Kasulikud nõuanded

Vannirituaalid, mis aitavad teil pärast rasket päeva lõõgastuda

Vaata kõiki dušigeelide ja seepide pakkumisi
10.02.2020
naine lõõgastavas vannis

Stress ja pingelised päevad ei puudu meie igapäevaelust, kuid hea on see, et saame positiivset energiat laadida kodust lahkumata. Vaid mõned vannirituaalid aitavad teil lõdvestuda ja vaadata oma muresid teisest vaatenurgast. Kui see stsenaarium kõlab ahvatlevalt, ärge oodake ja proovige neid näpunäiteid!

Hoolitsege põhikomponentide eest

Isegi korraks vannitoas puhkamine põhjustab rohkelt positiivseid emotsioone, kõigepealt peate valima meeldiva veetemperatuuri ja mõtlema, milliste täiendavate vahenditega seda rikastate. Tavaliselt kasutatakse järgmisi koostisosi, mida saab kombineerida sõltuvalt isiklikest eelistustest:

  • Vannipall. Kergelt sulavad ja sädelevad vannipallid on peaaegu kiireim viis energia taastamiseks. Enamasti pole neil mitte ainult meeldiv aroom, vaid ka kehale kasulikud omadused, nii et saate nautida mitut kasutegurit korraga.
  • Eeterlikud õlid. Vaid mõni tilk õli võib imet teha! Neile, kes soovivad lõõgastuda, soovitatakse valida lavendel, neile, kes on tuju kaotanud, aitab tsitrus ja rosmariin. Proovige ka teisi aroome - need võivad teid üllatada.


  • Vannisool. Eeterlike õlide või muude kasulike komponentidega täiendatud vannisool lõdvestab ja rahustab, nii et tunnete end pärast sellist protseduuri värskendatuna ja puhanuna. Lisaks võib turult leida nahka toitvaid või isegi tooteid hingamisteedele - sellised kodus tehtavad SPA-rituaalid tulevad kasuks ka teie tervisele.