Kasulikud nõuanded

Meigitrendid 2022–2023 aasta sügis-talveks

Vaata kõiki dekoratiivkosmeetika pakkumisi
07.09.2022
tumedate juustega naine kannab sügisest meiki

Aastaaegade vaheldudes ei muutu üksnes moe-, vaid ka meigitrendid – kõik, mis oli soojal aastaajal populaarne, ei pruugi uue hooaja saabudes tingimata moes püsida. Kui soovid saavutada pilkupüüdva jumestuse ning püsida uute trendidega pidevalt kursis, siis tasub pilk peale heita 2022.–2023 sügis-talvistele meigitrendidele – leiad neist kindlasti inspiratsiooni ja rohkelt uusi avastusi.

Kerge kuma

Kumav ja särav jume annab tunnistust loomulikult tervest ja säravast nahast. Pehme sära ja kumava efekti saavutad, kui mängid beežide toonidega ja lisad minimaalse koguse läiget.

kumav sügis-talvine meiknaturaalse meigiga nainesärav meik

Pea meeles, et oluline on loomulikkus – kui hoolitsed oma näonaha eest ja niisutad seda järjepidevalt, saavutad pehmelt särava naha efekti ilma suurema vaevata.


Helesinised silmad

Pimedal sügistalvisel õhtul paistad kindlasti teiste seast välja tänu erksinisele silmavärvile. Veelgi efektsema meigi loomiseks hajuta lauvärvi. Kanna lauvärv tugevamini kohtadesse, mida soovid rõhutada ning hajuta soovitud kohti, enamasti on selleks silmalau välisküljed.

naeratav naine sinise silmameigiga naine särava sinise meigiga


Naturaalne välimus

Kui armastad naturaalset välimust, siis sel hooajal on sinu võimalus särada. Loomulikult ei tule jumestusest loobuda täielikult.

naturaalne klassikaline meikminimalistlikud meigitrendid talveks ja sügisekskerge meik sügiseks ja talveks

Kõige tähtsam on luua mulje nagu sa praktiliselt ei kannakski meiki ehk no makeup makeup. Selleks tee kerge meigipõhi, kanna huultele loomulikku värvitooni huulepulk, võõpa kergelt ripsmed ning oledki valmis maailma vallutama!


Roosad põsed

Neutraalne, roosa toon põskedel on üks kiiremaid võimalusi nooruslikuma ja elujõulisema välimuse loomiseks.

põsepuna kasutamine roosakate põskede ja tumedate huultega naine

See on suurepärane trend just talvisteks külmadeks ilmadeks. Kui soovite, et teie nahk näiks terve ja särav, siis ei saa te külmal aastaajal üle ega ümber põsepunast.