Kasulikud nõuanded

Millised valgustid on Sinu kodu jaoks parimad?

Vaata kõiki pakkumisi
26.09.2018
valgustid

Valgus on üks võtmeelemente ruumides, kus Sa elad või töötad. Hea valgustus teeb teatud ülesannete täitmise lihtsamaks ning tekitab turvalisema ja mugavama tunde. Kuid igas ruumis on vaja erinevaid valgustusseadmeid, seega ei ole neid kuigi lihtne valida. Selleks on kaup24.ee eksperdid koostanud selle ostujuhise, mis aitab Sul valida õige valgustuse.

Valgustite tüübid

Kõigepealt soovitame tutvuda eri tüüpi valgustitega, millel on kõigil oma unikaalsed omadused.

Laevalgustid

Nagu nimigi ütleb, on seda tüüpi valgusti paigaldatud lakke. Neid saab paigaldada sisseehitatult või kergelt väljaulatuvaid - teisisõnu rippuvaid. Sõltumata sellest, millise neist kahest valikuvõimalusest valid, ei võta laevalgustid palju ruumi füüsiliselt ega visuaalselt, nii et saad neid ka väikeses ruumis kindlasti kasutada.


Rippvalgustid

Seda tüüpi valgustid üllatavad erinevate variantidega: see on ka üks põhjusi, miks neid peetakse üheks kõige mitmekülgsemaks valikuks. Sellised valgustid võivad kiirgada nii väga eredat kui ka hämarat valgust ning neid leidub nii tagasihoidliku kui ka vastupidi väga pilkupüüdva disainiga. Seega sõltub valik Sinu isiklikest vajadustest - isegi kõige ootamatumaid ideid on võimalik realiseerida.