Kasulikud nõuanded

LEGO® Juniors seeria

LEGO® toodete lai valik
28.02.2018
lego juniors

Sinu lapsel on eriline jõud - piiramatu kujutlusvõime ja enesekindlus. Lapsed vanuses 4-7 eluaastat suudavad kõige tõenäolisemalt kiiresti ümber õppida, nii et see on suurepärane aeg katsetamiseks lihtsat, kuid väga huvitavat LEGO Juniors komplekti.  

See seeria tutvustab lastele LEGO ehituse maailma. Piisavalt suured klotsid sobivad ideaalselt väikelaste kätte, nii saavad nad pikka aega ja ohutult nautida nendega mängimist. Lisaks on LEGO Juniors komplektid suurepärased harivad mänguasjad - need mitte ainult ei aita laste arengut koordineerida, vaid ka julgustavad neid sotsialiseeruma, identifitseerimima ja väljendama oma emotsioone, tundeid, ja muidugi õpetavad looma!

LEGO seeriasse kuuluvad legendaarsed mänguasjad lapsepõlve- ja teismeeale, sealhulgas näiteks seeriad «Batman», «Friends», «Ninjago» ja teised. Me isegi ei kahtle, et LEGO Juniors võib olla suurepärane sissejuhatus imelisse LEGO maailma.

LEGO mänguasjad on alati olnud, on ja jäävad olema midagi enamat kui lihtsalt mäng. LEGO komplektid võimaldavad luua mitte ainult oma imelise väikese maailma, vaid ka uskumatu sõpruse, mis kestab kogu elu. Loomine on eriline suhe ja seda aitab arendada LEGO Junior komplekt, mis õpetab lapsi ennast mugavalt tundma uutes olukordades, mis on väljaspool nende väga kitsast mugavustsooni.

Kui lapsed mängivad üheskoos LEGO Juniors mänguasjadega, õpivad nad jagama, lahendama konflikte, tegema koostööd, suhtlema ja kahtlemata juhtima. Ja pärast LEGO ehitamist saavad nad jätkuvalt õppida uusi asju – olla loomingulised ja läbi mängida erinevaid situatsioone. Ka LEGO Juniors võimaldab proovida erinevaid rolle ja isegi stimuleerida reaalse elu olukordasid.

LEGO® Juniors


On ütlematagi selge, et mitte kõigil lastel ei ole suhtlemise harjumust. Mõned lapsed armastavad vestelda, olla suurte rühmade keskel ja omavad kümneid sõpru, samas kui teised võivad olla kinnisemad ja omada ühte või kahte lähedast sõpra. Mõlemad võimalused on suurepärased. Põhiline on see, et Sinu lapsed igal juhul naudiksid ajaviidet koos LEGO Juniors komplektiga, suhtleksid ja mängiksid ise.

Sarjast LEGO Juniors leiad palju suurepäraseid erinevate teemadega komplekte, nagu tuletõrjujad, politseireidid jne. Valides mitu erinevat komplekti, saab laps endale kahtlemata erinevaid tegevusi.  See võimaldab kindlasti Sinu lastel "murda jää" suhtlemisel teistega. LEGO komplektid äratavad alati teiste tähelepanu, nii soovivad kindlasti teised lapsed aidata ehitada või lihtsalt koos mängida.   

Ei ole kahtlust, et LEGO Juniors on üks parimaid oste lapsele. Lisaks ei ole nende komplektide hinnad kuigi suured. Kasulikum on tellida internetist vähemalt üks, kui mitte rohkem LEGO komplekti. Kaup24 e-poest saad LEGO Juniors ja paljud muud LEGO komplektid palju soodsamalt osta, tänu erinevatele allahindlustele ja spetsiaalsetele sooduskoodidele.

Kõik LEGO Juniors arvustused internetis on ainult positiivsed. Selles ei ole midagi imelikku, sest LEGO on alati olnud imeline mänguasi lastele suhtlemise soodustamiseks. Seetõttu soovitame osta LEGO komplekti igaühele, sellest on kahtlemata palju kasu lastele!

Kuidas hindate seda postitust?