) üllatavad oma vastupidavusega ning võid mööbli väljavahetamise pikaks ajaks unustada.


Morena kollektsioon

Selle kollektsiooni kaasaegne mööbel sobib ideaalselt neile, kes eelistavad oma magamistoas praktilist mööblit, skandinaavia stiili või lihtsalt hubast ja sooja interjööri. Kuigi puitmööbel aitab sellist õhkkonda luua, lisavad selles kollektsioonis puidu imitatsiooni peened detailid ka rahu ja elegantsust.


Mindi kollektsioon

Selle kollektsiooni mööbel on ainulaadne, kuna seda saab kasutada mitmesugustes ruumides, alates vannitoast kuni nooruki toani välja. See mööbel pakub huvi neile, kes armastavad tammemööblit: kuigi kollektsioon on valmistatud puitu imiteerivatest paneelidest, valitakse tavaliselt tammepuidu toon.

Mocca kollektsioon

See hubane kollektsioon on mõeldud elutoa, köögi ja söögitoa jaoks. Rikkalikud pruunid toonid lisavad ruumi sooja õhkkonna ja sobivad kergesti ülejäänud sisustusega, mistõttu ei põhjusta kujundus kuigi palju probleeme. Selle kollektsiooni lauad, kummutid, vitriinid ja muu mööbel sobivad hoolimata sellest, kas toas domineerib klassikaline stiil või kaasaegsed ideed!

Köögi sisustamine

Köögi sisustamisel pööra tähelepanu kanalisatsiooni- ja ventilatsiooniavade asukohale. Tõenäoliselt on nende muutmine töömahukas ning enamasti tasub köök planeerida nende ümber. Nii on teada kraanikausi ja sellega koos kohe ka köögi töötasapindade parimad asukohad.

Köögimööbli planeerimisel arvesta samuti kraanikausi ja kubu parima asukohaga. Ideaalne köögikomplekt sobitub oma kohale ideaalselt, olles samas ka funktsionaalne.

Köögikappide kõrgusega saad tõenäoliselt veidi mängida. Kas lae alla mahuvad kõrgemad kapid kui mööblikomplektis? Siis tasub kaaluda nende eraldi ostmist. Nii tekitad juurde väärtuslikke panipaiku.

Mida arvestada koduse interjööri kujundamisel?

Kui soovid oma koju luua mitte ainult ühtse, vaid ka mugava kujunduse on oluline tähelepanu pöörata mõningatele olulistele aspektidele, et täita kõik ootused.

Toa suurus. See on võib olla kõige olulisem aspekt, millest alustada ruumide planeerimist: väikese korteri interjöör erineb väga palju ideedest, mida saab realiseerida suuremal alal. Kui valid mööblit ja muid detaile, mõõda hoolikalt ruumi suurus ja vali sobivad proportsioonid – avaramas ruumis tunned end palju mugavamalt.  

Ruumi eesmärk. See nüanss on eriti oluline sisemööbli valimisel, kuid see võib olla kasulik ka siis, kui kodu on väiksem ja ühel toal on mitu erinevat funktsiooni. Kui ruum on esinduslik, pööra rohkem tähelepanu stilistikale: selleks sobivad eriti hästi unikaalsed lahendused, näiteks antiikmööbel. Kui aga soovid ruumis vaba aega veeta, siis eelista mugavust ─ sellised lahendused ei ole mitte ainult võluvad, vaid ka praktilised!

Värviskeem. Olenemata sellest, kas tuba on kaunistatud mittestandardse mööbliga või eelistad klassikalisi ideid, pea meeles värvitoonide valikut, mis määrab ruumi üldise atmosfääri. Tavaliselt on luksusmööbel seotud tumedate värvidega ja väiksemates ruumides on soovitatav kasutada heledat värvipaletti, kuid peaksid hindama terviklikkust: kui kõik detailid sobivad värvide poolest, on kujundus veatu.

Peened detailid. Isegi kõige peenem klassikaline köögimööbel või muud mööbliesemed ei paljasta oma võlu, kui Sa ei kasuta lisatarvikuid. Olgu selleks siis stiilsed padjad, peeglid või väikesed suveniirid, mis muudavad interjööri kaunimaks ja täiendavad seda.

Eelarve. Ilma selle aspektita on raske üldse midagi otsima hakata, mistõttu on oluline mõelda sellele, kui palju saad interjööri renoveerimisse investeerida. Kuid nüüd saad isegi ilma suurte investeeringuteta kujundada stiilse kodu: kauplused pakuvad alati soodsaid lahendusi ning enam ei pea selleks lähimasse kauplusesse sõitma, kuna kõik vajalik on müügil internetis.  

Neid reegleid järgides ja erinevaid mööblikollektsioone kasutades saad hõlpsasti kujundada stiilse ja hubase interjööri. Selleks ei ole vaja konkreetseid teadmisi - kõige tähtsam on end kodus mugavalt tunda!  

Kuidas hindate seda postitust?

PHH Group: Internetinė parduotuvė Pigu.lt Interneta veikals 220.lv E-pood Kaup24.ee Verkkokauppa Hobbyhall.fi E-pood Hansapost.ee

© 2003-2022 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Sellel lehel avaldatud materjali ilma loata kasutamine ja levitamine on keelatud.